Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Monarch Cove

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Monarch Cove.
Tento americký seriál byl natočen v roce 2006.

Seriál byl vysílán na TV Barrandov. Pilotní film byl vysílán ve středu 14.1.2009. Jednotlivé byly vysílány každý čtvrtek večer v premiéře a každý pátek pozdě večer v repríze od 15.1.2009 do 2.4.2009.

Seriál byl opakován od 4.1.2010 do 20.1.2010 každý všední den dopoledne na TV Barrandov.

Seriál byl opakován od 6.2.2011 do 1.5.2011 každou neděli večer na TV Barrandov.

Monarch Cove - informace v češtině o seriálu na ČSFD.CZ
Monarch Cove - informace v angličtině o seriálu na Imdb.com

Monarch Cove - TV Barrandov - informace v češtině na stránkách TV Barrandov

Monarch Cove (a Titles & Air Dates Guide) - přehled dílů seriálu v angličtině
Monarch Cove TV Show - informace v angličtině o seriálu na TV.COM
Monarch Cove - informace v angličtině o seriálu na Wikipedii

Fosterová se po šesti letech vrací domů z vězení. Byla neprávem odsouzena za vraždu svého otce. Teprve na základě vzorků DNA, které se po vraždě ztratily a po dlouhých letech opět našly, je propuštěna na svobodu. Návrat do rodného města pro ni není jednoduchý.

Obsazení
Názvy epizod
Obsah epizod

Hrají:

Virginia Williams - Bianca Foster
Kieren Hutchison - Jake Preston
Simon Rex - Eddie Lucas
Samantha Shelton - Kathy Foster
Shirley Jones - Grace Foster
Matt Funke - Ben Foster
Vanessa Lengies - Sophia Preston
Rachel Ward - Arianna Preston
Robert Coleby - Alexander Preston
Stephen Martines - Parker Elian
Samantha Healy - Elizabeth
Dillon Stephensen - Steve

Seznam dílů:
pilot  
 anotace  6.   2. 2011 (Barrandov 23.25 ‑ 01.15)    
1. řada  
1. dílanotace14.   2. 2011 (Barrandov 00.00 ‑ 01.05)    
2. dílanotace20.   2. 2011 (Barrandov 23.35 ‑ 00.40)    
3. dílanotace27.   2. 2011 (Barrandov 23.45 ‑ 00.50)    
4. dílanotace  7.   3. 2011 (Barrandov 00.15 ‑ 01.20)    
5. dílanotace13.   3. 2011 (Barrandov 23.55 ‑ 01.00)    
6. dílanotace21.   3. 2011 (Barrandov 00.25 ‑ 01.30)    
7. dílanotace28.   3. 2011 (Barrandov 00.30 ‑ 01.30)    
8. dílanotace  4.   4. 2011 (Barrandov 00.15 ‑ 01.15)    
9. dílanotace11.   4. 2011 (Barrandov 00.00 ‑ 01.00)    
10. dílanotace18.   4. 2011 (Barrandov 00.25 ‑ 01.30)    
11. dílanotace25.   4. 2011 (Barrandov 00.05 ‑ 01.10)    
12. dílanotace  1.   5. 2011 (Barrandov 23.55 ‑ 01.00)    

Již dostupné anotace:

pilot -   6.   2. 2011 (Barrandov 23.25 ‑ 01.15)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Pilotní film k americkému seriálu (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, S. Rex, V. Lengies a další

Pilotní díl čtrnáctidílného TV seriálu: Bianca Fosterová se vrací z vězení, kde strávila 6 let, byla odsouzena za vraždu svého otce. Teprve po šesti letech našel detektiv Parker ztracené vzorky DNA, které dokázaly Biančinu nevinu. Doma čeká Biancu babička, která ji i její sourozence po smrti jejich matky vychovala, dále sestra Kathy a bratr Ben. Ben odmítá Biancu přijmout, stále věří, že jejich otce zavraždila, a to proto /jak se později zjistí/, že mu Kathy v dobrém úmyslu /když se snažila ospravedlnit údajný sestřin zločin/ namluvila, že otce Biancu zneužíval. Ale už v tomto pilotním díle se všechno vysvětlí a ben svůj postoj k Biance změní. Fosterovi bývali bohatí, teď z peněz nic nezbylo, lehkomyslná Kathy zruinovala rodinný podnik. Ben má podivné známosti, po bytě schovává marihuanu. Ale nebyl první, kdo ji do domu přinesl, první byla babička Grace. Má totiž rakovinu a na bolesti jí zabírá právě marihuana. Ben se tak snažil získat peníze na drahou babiččnu léčbu. Bianca a Kathy hledají práci, přitom se setkají s dvěma mladíky, jedním je Jake Preston, jehož bohaté rodině patří v přímořském městečku kde co, především hotel, druhým jeho kamarád Eddie. Eddie s Jakem si ze žertu vymění roli, a tak Bianca nachází zalíbení v bohatém Jakeovi a myslí si přitom, že to je nemajetný Eddie.Bianca nachází práci, bude recepční v hotelu Prestonových. Když Bianca pochopí, že ji Jake tou záměnou podvedl, rozlobí se na něj, ale hněv brzy ustoupí dramatu. Detektiv Parker vyhledá Biancu, aby se jí svěřil s tím, co celou dobu věděl o okolnostech smrti jejího otce. Ale stačí jí říci jen pár slov a přímo před hotelem ho kdosi zastřelí. Jake vraždu viděl a pomáhá Biance při vysvětlování na policii. Z Paříže přijíždí Elizabeth, Jakeova snoubenka a Jake váhá mezi povinností k ní a láskou k Biance. Když už se rozhodl, že se s Elizabeth rozejde, Elizabeth mu sdělí, že je s ním těhotná.

1. díl (1. řada, 1. díl) - 14.   2. 2011 (Barrandov 00.00 ‑ 01.05)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, S. Rex, V. Lengies a další

Jake se chystá na svou svatbu s Elizabeth. Bianca se zapojí do příprav svatby. V Monarch Cove se náhle objeví manželka zavražděného detektiva Strakera a varuje Biancu a její rodinu, že by se jim taky mohlo něco stát. Jake vyhledá Biancu, ale jen proto, aby jí sdělil, že Elizabeth je těhotná a ta skutečnost že všechno mění. Bianca pochopí, že její láska je ztracena a je zoufalá. V noci se budí děsivým snem, že se miluje s Jakem a že na ně střílí Elizabeth. Bianca je teď recepční v Prestonových hotelu Monarch, s ní v recepci pracuje i Sofie Prestonová, kterou tam rodina poslala z trestu jako drzého fracka. Ariana Prestonová /tedy matka Jakea a Sofie/ pije a má poměr s členem ochranky, svalnatým Stevem. O jejich poměru ví Sofie. Ben má podmínku, v pilotním dílu se přiznal k falešnému svědectví pro svého známého, nikdo mu proto nepůjčí peníze na drahé léky z Kanady, které by mohly pomoci nemocné babičce Grace. Bianca se obrací na Jakea a Jake jí ochotně půjčuje peníze. Kathy podezírá Elizabeth z toho, že těhotenství jen předstírá, aby získala Jakea, ale když opilá Ariana srazí autem Elizabeth, ukáže se, že je opravdu těhotná. Nic se nestalo ani jí, ani dítěti. Kathy je drzá a cílevědomá. Eddieho ze vzteku, že se s ním zapletla a že on není příslušníkem bohaté rodiny, málem nařkla ze znásilnění a za mlčení si od něho nechala zaplatit. Teď se vetřela do hotelu Monarch jako asistentka Ariany. Do hotelu Monarch přišel divný host, žena. Když se snaží napadnout Biancu, ukáže se, že to je vdova po policistovi Parkerovi. Od ní se Bianca i další přítomní dozvědí, že Straker tenkrát ty vzorky DNA neztratil, měl je celou dobu a kdosi mu platil za to, aby je nepředal policii, kdosi, kdo na něho asi něco věděl. Straker tedy vědomě nechal Biancu trpět léta ve vězení. Vdova po něm teď Biancu varuje. A Bianca pochopí, že ten, kdo zavraždil jejího otce, je i vrahem Strakera. Obě vraždy že mají souvislost a tu je třeba objevit.

2. díl (1. řada, 2. díl) - 20.   2. 2011 (Barrandov 23.35 ‑ 00.40)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, S. Rex, V. Lengies a další

Prestonovi chystají svatbu Jakea s Elizabeth. Jake se večer před svatbou loučí se svobodou a opilý přichází za Biancou. Chce od ní slyšet, že ho miluje, aby se neženil, ale odpovědná Bianca se ho vzdává a říká mu: "ožeň se, bude to lepší pro dítě". Sodie viděla, jak její matka Ariana dává svému milenci Stevevi drahé hodinky, teď ty hodinky ze zlomyslnosti Stevovi ukradla a ještě ho provokuje, aby jí řekl, kde ty hodinky má. Jake se strachuje o Biancu, jak snáší přípravy na jeho svatbu, posílá za ní Eddieho, ale Bianca ho uklidňuje, že přece sama ví, že je jen holka, kterou Jake potkal na pláži a že život jde dál. Do Sofiina pokoje se vloupal vetřelec, vyklube se z něho Ben Foster, tedy bratr Biancy a Kathy. Sofie se ho nebojí a jako zloději mu dokonce vnutí ty ukradené Stevovy hodinky. Přípravy na svatbu vrcholí, Elizabeth má slabou chvilku, v níž svěří Biance, že si není jistá, čí je to dítě, které nosí. Může být Jakeovo, ale také milence, s nímž v kritické době strávila jedinou noc. Když se vzpamatuje, žádá Biancu o mlčenlivost a Bianca jí své mlčení slíbí. Sofie křičí, že odhalila vetřelce, chtěla nařknout Steva, ale připlete se do cesty neznámý muž, který před nedávnem přiletěl do Monarch Cove. Překvapeným přítomným sděluje, že Parker Eliot a že jeho otcem je Alexandr Preston. Všechny trápí otázka, zda ten muž lže anebo ne. Jake s Elizabeth odjíždějí na svatební cestu. Sofie vyhledala Bena na pláži před Fosterových domem, "zloděj" se jí zalíbil, líbá ho a nechce vrátit hodinky, které mu při loupeži vnutila. Bianca svěřuje babičce Grace, že Kathy fandí Parkerovi a Grace dodává, že ti dva mají cosi společného. Překvapená Bianca se dozví, že společné mají to, že oba jsou ve svých rodinách trochu cizí: Parker je nemanželský a Kathy že je adoptovaná!

3. díl (1. řada, 3. díl) - 27.   2. 2011 (Barrandov 23.45 ‑ 00.50)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, S. Rex, V. Lengies, R. Ward a další

Kathy dodá Alexandru Prestonovi informace z Parkerova počítače - Alexander je příjemně překvapen, kolik kasino vydělává. Eddie se snaží Alexandera přesvědčit, že Parker je podvodník a jde mu jen o majetek Prestonových. Alexander už ale podstoupil zkoušku DNA, teď čeká na výsledky. Eddie Parkera sleduje, nafotografuje ho při schůzce s Kathy, fotky pak dá Biance a varuje ji. Výsledky DNA potvrdily Alexandrovo otcovství. Poprvé hovoří s Parkerem jako otec se synem, říká, že ho přijme do rodiny. Seznamuje Parkera s plánovanou stavbou relaxačního centra. Novinku se dozvídá Jake, který je na svatební cestě. Parker jde za Eddiem, ten ale nabídku sblížení jednoznačně odmítne. Parker mu pohrozí, že bude první, koho nechá vyhodit. Rozzuřený Eddie sedne na motorku a v dešti havaruje. Zranění je naštěstí jen povrchové, ošetřuje ho Bianka. Eddie se jí svěřuje, Prestonovi pro něj byli víc než vlastní rodina, ale teď, když je tu Parker, už pro Alexandra nic neznamená. Bianca Eddiemu prozradí, že Kathy není její biologická sestra. Eddie jí nabízí pomoc při pátrání po Kathyině skutečném původu. Sophie se opije v baru, Ben ji odvede a předá Biance, která se jí ujme. Ráno volá Biance Eddie, už ví, kdo je Kathyina matka. Je to Vanessa Reedová, duševně nemocná žena, která zahynula při autohavárii i se třemi ze svých čtyř dětí. To čtvrté zachránil Biančin otec, který je s nasazením vlastního života vytáhl z trosek auta. Sophie jde za Benem, pozve ho na oslavu narozenin. Kathy spí s Parkerem, slibuje, že mu bude dodávat informace o Alexandrovi. Parker Alexandrovi nabízí, že mu pomůže získat licenci na kasino, které by otevřeli v plánovaném relaxačním centru. Když se o tom dozvídá Jake, přeruší svatební cestu a urychleně se vrací domů. Bianca chce říct Kathy pravdu o jejím původu, ale babička jí v tom zabrání. Alexander oznamuje rodině, že Parker nyní patří oficiálně k nim. Bianca zapřísahá Eddieho, aby Kathy nic o jejím původu neříkal. Skončí spolu v posteli - a tak je překvapí Jake, který se vrátil.

4. díl (1. řada, 4. díl) -   7.   3. 2011 (Barrandov 00.15 ‑ 01.20)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další

Na Sophiině večírku jsou potíže, Eddie a Jake zasahují. Charlotte se předávkovala, Bianca podezírá Bena, ale ten tvrdí, že jí nic nedal. Bianca mu připomíná, že je v podmínce. Parker řekne Charlottinu otci Samu Leeovi, že měla drogy na večírku jako jediná, ale narazí. Katthy se dozvídá, že Bianca chodí s Eddiem. Jake se Biance a Eddiemu přijde omluvit za svou reakci a popřeje jim štěstí. Později ale Biancu varuje, aby byla opatrná. Alexander má starosti, Lee by mohl zabránit povolení stavby kasina. Jake je zásadně proti kasinu, ale Alexander stojí při Parkerovi. Parker říká, že mu Lee už slíbil, že povolení k licenci nedude blokovat, chce ale úplatek. Sophie je zoufalá, snaží se uniknout práci v hotelu, musí se totiž starat o Charlotte, která tvrdě jede po Benovi. Lee vyhrožuje skandálem, pokud mu úplatek nedají - chce 100 tisíc dolarů. Alexander peníze předává Parkerovi, Jake, který o ničem nevěděl, je přistihne, obviní Parkera, že ho chce odstavit a popere se s ním. Alexander předá Leeovi úplatek. Bianca má zlý sen, ve kterém se topí. Alexander oznamuje Jakeovi, že do 30 dnů dostanou licenci na casino. Jake a Parker mají další ostrou výměnu názorů. V závěru epizody zjišťujeme, že Parker byl s Leem domluvený - stotisícový úplatek si rozdělili.

5. díl (1. řada, 5. díl) - 13.   3. 2011 (Barrandov 23.55 ‑ 01.00)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další a další

Bianca zjistí, že Jake je malý chlapec, o kterém se jí často zdá, a který jí kdysi zachránil život, když se jako malé dítě topila. Do Monarch Cove se při slavnostním otevření casina vrací Victor, bývalý milenec Kathy a vyhrožuje jí. Bianca v noci sní o Jakeovi, ve dne chodí s Eddiem, stále pracuje v hotelu Prestonových. Babička se vrací z léčby v Kanadě, všichni Fosterovi doufají, že jí bude lépe. Kathy na chudobu rodiny reaguje tím, že se snaží ulovit někoho z bohatých Prestonových. Spí s Parkrem a koketuje s otcem, Alexandrem. Alexandrova žena Arianna byla pár dní v Paříži a protože je alkoholička, všichni doufají, že je pravda, když tvrdí, že přestala pít. Arianna se dokonce rozhodla ukončit tajný poměr se statným rodinným strážcem. Prestonovi otevírají v hotelu kasino, na recepci poprvé přichází Bianca s Eddiem. Jake Biancu stále ještě miluje, ale zároveň se těší na své a Elizabethino dítě. Biancu stále straší vzpomínka na to, jak se jako osmiletá topila. Zachránil ji tenkrát nějaký kluk. Vychází najevo, že to byl Jake. Na scéně se objevuje Viktor, přišel za Kathy. Kdysi s ní chodil, pak leta strávil ve vězení. Kathy ho varuje, chce, aby odešel, že policie má vzorky DNA, důležité pro odhalení vraha jejího otce. Dozvídáme se jen to, že Kathy byla tenkrát s Viktorem, když byl její otec zavražděn a že ví, jak byl zavražděn. Arianna svému muži Alexandrovi odpustila dávnou nevěru, jejímž "plodem" je Parker, protože si myslela, že šlo tenkrát jen o kratičké mužovo pobláznění. Když jí ale Parker zlomyslně řekne, že poměr jeho matky a jejího muže trval půl roku, Arianna se znovu opije. Alexandr jí dává na vybranou: buď protialkoholní léčbu, nebo rozvod.

6. díl (1. řada, 6. díl) - 21.   3. 2011 (Barrandov 00.25 ‑ 01.30)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další

Ukazuje se, že babiččina léčba rakoviny nezabrala, nemoc postupuje a nezbývá jí mnoho života. Sofie Prestonová, sestra Jakea a nevlastní sestra Parkera začala chodit s Benem Fosterem. Díky tomu, že vedle bohaté Sophie se Ben cítí o to chudší, přijme její nabídku a jejího advokáta: chce, aby mu babička co nejdříve vyplatila jediné peníze, co rodině zbyly, a sice peníze po rodičích, ze svěřeneckého fondu. Parker vede Prestonových kasino a zaměstná Kathy jako volavku na podezřelé zákazníky. Nasadí ji na Viktora, který v kasinu podezřele vyhrává a hrozí kasino zruinovat. Kathy se sice chtěla Viktora zbavit, ale přijala novou roli a obnovila poměr s Viktorem. Babička Grace upadá do komatu, snad umírá, spokojená, protože vidí, že její milovaná Bianca snad bude šťastná s Eddiem. Elizabeth má pochyby, zda dítě, které čeká, je Jakeovo, svěřila se už kdysi se svými obavami Biance a teď jede s ní pro výsledky testu otcovství. Zatímco Biance sděluje, že otcem jejího dítěte je Jake.

7. díl (1. řada, 7. díl) - 28.   3. 2011 (Barrandov 00.30 ‑ 01.30)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Viktor Schiling ruinuje Parkerovo casino, vyhrává obrovské sumy. Už v minulém dílu na něj Parker nasadil Kathy jako volavku. Kathy to ale hraje na obě strany. Koketuje s Parkerem a zároveň Viktora nutí, aby sehrál s Parkerem partii pokru. Sophia Prestonová se stále víc sbližuje s Benem Fosterem. Baibička Grace zemřela, nyní má pohřeb, Bianca přesto nastupuje krátce po pohřbu na své místo v recepci Prestonových hotelu. Měla ji zastoupit Sofie, ta teď utíká za Benem a poprvé se s ním vyspí a zůstane u něho přes noc. U Prestonů si její nepřítomnosti všimne jen Jake, Arianna je na léčení a Alexander kdesi za obchodem. Kathy postoupila na služebním žebříčku casina a tak velí pokrovému souboji. S Parkerem má domluvenu výměnu falešných karet za pravé, ale když ho vidí koketovat s nějakou dívkou, nechá vyhrát Viktora. Ben oznamuje Sophii, že odjíždí na soutěž snowboardistů do Mexika, Sophie se na něj rozzlobí, potom ho marně žádá, aby ji vzal sebou. Bianca chodí s Freddiem, který je jí oporou teď, když je smutná po smrti své babičky. I Jake se snaží Biancu utěšovat, když ji přátelsky obejme, vidí je Elizabeth. Snad ani nežárlí, ale posmutní. Kathy slíbila Viktorovi, že když v pokeru vyhraje, odjede s ním a penězi z Monarch Cove. Ale nemyslela to zcela vážně. Došla s ním až na loď, ale z lodi chce odejít, nehodlá s ním odjet. Viktor ji napadne, nejdříve pěstmi, ale pak ji ohrožuje pistolí. V zápase se Kathy pistole zmocní a přibližujícího se Viktora zastřelí.

8. díl (1. řada, 8. díl) -   4.   4. 2011 (Barrandov 00.15 ‑ 01.15)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Kathy na lodi zastřelila Viktora, ale svědci dosvědčili, že to bylo v sebeobraně. Kathy je tedy bez problémů s policií, je doma a svěřuje se Biance s tím, co pochopila z Viktorovy řeči na lodi. V den, kdy byl zavražděn otec Biancy a Kathy, byl Viktor u Fosterových, v jejich domě: Viktor cosi tajemně naznačoval Kathy, že ona přece musí vědět, co se tam stalo. Kathy neví, co se stalo, ale dohaduje se, že je zcela možné, že jejich otce zabil právě Viktor. A protože detektiv Starker byl zabit jen proto, že, že chtěl Biance něco sdělit o smrti jejího otce, je víc než pravděpodobné, že i vrahem Starkera byl Viktor. Bianca dostala nabídku na práci v New Yorku, kde má být vedoucí recepce velkého honosného hotelu. Eddie je z jejího plánovaného odchodu nešťastný, nevěří na lásku na dálku a rozchází se s ní. Bianca se rozhodla: novou práci přijme. Tím spíš, že jí policistka přináší zprávu, že případ vraždy jejího otce je uzavřen. Vrahem byl Viktor. Ctižádostivá Kathy si na Alexandrovi vybobude slib, že bude sama organizovat každoroční aukci, jejíž výtěžek je určen pro onkologii a je to akce, kterou Prestonovi tradičně pořádají. Jenomže ji vždy řídila Elizabeth. Sophie, nešťatstná z toho, že Ben odjel bez ní, jede na noční party na břehu moře, lekne se ale svých náhodných společníků i alkoholu a vydá se za matkou, do léčebny. K matce ji tam nepustí, ale přijede za ní Jake, s nímž už si dlouho nepopovídala. Policie zjistí, že na den, kdy byl zavražděn detektiv Starker, má Viktor Schilink skálopevné alibi, nezavraždil tedy zřejmě ani Biančina otce. Tuto zprávu přinese Biance Freddie, Bianca se okamžitě rozhoduje, že místo v New Yorku nepřijme, důležitější pro ni je, aby konečně zjistila, kdo zabil jejího otce. Eddie jí v tom slibuje svou pomoc. V hotelu se koná dražba, Kathy si vymyslela, že se budou dražit svobodní mužové /což je přímo vyzývavý čin ve srovnání s dražením drobných uměleckých předmětů/ a z žen dává do aukce - sebe. Vydraží si ji Parker, a dá za ni závratných 5000.

9. díl (1. řada, 9. díl) - 11.   4. 2011 (Barrandov 00.00 ‑ 01.00)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Parker pozval Kathy na přepychovou jachtu, přivezl ji limuzínou, podává šampaňské, a to všechno proto, že po ní chce, aby do počítače jeho otce Alexandra nainstalovala program, který mu umožní kdykoli se počítače dostat. Kathy souhlasí a vyjednává o částku, kterou za to dostane. Eddie s Biancou studují policejní spis o Starkerově vraždě, který si Eddie vyprosil na policii. Jako důkaz ve spisu je Biančina náušnice, o níž Starkerova žena Dina ve spisu tvrdí, že ji našla ve Starkerově posteli. Bianca nechápe, jak se náušnice mohla dostat ke Starkerovým, co když ji někdo ukradl? Kathy později přizná, že když byla Bianca ve vězení, museli s babičkou nějaké její šperky prodat. Bianca je ale neklidná a rozhodla se vydat se za Dinou. Kathy ze zlomyslnosti prozradila Elizabeth, že noc před svatbou strávil Jake u nich doma, u Fosterů, s hlavou v Biančině klíně. Elizabeth vyslýchá Jakea a ze vzteku ujede ke svým rodičům. Z protialkoholní léčebny se vrací Arianna, psychiatrům prozradila, že ji Alexander nikdo nemiloval tak jako ona jeho. Navíc, že v době, kdy si ho brala, měla kamaráda Rexe, o němž si Alexander myslel, že je jejím milencem. Rexe kdosi zabil. A co když vrahem byl právě Alexander? Sophii z Mexika zoufale volá o pomoc Ben. Přijel si tam vydělat, ale všechno mu ukradli a teď má v hotelu dluh. Sophie se za ním vydává s kamarádem a místo velkého vděku najde Bena, jak koketuje s nějakou dívkou. Bianca na cestě za Dinou a Jake na cestě za Elizabeth uvíznou náhodou ve stejném městě, ve stejném motelu. Nic se mezi nimi nestane, ale oba pochopí, jak se mají rádi. Jake musí odjet, protože Elizabeth odvezli do nemocnice, málem přišla o dítě. Pro Biancu přijíždí Eddie, pochopí, že byla v hotelu s Jakem a zdrceně se ptá: "Co s námi bude?"

10. díl (1. řada, 10. díl) - 18.   4. 2011 (Barrandov 00.25 ‑ 01.30)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Jake přijel za Elizabeth do nemocnice, ona i dítě jsou už mimo nebezpečí. Jakeovi ale berou krev, pro případnou transfúzi, kterou by bylo nutné dát Elizabeth. Bianca se sešla s Dinou Strakerovou, aby našla vysvětlení, jak se její náušnice dostala do Strakerovy manželské postele. Dina jí říká, že manžel měl tou dobou milenku, že ví, že to nemohla být Bianca, která byla ve vězení, ale co když to byla její sestra? Bianca doma uhodí na Kathy a ta se přizná, že se Strakerem skutečně spala, ale dělala to prý kvůli Biance, aby ji dostala z vězení. U Prestonů si Alexander všímá, že Parkerovo kasino podezřele prodělává, ustanoví proto dohledem nad rodinnými financemi Jakea a ten se rozhodne v celém podniku nechat udělat audit. Sophie se líbá se svým novým kamarádem Calebem, její otec mu zakazuje přístup do jejich domu. Zaměstnanec Prestonových hotelu Dave říká Eddiemu, že v den, kdy byl zavražděn Straker, byla v hotelu i Kathy, ptala se po Biance. A Eddie řekne policistce Ramosové, že Kathy spala se Strakerem. Protože vražda Strakera je stále nevyjasněna, Ramosová bere Karhy na výslech. Bianca už nemá sílu stále myslet na Jakea a žádá ho, aby se už na ni obracel jen ve služebních záležitostech. Kathy našla doma v odpadkovém koši účet z motelu na jméno Jake Preston, ale účet podepsala Bianca. Posílá Elizabeth do nemocnice kytici s vizitkou, na kterou napsala, že její manžel strávil noc v motelu s Biancou. Kathy pomohla Parkerovi k velkým penězům tím, že nainstalovala program do Alexandrova počítače, z něhož pak Parker mohl ovládat rodinné jmění. Má za to slíbeny peníze, ale teď dělá Jake audit, Parkerovi hoří půda pod nohama. Parker se rozhodne sebrat hotovost a i s Kathy utéct z Monarch Cove. Kathy už doma balí, když ji Dina Strakerová přepadne s revolverem. Zasahuje policie, Dina je zastřelena. Jake vysvětluje Elizabeth tu noc v motelu s Biancou, smiřuje se s ní a slibuje, že už všechno bude dobré. Když si Jakea zavolá zdravotní sestra, aby mu sdělila, že jeho krev není pro případnou transfuzi pro Elizabeth vhodná. Na čemž by nebylo nic divného, ale zarážející je, že Jake má takovou krevní skupinu, že zcela jistě nemůže být otcem Elizabethina dítěte.

11. díl (1. řada, 11. díl) - 25.   4. 2011 (Barrandov 00.05 ‑ 01.10)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Americký seriál (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Jake se dozvěděl, že nemůže být otcem Elibethina dítěte a ptá se Elizabeth: Kdo je otcem dítěte? Elizabeth zpočátku zapírá, později se přiznává ke kratičkému milostnému dobrodružství s jiným mužem. Jake je rozzloben, Elizabeth se už nemá vrátit z nemocnice domů a následovat bude rozvod. Bianca se snaží od Kathy dozvědět, co měla tenkrát na mysli Dina Strakerová, když říkala, že by Kathy Biance měla něco říci o té noci, když byl zavražděn otec. Kathy se ale právě dozvídá, že je adoptovaná, vyčítá Biance, že jí o tom neřekla /i když ta o tom ví teprve krátce, prozradila to babička před svou smrtí/. Její skutečná matka se jmenuje Vanessa Reedová, je nemocná, léta zavřená v ústavu. Kdysi zabila své tři děti a poslední, čtvrté, Kathy, zachránil před smrtí otec Biancy, Rex Foster. Kathy se vydává za svou matkou do ústavu. Ben se snaží smířit se Sophií, žárlí na Caleba. Arianna se znovu ptá svého muže Alexandra, jak to tenkrát bylo se smrtí Rexe Fostera. Alexandr na něj žárlil, neprávem. Poslal k Fosterovým Viktora, který chodil s Kathy, aby z Rexe dostal informaci, zda nic nemá s Ariannou. Alexandr tvrdí, že o smrti Rexe nic neví, ale Arianna připomíná, že to bylo divné. U Fosterů byl Viktor, pak vznikl požár a pak byl zabit Rex. Parker už převedl na svá konta Alexandrovy peníze i peníze celého hotelu a chystá se s Kathy odjet. Kathy je u své nepříčetné matky, která na ni křičí, že je vražedkyně a že zabila své děti. Jake přichází za Biancou, aby jí řekl, že s jeho manželstvím je konec. Biance se přiznává Arianna, že kdysi znala jejího otce Rexe a tu noc, kdy Rex zemřel, že tam s ním v domě byli Viktor s Alexandrem. Bianca se proto svěřuje Eddiemu se svým podezřením, že je možné, že Alexandr má cosi společného se smrtí jejího otce. Sophie slaví narozeniny, je jí ale smutno a utíká za Benem. Také Ben se za ní vypravil a tak se ti dva smiřují. Policie zatýká Alexandra pro defraudaci peněz z hotelu, protože zmizely i peníze akcionářů. Kathy se vrací od matky a spěchá za Parkerem. Odjíždí a nereaguje na Biančiny prosby, aby řekla, co ví o událostech té noci, kdy zemřel její otec.

12. díl (1. řada, 12. díl) -   1.   5. 2011 (Barrandov 23.55 ‑ 01.00)   Na seznam všech dílů
Byla neprávem obviněna, prožila šest let ve vězení a teď se vrací do Monarch Cove, aby našla skutečného vraha...
Závěr amerického seriálu (2006).
Hrají V. Williams, K. Hutchison, S. Shelton, R. Ward, S. Rex, V. Lengies a další.

Alexandr Preston je ve vězení pro defraudaci a pochopil, že to je past, kterou z pomsty nastražil Parker. Nejen že rodinu připravil o peníze, ještě na Alexandra poštval policii. Přichází Bianca a přeje si s Alexandrem mluvit. Chce vědět, co se stalo tu noc, kdy zemřel otec, proč musela ona strávit 6 let života ve vězení. Alexandr jí tvrdí, že se smrtí jejího otce nemá nic společného. Poslal k Rexovi Viktora, aby mu obstaral důkazy, že Arianna s Rexem jsou milenci. Viktor tvrdil, že má důkazy a že v tu noc byla v domě puštěna kamera, musí tedy existovat videozáznam. Bianca s Eddiem pochopí, že ten záznam musí být na Viktorově lodi. Kathy se vrátila do domu, ale jen pro svůj pas. Všechny peníze, které ukradl Parker Prestonovým, převedla na své účty. Parker ji teď zoufale shání, ptá se, kde jsou peníze. Eddie žárlí na Jakea, protože ví, že ho Bianca nikdy nepřestala milovat a že ji nyní ztrácí. Videozáznam je opravdu na Viktorově lodi, ale prozrazuje jen, že tu noc vraždy byli spolu Rex Foster, Viktor a - Kathy. Bianca dostihla Kathy a ta jí říká, že se tenkrát Viktor hádal s otcem a ohrožoval ho, ona že se zmocnila pistole, chtěla zabít Viktora, ale nešťastnopu náhodou zabila otce. A přiznává také, že to ona zabila policistu Strakera, protože získal důkazy o jejím podílu na smrti otce. Bianca volá policii, ale přijíždí Parker, který ji chce zabít, protože potřebuje Kathy, aby se dostal ke kradeným penězům. Kathy brání Biancu, na pomoc jí přispěchá i Jake. Parkerova pistole zasáhne Kathy, a protože se to všechno odehrává na lodi, Kathy postřelena mizí v moři. Parker je zatčen. Eddie dává Biance volnost a Bianca s Jakem si slibují, že se už nikdy neodloučí. Následuje jejich svatba i pohled do budoucnosti. Narodí se jim dcerka a bude se jmenovat po Biančině babičce Grace. Alexandr je už svobodný, Parkerovy machinace s penězi byly vysvětleny. A manželství Alexandra a Arianny snad nikdy nebylo lepší než teď. A Kathy se neutopila, nikdo o jejím pobytu neví, ale ozvala se. A někde dobře žije i s tím balíkem peněz, které chtěl ukradnout Parker.

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace