Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Policie Hamburk

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Policie Hamburk (Notruf Hafenkante).
Tento německý krimiseriál se natáčí od roku 2007.

První tři řady seriálu byly premiérově vysílány od 16.10.2009 do 10.2.2010 každý všední den dopoledne na TV Prima.

První tři řady seriálu byly opakovány od 24.8.2010 do 6.12.2010 každý všední den okolo poledne na TV Prima.
Od 7.12.2010 do 19.1.2011 navazovala na opakování prvních tří řad premiéra řady čtvrté rovněž každý všední den okolo poledne na TV Prima.

Seriál byl opakován od 28.7.2011 do 14.12.2011 každý všední den okolo poledne na TV Prima.
Čtvrtá řada seriálu byla opakována od 5.10.2012 do 9.11.2012 každý všední den ráno na TV Prima.
Seriál byl opakován od 7.1.2013 do 24.5.2013 každý všední den odpoledne na TV Prima. Od 11.2.2013 byl každý díl opakován následující pracovní den ráno.

Od 27.5.2013 do 30.9.2013 na opakování prvních čtyř řad seriálu navazovaly premiéra páté, šesté a sedmé řady každý všední den odpoledne na TV Prima, každý díl byl opakován následující pracovní den ráno.
Od 1.10.2013 do 4.7.2014 na premiérové díly navazovalo bez přestávky opakování seriálu od začátku každý všední den dopoledne na TV Prima, některé díly byly opakovány následující pracovní den ráno.

Seriál byl opakován od 25.8.2014 do 12.5.2015 každý všední den odpoledne na Prima Love.

Premiéra osmé řady probíhala od 13.5.2015 do 23.6.2015 každý všední den odpoledne na Prima Love, díly byly v noci opakovány na téže stanici.
Seriál byl opakován od 13.10.2015 do 6.9.2016 každý všední den okolo poledne na TV Prima, díly byly opakovány hodně pozdě v noci.
Další opakování seriálu probíhalo od 4.2.2016 do 2.12.2016 každý všední den odpoledne na Prima Love, některé díly byly opakovány okolo poledne následující pracovní den.
První sedm řad seriálu bylo opakováno od 27.2.2017 do 24.11.2017 každý všední den odpoledne na TV Prima, některé díly byly pozdě v noci opakovány.

Premiéra deváté řady probíhala od 27.11.2017 do 22.12.2017 každý všední den odpoledne na TV Prima, některé díly byly pozdě v noci opakovány.
Opakování deváté řady probíhalo od 7.4.2018 do 10.6.2018 každou sobotu a neděli dopoledne na Prima Krimi.

Opakování první řady seriálu a čtyř dílů druhé řady bylo vysíláno od 20.9.2018 do 26.10.2018 každý všední den na TV Prima, díly byly pozdě v noci opakovány.

Devátá řada byla opakována od 14.10.2018 do 22.12.2018 každou sobotu a neděli nejprve ráno a pak ten samý díl i odpoledne na Prima Krimi.

Přerušené opakování druhé řady od pátého dílu probíhá od 15.2.2019 každý všední den po poledni na TV Prima, díly budou opakovány dopoledne na Prima Krimi.

Policie Hamburk - informace o seriálu na ČSFD.CZ
Notruf Hafenkante - informace v angličtině o seriálu na Imdb.com

Notruf Hafenkante - ZDF.de - informace o seriálu v němčině na stránkách ZDF.DE
Die Krimihomepage: Notruf Hafenkante - informace o seriálu v němčině na Krimihomepage
Notruf Hafenkante (TV-Serie) - Informationen wunschliste.de - rozcestník na stránky v němčině
Notruf Hafenkante - informace o seriálu v němčině na Wikipedii

Obsazení
Názvy epizod
Obsah epizod

Hrají:

Thomas Scharff - Nils Meermann
Markus Knüfken - Kai Norden
Marie-Lou Sellem - Dr. Anna Jacobi
Sanna Englund - Melanie Hansen
Frank Vockroth - Bernd "Boje" Thomforde
Rhea Harder - Franziska "Franzi" Jung
Peer Jäger - Martin Berger
Fabian Harloff - Philipp Haase
André Willmund - Malte Olsen
Maike Bollow - Chefärztin Dr. Juliane Dietrich
Julie Ronstedt - Birgit Spremberg
Hendrik Duryn - Georg Spremberg
Fabian Meier - Louis Spremberg
Dieter Montag - Hubert Thomforde

Názvy epizod, u kterých znám nějaké další informace:

Seznam všech dílů podle vzniku.

1. řada  
1anotaceVysvědčení(Zeugnistag)20.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)21.   9. 2018 (TV PRIMA 03.25‑04.25)  4.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
2anotaceHra o život(Spiel des Lebens)21.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)22.   9. 2018 (TV PRIMA 02.35‑03.35)  5.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
3anotaceČerné šaty(Das schwarze Kleid)24.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)25.   9. 2018 (TV PRIMA 03.25‑04.25)  8.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
4anotaceŠedé zóny(Grauzonen)25.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)26.   9. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)  9.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
5anotaceOdcizená dcera(Fremde Tochter)26.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)27.   9. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)10.   2. 2016 (Prima LOVE 16.30 ‑ 17.35)
6anotaceVelké ryby, malé ryby(Große Fische - kleine Fische)27.   9. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)28.   9. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)11.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
7anotaceVšechno má svůj čas(Alles hat seine Zeit)  1. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35) 12.   2. 2016 (Prima LOVE 16.35 ‑ 17.35)
8anotaceUjetí z místa nehody(Fahrerflucht)  2. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)  3. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)15.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
9anotaceJackpot(Jackpot)  3. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)  4. 10. 2018 (TV PRIMA 03.05‑04.00)16.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
10anotacePodzimní bouře(Herbststurm)  4. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)  5. 10. 2018 (TV PRIMA 03.00‑04.00)17.   2. 2016 (Prima LOVE 16.30 ‑ 17.35)
11anotaceOtcové a synové(Väter und Söhne)  5. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)  6. 10. 2018 (TV PRIMA 02.30‑03.30)18.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
12anotaceBoje v podezření(Boje unter Verdacht)  8. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)  9. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)19.   2. 2016 (Prima LOVE 16.35 ‑ 17.35)
13anotaceHořící svatební šaty(Das brennende Brautkleid)  9. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)10. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)22.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
14anotaceSrdce jako led(Das kalte Herz)10. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)11. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)23.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
15anotaceÚnos(Die Entführung)11. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)12. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)24.   2. 2016 (Prima LOVE 16.30 ‑ 17.35)
16anotaceLstivá přítelkyně(Mit List und Tücke)12. 10. 2018 (TV PRIMA 15.30‑16.35)13. 10. 2018 (TV PRIMA 02.10‑03.10)25.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
17anotaceChorobná láska(Liebeswahn)15. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)16. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)26.   2. 2016 (Prima LOVE 16.30 ‑ 17.35)
18anotaceKlam a mam(Lug und Trug)16. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)17. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)29.   2. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
19anotaceNevěra(Seitensprung)17. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)18. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)  1.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
20anotaceOtřesy(Erschütterungen)18. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)19. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)  2.   3. 2016 (Prima LOVE 16.30 ‑ 17.35)
21anotaceDlouhá cesta zpátky(Der lange Weg zurück)19. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)20. 10. 2018 (TV PRIMA 02.05‑03.05)  3.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
22anotaceKarlotta(Karlotta)22. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)23. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)  4.   3. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
2. řada  
23anotaceNa útěku(Auf der Flucht)23. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)24. 10. 2018 (TV PRIMA 02.50‑03.50)  7.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
24anotaceMladší bratr(Der kleine Bruder)24. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)25. 10. 2018 (TV PRIMA 02.55‑03.55)  8.   3. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
25anotaceVezmi si mě(Heirate mich)25. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)26. 10. 2018 (TV PRIMA 03.05‑04.05)  9.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
26anotaceHořké pravdy(Bittere Wahrheiten)26. 10. 2018 (TV PRIMA 15.35‑16.35)27. 10. 2018 (TV PRIMA 02.05‑03.05)10.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
27anotaceZtracený syn(Der verlorene Sohn)15.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)18.   2. 2019 (Prima Krimi 09.10‑10.00)11.   3. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
28anotaceToulavé boty(Grenzgänger)18.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)19.   2. 2019 (Prima Krimi 09.15‑10.05)14.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
29anotaceNení cesty zpátky(Kein Weg zurück)19.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)20.   2. 2019 (Prima Krimi 09.05‑09.55)15.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
30anotaceTurecká nevěsta(Die türkische Braut)20.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)21.   2. 2019 (Prima Krimi 09.05‑10.00)16.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
31anotaceLuckyho labutí píseň(Luckys letzter Coup)21.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)22.   2. 2019 (Prima Krimi 09.10‑10.00)17.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
32anotaceNa život a na smrt(Auf Leben und Tod)22.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)25.   2. 2019 (Prima Krimi 09.05‑10.05)18.   3. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
33anotaceVýjimečný stav(Ausnahmezustand)25.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)26.   2. 2019 (Prima Krimi 09.00‑09.55)21.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
34anotaceJednou vyhrát(Einmal gewinnen)26.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)27.   2. 2019 (Prima Krimi 09.05‑10.00)22.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
35anotaceOpuštěné dítě(Das verlassene Kind)27.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)28.   2. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)23.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
36anotaceTajemství čtvrti na předměstí(Große Freiheit)28.   2. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  1.   3. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)24.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
37anotaceOpilost(Vollrausch)  1.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  4.   3. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)25.   3. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
38anotaceNa ostří nože(Auf schmalem Grat)  4.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  5.   3. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)28.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
39anotaceStrach(Angst)  5.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  6.   3. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)29.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
40anotaceVýpadek paměti(Filmriss)  6.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  7.   3. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)30.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
41anotaceFranzi v nesnázích(Franzi in Not)  7.   3. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  8.   3. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)31.   3. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
42anotaceStarost o Oleho(Sorge um Ole)  8.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)11.   3. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)  1.   4. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
43anotacePřekvapivé setkání(Überraschende Begegnung)11.   3. 2019 (TV PRIMA 12.35‑13.30)12.   3. 2019 (Prima Krimi 09.10‑10.05)  4.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
44anotaceSrdce k srdci(Herz an Herz)12.   3. 2019 (TV PRIMA 12.35‑13.30)13.   3. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)  5.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
45anotacePozdní následky(Spätfolgen)13.   3. 2019 (TV PRIMA 12.35‑13.35)14.   3. 2019 (Prima Krimi 09.00‑09.55)  6.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
46anotaceÚtěk z domova(Ausgeschlossen)14.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)15.   3. 2019 (Prima Krimi 09.00‑09.55)  7.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
47anotaceKde je Luisa?(Wo ist Luisa?)15.   3. 2019 (TV PRIMA 12.40‑13.35)18.   3. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  8.   4. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
3. řada  
48anotaceNováček(Der Neue)18.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)19.   3. 2019 (Prima Krimi 09.05‑09.55)11.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
49anotaceOtázka důvěry(Vertrauensfrage)19.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)20.   3. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)12.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
50anotaceNevyřízené účty(Offene Rechnung)20.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)21.   3. 2019 (Prima Krimi 09.05‑09.55)13.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
51anotaceBez domova(Keine Heimat)21.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)22.   3. 2019 (Prima Krimi 09.05‑09.55)14.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
52anotaceNic než peníze(Nichts als Kohle)22.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)25.   3. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)15.   4. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
53anotaceSrdce především(Herzenssache)25.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)26.   3. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)18.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
54anotaceNic než pravda(Nichts als die Wahrheit)26.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)27.   3. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)19.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
55anotaceKde je máma?(Wo ist Mama?)27.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)28.   3. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)20.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
56anotaceTvrdě na hraně(Hart an der Kante)28.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)29.   3. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)21.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
57anotaceNebezpečný ctitel(Gefährlicher Verehrer)29.   3. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  1.   4. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)22.   4. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
58anotaceRodinná tajemství(Familiengeheimnisse)  1.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  2.   4. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)25.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
59anotaceSlib(Das Versprechen)  2.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  3.   4. 2019 (Prima Krimi 08.00‑08.55)26.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
60anotaceSrdce boxera(Das Herz eines Boxers)  3.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  4.   4. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.50)27.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
61anotaceMiluj bližního svého(Liebe deinen Nächsten)  4.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  5.   4. 2019 (Prima Krimi 07.50‑08.50)28.   4. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
62anotaceRozchod v dobrém(Trennung in Freundschaft)  5.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  8.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)29.   4. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
63anotaceAmerická svatba(Amerikanische Hochzeit)  8.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  9.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  2.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
64anotaceBlonďatý anděl(Der blonde Engel)  9.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)10.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  3.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
65anotaceMateřské city(Muttergefühle)10.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)11.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  4.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
66anotaceFalešné tóny(Falsche Töne)11.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)12.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  5.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
67anotaceNebezpečný chat(Gefährlicher Chat)12.   4. 2019 (TV PRIMA 11.25‑12.15)15.   4. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)  6.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
68anotaceJasminin případ(Jasmins Fall)15.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)16.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.00)  9.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
69anotaceTajná láska(Heimliche Liebe)16.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)17.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)10.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
70anotacePojišťovací podvod(Heißer Abriss)17.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)18.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)11.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
71anotaceMilenec z Latinské Ameriky(Latin Lover)18.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)19.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)12.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
72anotaceKnokaut(Knock out)23.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)24.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)13.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
4. řada  
73anotaceHrdinou na jeden den(Held für einen Tag)24.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)25.   4. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)16.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
74anotaceProblémová Nele(Immer Ärger mit Nele)25.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)26.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)17.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
75anotaceVelké pokušení(Die große Versuchung)26.   4. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)29.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)18.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
76anotaceBankrot(Pleitegeier)29.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)30.   4. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)19.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
77anotaceMořský vlk v nesnázích(Seeheld in Seenot)30.   4. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)  1.   5. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)20.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
78anotaceKaiovo rozhodnutí(Kais Entscheidung)  2.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)  3.   5. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)23.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
79anotaceZelenáč(Das Greenhorn)  3.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)  6.   5. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)24.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
80anotaceDvojí život(Doppelleben)  6.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  7.   5. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)25.   5. 2016 (Prima LOVE 16.20 ‑ 17.20)
81anotaceRybí válka(Matjeskrieg)  7.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  8.   5. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)26.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
82anotacePohřešované štěstí(Vermisstes Glück)  9.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)10.   5. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)27.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
83anotaceNebezpečné fotografie(Gefährliche Fotos)10.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)13.   5. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.55)30.   5. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
84anotaceOstří hoši(Harte Jungs)13.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)14.   5. 2019 (Prima Krimi 09.00‑10.00)31.   5. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
85anotaceNoční můra Melanie(Melanies Alptraum)14.   5. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)15.   5. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  1.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
86anotaceDobrý plán(Ein guter Plan)15.   5. 2019 (TV PRIMA 11.25‑12.15)16.   5. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.20)  2.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
87anotaceZázračné dítě(Wunderkind)16.   5. 2019 (TV PRIMA 11.20‑12.10)17.   5. 2019 (Prima Krimi 09.00‑10.00)  3.   6. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
88anotaceMedvědí služba(Bärendienst)17.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)20.   5. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.55)  6.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
89anotaceSpi, děťátko, spi(Schlaf, Kindchen, schlaf)20.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)21.   5. 2019 (Prima Krimi 09.00‑10.00)  7.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
90anotaceStrach o Emmu(Angst um Emma)21.   5. 2019 (TV PRIMA 11.20‑12.10)22.   5. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  8.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
91anotaceBezbranný(Wehrlos)22.   5. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.20)23.   5. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)  9.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
92anotaceŽena s tetováním(Die tätowierte Frau)23.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)24.   5. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)10.   6. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
93anotacePřípad pro Mattesa(Ein Fall für Mattes)24.   5. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)27.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)13.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
94anotaceNaháněč(Loverboy)27.   5. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)28.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)14.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
95anotaceStaří přátelé(Alte Freunde)28.   5. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)29.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)15.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
96anotaceŽena na břehu Labe(Die Frau am Ufer)29.   5. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)30.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)16.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
97anotacePan Mubiru v ráji(Herr Mubiru im Paradies)30.   5. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)31.   5. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)17.   6. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
5. řada  
98anotaceZtracený ženich(Der verlorene Bräutigam)31.   5. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  3.   6. 2019 (Prima Krimi 08.40‑09.35)20.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
99anotaceProti času(Gegen die Zeit)  3.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  4.   6. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)21.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
100anotaceHodina duchů(Geisterstunde)  4.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  5.   6. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.20)22.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
101anotaceCena štěstí(Der Preis des Glücks)  5.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  6.   6. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)23.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
102anotaceRodinný cirkus(Familienzirkus)  6.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)  7.   6. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)24.   6. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
103anotaceVykradač hrobů(Grabräuber)  7.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)10.   6. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)27.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
104anotaceKarty nelžou(Karten lügen nicht)10.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)11.   6. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)28.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
105anotaceVedlejší účinky(Risiken und Nebenwirkungen)11.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)12.   6. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)29.   6. 2016 (Prima LOVE 16.20 ‑ 17.20)
106anotaceHorké zboží(Heiße Ware)12.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)13.   6. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)30.   6. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
107anotaceHoteloví zloději(Hoteldiebe)13.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)14.   6. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)  1.   7. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
108anotacePeníze, nebo láska(Geld oder Liebe)14.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)17.   6. 2019 (Prima Krimi 10.15‑11.10)  4.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
109anotaceStarý dluh(Eine alte Schuld)17.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)18.   6. 2019 (Prima Krimi 09.55‑10.50)  5.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
110anotaceBez hájení(Freiwild)18.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)19.   6. 2019 (Prima Krimi 10.00‑10.55)  6.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
111anotaceVoják(Der Soldat)19.   6. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)20.   6. 2019 (Prima Krimi 09.50‑10.45)  7.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
112anotaceHlad po krvi(Hunger auf Blut)20.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)21.   6. 2019 (Prima Krimi 09.50‑10.45)  8.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
113anotacePoplach v mateřské škole(Alarm im Kindergarten)21.   6. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)24.   6. 2019 (Prima Krimi 09.55‑10.45)11.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
114anotaceSamá lež(Alles Lüge)24.   6. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)25.   6. 2019 (Prima Krimi 09.50‑10.45)12.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
115anotaceVelké blafování(Der große Bluff)25.   6. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)26.   6. 2019 (Prima Krimi 09.45‑10.40)13.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
116anotacePoslední cesta(Die letzte Reise)26.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)27.   6. 2019 (Prima Krimi 09.50‑10.45)14.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
117anotaceOkouzlení(Verzaubert)27.   6. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)28.   6. 2019 (Prima Krimi 09.45‑10.40)15.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
118anotaceMuži jsou prasata(Männer sind Schweine)28.   6. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  1.   7. 2019 (Prima Krimi 10.00‑10.50)18.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
119anotaceRodiče? Ne, děkuji!(Eltern - nein danke!)  1.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  2.   7. 2019 (Prima Krimi 09.45‑10.35)19.   7. 2016 (Prima LOVE 16.15 ‑ 17.15)
120anotaceŽena z Ipanemy(Die Frau aus Ipanema)  2.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  3.   7. 2019 (Prima Krimi 09.35‑10.30)20.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
121anotaceSamý Einstein(Alles Einstein)  3.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  4.   7. 2019 (Prima Krimi 09.30‑10.25)21.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
122anotaceNebezpečné setkání(Gefährliche Begegnung)  4.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  5.   7. 2019 (Prima Krimi 09.30‑10.20)22.   7. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.40)
123anotacePomoc pro jízdní oddíl(Hilfe für die Reiterstaffel)  8.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  9.   7. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)25.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
124anotaceKlopýtnutí(Stolperfalle)  9.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)10.   7. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.15)26.   7. 2016 (Prima LOVE 16.15 ‑ 17.15)
125anotaceV bunkru(Im Bunker)10.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)11.   7. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.10)27.   7. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
126anotaceHadí uštknutí(Schlangenbiss)11.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)12.   7. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)28.   7. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
127anotaceYesterday(Yesterday)12.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)15.   7. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)29.   7. 2016 (Prima LOVE 16.40 ‑ 17.40)
6. řada  
128anotaceZlatá rybka(Goldfisch)15.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)16.   7. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  1.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
129anotacePoslední opona(Der letzte Vorhang)16.   7. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)17.   7. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  2.   8. 2016 (Prima LOVE 16.20 ‑ 17.20)
130anotaceCelá pravda(Die ganze Wahrheit)17.   7. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)18.   7. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.15)  3.   8. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.45)
131anotaceHledání pokladu(Schatzsuche)18.   7. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)19.   7. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.15)  4.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
132anotaceNový život(Ein neues Leben)19.   7. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)22.   7. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  5.   8. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.45)
133anotaceVýpadek(Blackout)22.   7. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)23.   7. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)  8.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
134anotaceHlupák August(Dummer August)23.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)24.   7. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.20)  9.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
135anotaceVítězové a poražení(Gewinner und Verlierer)24.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)25.   7. 2019 (Prima Krimi 08.20‑09.20)10.   8. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.45)
136anotaceStrážný anděl(Schutzengel)25.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)26.   7. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)11.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
137anotaceBoží plán(Mäggy und der göttliche Plan)26.   7. 2019 (TV PRIMA 11.25‑12.15)29.   7. 2019 (Prima Krimi 08.40‑09.40)12.   8. 2016 (Prima LOVE 16.45 ‑ 17.45)
138anotaceAbeceda bontonu(Das 1 x 1 des guten Tons)29.   7. 2019 (TV PRIMA 12.35‑13.35)30.   7. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)15.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
139anotaceSvědkyně(Die Zeugin)30.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)31.   7. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)16.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
140anotaceCukr a bič(Zuckerbrot und Peitsche)31.   7. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.25)  1.   8. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)17.   8. 2016 (Prima LOVE 16.50 ‑ 17.45)
141anotaceNebezpečné setkání(Ein letzter Kuss)  1.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  2.   8. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)18.   8. 2016 (Prima LOVE 16.15 ‑ 17.15)
142anotaceDůvěřuj, ale prověřuj(Trau, schau, wem)  2.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  5.   8. 2019 (Prima Krimi 08.40‑09.35)19.   8. 2016 (Prima LOVE 16.50 ‑ 17.45)
143anotaceTanečnice tanga(Die Tangotänzerin)  5.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  6.   8. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.25)22.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
144anotaceFigarova pomsta(Figaros Rache)  6.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  7.   8. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)23.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
145anotaceNerozluční(Unzertrennlich)  7.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  8.   8. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)24.   8. 2016 (Prima LOVE 16.50 ‑ 17.45)
146anotaceZávěť(Das Testament)  8.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  9.   8. 2019 (Prima Krimi 08.25‑09.25)25.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
147anotaceKaždý svou cestou(Getrennte Wege)  9.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)12.   8. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)26.   8. 2016 (Prima LOVE 16.25 ‑ 17.25)
148anotaceStará škola(Alte Schule)12.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)13.   8. 2019 (Prima Krimi 08.30‑09.30)29.   8. 2016 (Prima LOVE 15.35 ‑ 16.35)
149anotaceKočičí vrah z Wandsbeku(Der Katzenkiller von Wandsbek)13.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)14.   8. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)30.   8. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
150anotaceZnovu od začátku(Am Ende alles auf Anfang)14.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)15.   8. 2019 (Prima Krimi 08.35‑09.35)31.   8. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
151anotaceDopravní nehoda 1/2(Karambolage Teil 1)15.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)16.   8. 2019 (Prima Krimi 08.40‑09.40)  1.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
152anotaceDopravní nehoda 2/2(Karambolage Teil 2)16.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)19.   8. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  2.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
155anotaceRebel(Wutbürger)19.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)20.   8. 2019 (Prima Krimi 08.45‑09.40)  5.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
156anotaceJiný svět(Leben daneben)20.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)21.   8. 2019 (Prima Krimi 08.45‑09.45)  6.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
157anotacePrávo a spravedlnost(Recht und Gerechtigkeit)21.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)22.   8. 2019 (Prima Krimi 08.55‑09.50)  7.   9. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
158anotaceJiný svět(Unfrei)22.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)23.   8. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.45)  8.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
159anotaceČerná smrt(Schwarzer Tod)23.   8. 2019 (TV PRIMA 11.10‑12.05)26.   8. 2019 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  9.   9. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
7. řada  
153anotacePod hladinou(Abgetaucht)26.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)27.   8. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)12.   9. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)
154anotaceVysoké podpatky(High Heels)27.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)28.   8. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.55)13.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
160anotaceMezi bratry(Unter Brüdern)28.   8. 2019 (TV PRIMA 11.15‑12.05)29.   8. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)14.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
161anotaceLži a tajemství(Lügen und Geheimnisse)29.   8. 2019 (TV PRIMA 12.20‑13.20)30.   8. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)15.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
162anotaceProces(Der Prozess)30.   8. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  2.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)16.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
163anotaceBoj o zeleň(Es grünt so grün)  2.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  3.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)19.   9. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)
164anotacePřímo do srdce(Schuss ins Herz)  3.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  4.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)20.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
165anotaceHrdina dne(Held des Tages)  4.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  5.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.00)21.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
166anotaceZachránce(Retter in der Not)  5.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  6.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)22.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
167anotaceVálka menšin(Minderheitenkrieg)  6.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  9.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)23.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.20)
168anotacePlněná ryba(Gefüllter Fisch)  9.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)10.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)26.   9. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)
169anotacePřípad pro Wolleho(Einsatz für Wolle)10.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)11.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)27.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
170anotacePokušení(Versuchungen)11.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)12.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)28.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
171anotaceLa Paloma(La Paloma)12.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)13.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)29.   9. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
172anotaceMlčeti měď(Schweigen ist Kupfer)13.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)16.   9. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)30.   9. 2016 (Prima LOVE 15.10 ‑ 16.10)
173anotaceHelen(Helen)16.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)17.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  3. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
174anotaceNevěstino tajemství(Das Geheimnis der Braut)17.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)18.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)  4. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
175anotaceRiskantní rozhodnutí(Riskante Entscheidung)18.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)19.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  5. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
176anotaceRozlety(Höhenflüge)26.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)27.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)13. 10. 2016 (Prima LOVE 14.55 ‑ 15.55)
177anotaceVýstřel(Der Schuss)27.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)30.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)14. 10. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
179anotaceRána pro štěstí(Lucky Punch)19.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)20.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)  6. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
180anotacePříležitost dělá zloděje(Gelegenheit macht Diebe)20.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)23.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)  7. 10. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
181anotaceHodný polda, zlý polda(Good Cop, Bad Cop)23.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)24.   9. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)10. 10. 2016 (Prima LOVE 15.45 ‑ 16.45)
182anotaceKrtek(Der Maulwurf)24.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)25.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)11. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
183anotaceUkradené dítě(Das Gestohlene Kind)25.   9. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)26.   9. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)12. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
185anotaceNevybuchlá bomba(Spätzünder)30.   9. 2019 (TV PRIMA 12.20‑13.20)  1. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)17. 10. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)
186anotaceTvrdí chlapi(Beinhart)  1. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  2. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)18. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
187anotaceZdání klame(Der Schein trügt)  2. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  3. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)19. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
188anotaceNarušitelé večírků(Party-Crasher)  3. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  4. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)20. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
189anotaceV pasti(Gefangen)  4. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  7. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)21. 10. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
8. řada  
178anotaceLoď snů(Einmal Traumschiff)  7. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  8. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)24. 10. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)
184anotaceNový velitel(Einstand)  8. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  9. 10. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.55)25. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
190anotacePast(In der Falle)  9. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)10. 10. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.55)26. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
191anotaceSouboj srdcí(Kampf der Herzen)10. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)11. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)27. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
192anotaceCizí dít(Das fremde Kind)11. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)14. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10)28. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
193anotaceŠachová partie(Räuberschach)14. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)15. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)31. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
194anotaceOutsider(Die Außenseiterin)15. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)16. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)  1. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
195anotaceOtec v podezření(Vater unter Verdacht)16. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)17. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)  2. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
196anotaceŠpanělské sny(Spanische Träume)17. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)18. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)  3. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
197anotaceVražedný sport(Sport ist Mord)18. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)21. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00)  4. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
198anotaceAlibi(Das Alibi)21. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)22. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)  7. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45 ‑ 16.50)
199anotacePodvedení(Betrogen)22. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)23. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05)  8. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
200anotaceHudba domu(Hausmusik)23. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)24. 10. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)  9. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
201anotaceVirtuální světy(Scheinwelten)24. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)25. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)10. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
202anotaceArmáda lásky(Bataillon d’Amour)25. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)28. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)11. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
203anotaceKapsáři(Diebe)29. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)30. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)14. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
204anotaceSpolubydlící(Rufis WG)30. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)31. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20)15. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
205anotacePolibek pavouka(Der Kuss der Spinne)31. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  1. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15)16. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
206anotaceÚtěk na mělčinu(Flucht ins Watt)  1. 11. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25)  4. 11. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05)17. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)
207anotaceZapomenutá pravda(Vergessene Wahrheit)  4. 11. 2019 (TV PRIMA 11.25‑12.15)  5. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)18. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
208anotaceElenina poslední šance(Elenas letzte Chance)  5. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  6. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)21. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45 ‑ 16.45)
209anotaceKde je táta?(Wo ist Papa?)  6. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  7. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)22. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
210anotaceVýbuch zlosti(Ausgetickt)  7. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30)  8. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10)23. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)
211anotacePaulinin případ(Paulines Fall)  8. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30) 24. 11. 2016 (Prima LOVE 15.15 ‑ 16.15)
212anotaceZakázaná láska(Verhinderte Liebe)25. 11. 2016 (Prima LOVE 15.15‑16.15) 30.   8. 2016 (TV PRIMA 10.50 ‑ 11.50)
213anotaceVrtkavé štěstí(Hans im Glück)28. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45‑16.45) 31.   8. 2016 (TV PRIMA 11.10 ‑ 12.10)
214anotaceCízí vlast(Fremde Heimat)29. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20)   1.   9. 2016 (TV PRIMA 10.45 ‑ 11.45)
215anotaceRingo, Kim a Sidney(Ringo, Kim und Sidney)30. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25‑16.25)   2.   9. 2016 (TV PRIMA 10.50 ‑ 11.50)
216anotaceKonečně štíhlá(Endlich schlank)  1. 12. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20)   5.   9. 2016 (TV PRIMA 13.05 ‑ 14.05)
217anotaceZatracená láska(Verfluchte Liebe)  2. 12. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20)   6.   9. 2016 (TV PRIMA 13.10 ‑ 14.10)
9. řada  
219anotaceDen na nic(Scheißtag)14. 10. 2018 (Prima Krimi 07.50‑08.50)14. 10. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)27. 11. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
220anotaceBoj o Lucinku(Kampf um Lucie)20. 10. 2018 (Prima Krimi 08.05‑09.05)20. 10. 2018 (Prima Krimi 15.15‑16.05)28. 11. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
221anotaceMimo kontrolu(Außer Kontrolle)21. 10. 2018 (Prima Krimi 08.25‑09.25)21. 10. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)29. 11. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
222anotaceNeobvyklí podezřelí(Die unüblichen Verdächtigen)27. 10. 2018 (Prima Krimi 08.20‑09.20)27. 10. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)30. 11. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
223anotaceČiré šílenství(Der glatte Wahnsinn)28. 10. 2018 (Prima Krimi 08.30‑09.30)28. 10. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)  1. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
224anotacePomoc(Help)  3. 11. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  3. 11. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)  4. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
225anotaceAlexina hádanka(Alexas Puzzle)  4. 11. 2018 (Prima Krimi 08.40‑09.35)  4. 11. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)  5. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
226anotaceSchopnost empatie(Fingerspitzengefühl)10. 11. 2018 (Prima Krimi 08.35‑09.35)10. 11. 2018 (Prima Krimi 15.35‑16.25)  6. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
227anotacePes a kočka(Hund und Katze)11. 11. 2018 (Prima Krimi 08.55‑09.50)11. 11. 2018 (Prima Krimi 15.35‑16.25)  7. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
228anotaceOdpočívej v pokoji(Ruhe sanft)17. 11. 2018 (Prima Krimi 08.45‑09.45)17. 11. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)  8. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
229anotaceStrach(Angst)18. 11. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)18. 11. 2018 (Prima Krimi 15.20‑16.10)11. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
230anotacePomsta za Mon Coeur(Rache für mon coeur)24. 11. 2018 (Prima Krimi 08.40‑09.40)24. 11. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)12. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
231anotacePsycho(Psycho)25. 11. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)25. 11. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)13. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
232anotaceNa útěku(Getrieben)  1. 12. 2018 (Prima Krimi 08.40‑09.40)  1. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)14. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
233anotaceKolaps(Bis zum Umfallen)  2. 12. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)  2. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)15. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
234anotaceLabská nymfa(Elbnixe)  8. 12. 2018 (Prima Krimi 08.45‑09.45)  8. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)18. 12. 2017 (TV PRIMA 13.25 ‑ 14.25)
235anotaceNa obě oči slepá(Auf beiden Augen blind)  9. 12. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.45)  9. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)19. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
236anotaceSvoboda(Freiheit)15. 12. 2018 (Prima Krimi 08.45‑09.45)15. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.25)20. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
237anotaceTřídní sraz(Klassentreffen)16. 12. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)16. 12. 2018 (Prima Krimi 15.25‑16.15)21. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)
238anotaceHistorie nezapomíná(Vorsicht Vergangenheit)22. 12. 2018 (Prima Krimi 08.50‑09.50)22. 12. 2018 (Prima Krimi 15.30‑16.25)22. 12. 2017 (TV PRIMA 13.30 ‑ 14.30)

Již dostupné anotace k dílům naposled vysílané řady: (Všechny dostupné anotace naleznete na stránce epizod.)

178. díl (8. řada, 1. díl) -   7. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování:   8. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10), 24. 10. 2016 (Prima LOVE 15.40 ‑ 16.40)   Na seznam všech dílů
Loď snů (Einmal Traumschiff)
Majitelku cestovní kanceláře specializované na výletní plavby podvedl její milenec. Vylákal od klientů peníze a zmizel. Zasáhnout musí police...
Německý kriminální seriál (2013).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

184. díl (8. řada, 2. díl) -   8. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování:   9. 10. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.55), 25. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Nový velitel (Einstand)
Na okrsek přichází nový velitel. Čeká ho případ muže, který byl neprávem odsouzený za vraždu státní zástupkyně...
Německý kriminální seriál (2013).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

190. díl (8. řada, 3. díl) -   9. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 10. 10. 2019 (Prima Krimi 07.55‑08.55), 26. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Past (In der Falle)
Policisté uklidňují situaci před hamburským barem. Melany je přitom lehce zraněna prázdnou lahví. Oba mladíci, kteří spor vyvolali, uprchnou...
Německý kriminální seriál (2013).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

191. díl (8. řada, 4. díl) - 10. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 11. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10), 27. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Souboj srdcí (Kampf der Herzen)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

192. díl (8. řada, 5. díl) - 11. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 14. 10. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.10), 28. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Cizí dít (Das fremde Kind)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

193. díl (8. řada, 6. díl) - 14. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování: 15. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20), 31. 10. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Šachová partie (Räuberschach)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

194. díl (8. řada, 7. díl) - 15. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování: 16. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20),   1. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Outsider (Die Außenseiterin)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

195. díl (8. řada, 8. díl) - 16. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování: 17. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20),   2. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Otec v podezření (Vater unter Verdacht)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

196. díl (8. řada, 9. díl) - 17. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování: 18. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20),   3. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Španělské sny (Spanische Träume)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

197. díl (8. řada, 10. díl) - 18. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 21. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.00),   4. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Vražedný sport (Sport ist Mord)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

198. díl (8. řada, 11. díl) - 21. 10. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování: 22. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05),   7. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45 ‑ 16.50)   Na seznam všech dílů
Alibi (Das Alibi)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

199. díl (8. řada, 12. díl) - 22. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 23. 10. 2019 (Prima Krimi 08.00‑09.05),   8. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Podvedení (Betrogen)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

200. díl (8. řada, 13. díl) - 23. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 24. 10. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15),   9. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Hudba domu (Hausmusik)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

201. díl (8. řada, 14. díl) - 24. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 25. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20), 10. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)   Na seznam všech dílů
Virtuální světy (Scheinwelten)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

202. díl (8. řada, 15. díl) - 25. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 28. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20), 11. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)   Na seznam všech dílů
Armáda lásky (Bataillon d’Amour)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

203. díl (8. řada, 16. díl) - 29. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 30. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20), 14. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Kapsáři (Diebe)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

204. díl (8. řada, 17. díl) - 30. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování: 31. 10. 2019 (Prima Krimi 08.15‑09.20), 15. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)   Na seznam všech dílů
Spolubydlící (Rufis WG)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

205. díl (8. řada, 18. díl) - 31. 10. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování:   1. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.15), 16. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Polibek pavouka (Der Kuss der Spinne)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

206. díl (8. řada, 19. díl) -   1. 11. 2019 (TV PRIMA 12.25‑13.25), opakování:   4. 11. 2019 (Prima Krimi 08.05‑09.05), 17. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20 ‑ 16.20)   Na seznam všech dílů
Útěk na mělčinu (Flucht ins Watt)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

207. díl (8. řada, 20. díl) -   4. 11. 2019 (TV PRIMA 11.25‑12.15), opakování:   5. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10), 18. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Zapomenutá pravda (Vergessene Wahrheit)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

208. díl (8. řada, 21. díl) -   5. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování:   6. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10), 21. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45 ‑ 16.45)   Na seznam všech dílů
Elenina poslední šance (Elenas letzte Chance)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

209. díl (8. řada, 22. díl) -   6. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování:   7. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10), 22. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Kde je táta? (Wo ist Papa?)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

210. díl (8. řada, 23. díl) -   7. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), opakování:   8. 11. 2019 (Prima Krimi 08.10‑09.10), 23. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25 ‑ 16.25)   Na seznam všech dílů
Výbuch zlosti (Ausgetickt)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

211. díl (8. řada, 24. díl) -   8. 11. 2019 (TV PRIMA 12.30‑13.30), 24. 11. 2016 (Prima LOVE 15.15 ‑ 16.15)   Na seznam všech dílů
Paulinin případ (Paulines Fall)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

212. díl (8. řada, 25. díl) - 25. 11. 2016 (Prima LOVE 15.15‑16.15), 30.   8. 2016 (TV PRIMA 10.50 ‑ 11.50)   Na seznam všech dílů
Zakázaná láska (Verhinderte Liebe)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

213. díl (8. řada, 26. díl) - 28. 11. 2016 (Prima LOVE 15.45‑16.45), 31.   8. 2016 (TV PRIMA 11.10 ‑ 12.10)   Na seznam všech dílů
Vrtkavé štěstí (Hans im Glück)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další /P/

214. díl (8. řada, 27. díl) - 29. 11. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20),   1.   9. 2016 (TV PRIMA 10.45 ‑ 11.45)   Na seznam všech dílů
Cízí vlast (Fremde Heimat)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

215. díl (8. řada, 28. díl) - 30. 11. 2016 (Prima LOVE 15.25‑16.25),   2.   9. 2016 (TV PRIMA 10.50 ‑ 11.50)   Na seznam všech dílů
Ringo, Kim a Sidney (Ringo, Kim und Sidney)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

216. díl (8. řada, 29. díl) -   1. 12. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20),   5.   9. 2016 (TV PRIMA 13.05 ‑ 14.05)   Na seznam všech dílů
Konečně štíhlá (Endlich schlank)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Německý kriminální seriál (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

217. díl (8. řada, 30. díl) -   2. 12. 2016 (Prima LOVE 15.20‑16.20),   6.   9. 2016 (TV PRIMA 13.10 ‑ 14.10)   Na seznam všech dílů
Zatracená láska (Verfluchte Liebe)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce...
Závěr osmé řady německého kriminálního seriálu (2014).
Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Poslední modifikace 08.11.2019, 12:30:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace