Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Místo zločinu Plzeň

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Místo zločinu Plzeň.
Tento seriál České televize byl natočen v roce 2015.

Premiéra seriálu probíhala od 19.10.2015 do 23.11.2015 každé pondělí večer na ČT1.

Seriál byl opakován od 30.8.2017 do 4.10.2017 každou středu večer na ČT1.

Místo zločinu Plzeň (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Místo zločinu Plzeň - informace o seriálu na stránkách České televize

Plzeňský tým kriminalistů v čele s Martinem Stránským, Janem Zadražilem a Lukášem Vaculíkem odhaluje vraždy plné záhad s celou řadou podezřelých.

Tvůrci
Obsazení

Tvůrci:

námět a scénář: Martin Bezouška
námět: Martin Froyda
dramaturg: David Musil, Vladimír Kavčiak
architekt: Barbora Erhiholdová
střih: Boris Machytka
zvuk: Pavel Kovařík
kreativní producent: Jan Štern
výkonný producent: Ilona Jirásková, Martin Froyda
kamera: Asen Šopov
režie: Jan Hřebejk

Hrají:

Martin Stránský Viktor Knapp
Jan Zadražil kapitán Tomáš Karas
Lukáš Vaculík plukovník Karel Drtina
Vladimír Kratina major Vladimír Šimek
Berenika Kohoutová kapitánka Mirka Ondrová
Vladimír Polívka kapitán Jakub Lepší
Barbora Kodetová soudní lékařka
Jitka Čvančarová Martina Janáčková
Tereza Brodská Jarmila Bozděchová

Názvy dílů:
1anotaceKapka krveČSFD.CZ30.   8. 2017 (ČT 1 20.05‑21.05)
2anotaceSmrt v rybníkuČSFD.CZ  6.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)
3anotaceNehoda paní učitelkyČSFD.CZ13.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)
4anotaceOpožděná vraždaČSFD.CZ20.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)
5anotaceNávrat staré láskyČSFD.CZ27.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)
6anotaceSmrt na biofarměČSFD.CZ  4. 10. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)

Již dostupné anotace:

1. díl - 30.   8. 2017 (ČT 1 20.05‑21.05)   Na seznam všech dílů
Kapka krve Odkaz na ČSFD.CZ
Mladá a atraktivní manželka mocného podnikatele je surově zavražděna ve svém bytě. Plzeňští vyšetřovatelé z oddělení vražd stojí před otázkou, zda jde o strašnou pomstu nebo o dílo psychopata.
Premiéra nového kriminálního seriálu.
Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, V. Kratina, B. Kodetová, V. Chalupa, V. Liška, B. Kohoutová, V. Polívka... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci plzeňského kriminalistického oddělení. Pod vedením plukovníka Karla Drtiny pracuje zkušený kapitán Tomáš Karas s Viktorem Knappem. Hlavním tématem prvního dílu je vražda půvabné Lenky Steinerové. Surový čin nasvědčuje, že se jedná o vraždícího psychopata. Vražda druhé mladé ženy Lady Brůnové toto podezření jen potvrzuje. Vyšetřování se zaměří na místního fotografa Kepku, který obě ženy fotil. Kriminalistům však chybí přímé důkazy a jejich pátrání jde i směrem k charitativní nadaci Lenky Steinerové. Pátrání stojí kapitánku Mirku Ondrovou málem život.

2. díl -   6.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)   Na seznam všech dílů
Smrt v rybníku Odkaz na ČSFD.CZ
Úspěšný podnikatel Janáček je nalezen u svého rybníka. Utopil se, nebo byl zavražděn? Kapitán Viktor Knap s kolegou Tomášem Karasem se svým týmem zahájí pečlivé pátrání.
Premiéra nového kriminálního seriálu.
Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, J. Čvančarová, V. Kratina, B. Kohoutová, V. Polívka... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Vražda významného plzeňského podnikatele Janáčka je hlavolamem i pro tak zkušené vyšetřovatele, jakým je kapitán Viktor Knapp a jeho kolega Tomáš Karas. Zločin se stal na břehu rybníka a chybí jakýkoliv vražedný předmět a jakékoliv stopy po pachateli. Záhadou je i motiv: byla to msta nebo vražda kvůli penězům nebo se Janáček zapletl s organizovaným zločinem?
Smrt v rybníku je druhým dílem šestidílného kriminálního seriálu Místo zločinu Plzeň. Neobvyklé příběhy jsou plné záhad a napětí a způsobují i rozpory mezi vyšetřovateli. Záhadné a složité případy se promítají do osobních životů kriminalistů.

3. díl - 13.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)   Na seznam všech dílů
Nehoda paní učitelky Odkaz na ČSFD.CZ
Řidič avie srazí uprostřed lesa cyklistku Danu Kalinovou, místní učitelku. Vyšetřovatelé se domnívají, že nejde o nehodu, ale o vraždu. Jediným svědkem je malý chlapec, který si však své tajemství nechává pro sebe.
Premiéra nového kriminálního seriálu.
Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, V. Kratina, B. Kodetová, V. Polívka, J. Gvera, J. Šesták, K. Loydová, Š. Chovanec... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci kriminalistického oddělení pod vedením plukovníka Drtiny. Výraznými osobnostmi vyšetřovacího týmu je dvojice kapitánů Tomáš Karas a Viktor Knapp. Ve třetím díle dojde k vraždě učitelky Dany Kalinové. Srazí ji avie neznámého původu. Mezi podezřelé patří i její exmanžel, doktor Kalina, avšak i on je záhy zavražděn. Co spojuje obě vraždy? Motivem je milionové dědictví? Doktor Kalina kromě nemocnice pracoval i v sanatoriu, a právě zde vyšetřovatelé hledají klíč k odhalení vraha.

4. díl - 20.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)   Na seznam všech dílů
Opožděná vražda Odkaz na ČSFD.CZ
Neznámý pachatel v obci Loučka uškrtil starého Aloise Koulu a svůj čin naaranžoval jako sebevraždu. Plzeňští kriminalisté hledají motiv tohoto zrůdného činu a objeví Koulovu temnou minulost.
Premiéra nového kriminálního seriálu.
Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, V. Kratina, B. Kohoutová, V. Polívka, R. Němec, D. Holina... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Opožděná vražda je čtvrtým dílem kriminálního seriálu Místo zločinu Plzeň. Odehrává se v obci Loučka, kde byl uškrcen důchodce Alois Koula. Vrah se snažil vraždu narafičit jako Aloisovu sebevraždu. Kriminalista Viktor Knapp a jeho kolegové hledají vrahův motiv a pátrají i v minulosti Aloise Kouly. Alois Koula nebyl v obci oblíbený. Jako bývalého komunistu ho nesnášejí sousedé, ale četné rozepře měl i s terapeutickou komunitou drogově závislých léčených na místním statku. Vyšetřovatelé zjistí, že Koulova minulost je velmi pestrá. Nejdříve po válce zabil barona Huberta Weimana, a poté vstoupil do StB, kde ho řídil jakýsi Skalický. Vraždu Weimana doprovázela krádež vzácné sbírka poštovních známek. I vražda Aloise Kouly nese stopy loupeže. Kriminalisté se domnívají, že vzácná sbírka může být motivem, a proto začnou podezírat Koulova vnuka, bývalého narkomana. Jenomže Evžen popírá, že by měl se svým dědou cokoliv společného. Jeho lež však kriminalisté odhalí, Koulu v Loučkách navštěvoval. Ale je to ten správný krok k vyřešení vraždy?

5. díl - 27.   9. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)   Na seznam všech dílů
Návrat staré lásky Odkaz na ČSFD.CZ
Atraktivní manželka šéfa plzeňské opery Renata Kormannová se nevrátí domů. Nedá o sobě vědět ani v příštích dnech a plzeňské kriminální oddělení zahájí rozsáhlé pátrání.
Premiéra nového kriminálního seriálu.
Hrají: J. Zadražil, M. Stránský, L. Vaculík, V. Kratina, B. Kohoutová, V. Polívka, M. Rajmont, K. Mátlová, Z. Maryška, I. Ondříček... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Na úvod pátého dílu Návrat staré lásky televizního kriminálního seriálu Místo zločinu Plzeň se pohřešuje atraktivní Renata Kormannová. Kapitán místní kriminálky Tomáš Karas a jeho kolegové pátrají po zmizelé manželce šéfa plzeňské opery. Než objeví její zahrabané tělo v nedalekém lese, zjistí, že Renata vedla dvojí život. Na jedné straně reprezentovala významného manžela a na straně druhé si přivydělávala jako eskort servis. V této souvislosti znala i členy drogové mafie a dle nejednoho svědectví Kosťu Ševčenka svým udáním dostala do vězení. Jenomže Kosťa se po odsezených letech dostal na svobodu, a právě on se mohl mstít a zavraždit Renatu. Kriminalista Viktor Knapp má v tomto případě nelehkou úlohu, protože z Německa se vrací jeho bývalá přítelkyně Bára a právě ona je podezřelá ze spolupráce s Kosťou. Viktorův přítel Leoš patří mezi podnikatele v zábavním průmyslu a snaží se ochránit Viktora před nebezpečím, které Bára reprezentuje. Bára se však snaží přesvědčit Viktora o své bezúhonnosti. Kosťa je nakonec za dramatických okolností zatčen, ale z vraždy Renaty Kormannové není usvědčen. Je mu však prokázána snaha obnovit dealerskou síť prodeje pervitinu a jeho výrobu. Usvědčená je i Bára jako jeho nejbližší partnerka, a Viktor ji nehodlá krýt. Na stopu vraha přivede kriminalisty fotka bulvárního fotografa. Renata Kormannová doplatila na svůj dvojí život.

6. díl -   4. 10. 2017 (ČT 1 20.00‑21.00)   Na seznam všech dílů
Smrt na biofarmě Odkaz na ČSFD.CZ
Brigádnice z biofarmy se záhadně ztrácejí a zůstávají nezvěstné. Plzeňské kriminalistické oddělení vedené plukovníkem Drtinou se je snaží vypátrat. Na biofarmu je jako brigádnice vyslána kapitánka Ondrová.
Závěrečný díl nového kriminálního seriálu.
Hrají: L. Vaculík, M. Stránský, J. Zadražil, V. Kratina, B. Kohoutová, V. Pokorný, T. Bambušek, I. Urbánek... Scénář M. Bezouška. Kamera: A. Šopov. Režie: J. Hřebejk

Milena je již druhou brigádnicí, která se po svém odchodu z biofarmy podezřele ztratila. Z plzeňské kriminálky je do „terénu“ vyslán nejdříve mladý kriminalista Jakub Lepší, ale kromě podezřelých momentů nic zásadního neobjeví. Po něm se do Lhoty vypraví jeho kolegyně Mirka Ondrová, aby se v utajení na biofarmě zaměstnala. V obci i na samotné biofarmě se potká s řadou lidí s tajemným osudem. Patří mezi ně zejména majitel biofarmy Klas. Místní šlechtic Rohan Mirku Ondrovou seznamuje s historií Lhoty i s příběhy jejích obyvatel. Nakonec ji pozve i do svého podivného domu, kde jí láskyplně vypráví o své dceři Leoně žijící na farmě v Německu. Paralelně s pátráním Mirky Ondrové se odvíjí příběh záhadné ženy věznící brigádnice ve svém sklepě. Skončí Mirka Ondrová v tomto panoptikálním vězení?
Smrt na biofarmě je závěrečným dílem šestidílného kriminálního seriálu Místo zločinu Plzeň. Ani událostí ve Lhotě nevybočují z řady záhad tohoto seriálu, kdy nároky na jednotlivé kriminalisty jsou extrémní.

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Některé české seriály


Poslední modifikace 27.12.2018, 17:50:04

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace