Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Kriminálka Staré město (Kriminálka Staré mesto)

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Kriminálka Staré město.
Tento sedmidílný česko-slovenský koprodukční seriál se natáčel v roce 2010.

V premiéře byl vysílán od 20.9.2010 do 1.11.2010 každé pondělí večer na ČT1.

Seriál byl opakován od 16.5.2013 do 27.6.2013 každý čtvrtek večer na ČT1.

Druhá řada seriálu byla v premiéře vysílána od 12.9.2013 do 17.10.2013 každý čtvrtek večer na ČT1.

Opakování druhé řady seriálu probíhá od 18.6.2018 do 23.7.2018 každé pondělí večer na ĆT 1.

Kriminálka Staré město/Kriminálka Staré mesto (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Kriminálka Staré město - informace o seriálu na stránkách České televize
Kriminálka Staré město II - informace o druhé řadě seriálu na stránkách České televize

Nový česko-slovenský kriminální seriál České televize, Slovenské televize a společnosti Trigon, zasazený do každodenní reality životem kypícího bratislavského Starého Města. Ale tak jako je současný zločin mezinárodní, tak i naše příběhy se budou odehrávat v širším, česko-slovenském prostoru. Svoji úlohu v seriálu hraje především pestrobarevný vzorek typických obyvatel malebné bratislavské čtvrti, lidí se svými rozmanitými, často smutnými osudy. Nejen drobné krádeže, ale i vraždy z vášně, či skandální aféry s mezinárodním dosahem stojí v centru tohoto poutavého vyprávění, plného napětí, zajímavých psychologických postřehů i nadlehčeného humoru.
Skutečným hrdinou seriálu je tým kriminalistů, pátrající po nejrůznějších zločinech, odehrávajících se ve zdánlivě pokojných uličkách historické Bratislavy – ale mnohdy zasahujících až do pár set kilometrů vzdálené Prahy.
Kriminalistická práce je především prací týmovou, ale vykonávají ji konkrétní lidé s konkrétními, jedinečnými osudy. Pro nás nejvýraznější jsou především dva blízcí partneři v kriminalistickém týmu, slovenská kriminalistka Zuzana, čerstvě přeložená z menšího města do Bratislavy, a český kriminalista Andy, pracující v bratislavské policii. Zuzana je rázná mladá dáma a má v této dvojici dominantnější slovo, ale není tomu tak vždy a za všech okolností. Její vztah s Andym není nejjednodušší, ale není to příliš vidět, protože jsou oba profesionálové a oba mají svůj dosti komplikovaný soukromý život.

K druhé řadě:

„Příběh začíná na železniční stanici v Bratislavě objevením mrtvoly muže ve vagónu vlaku z Prahy. Hned v úvodu je tedy patrný přesah případu do Čech. Při zjišťování totožnosti zemřelého vyjde najevo, že v tomto případě jde o něco víc, než jen o obyčejnou vraždu,“ uvádí Ján Sebechlebský. „V nové sérii bude víc napětí, postavy nebudou tak jednoznačné jako v již odvysílaných dílech. Bude tu víc nedůvěry,“ zmiňuje režisér.

Koprodukční projekt slovenské RTVS, společnosti Trigon Production a České televize si diváci oblíbili už v roce 2010, kdy mělo premiéru prvních sedm dílů.

„V nových příbězích jsme nezpracovali náměty skutečných událostí jako v první sérii, ale zvolili jsme cestu fikce,“ říká kreativní producent David Ziegelbauer z brněnského studia České televize. Policisté přijdou na stopu závažnému kriminálnímu případu, který propojuje všech šest dílů. „Zkombinovali jsme dostatek akčních scén s prvky moderních postupů vyšetřování tak, aby divák dostal vše, co od krimi žánru očekává,“ doplňuje producent.

Děj se opět odehrává především v Bratislavě a Praze. Vedle Zuzany Fialové se v druhé sérii objeví Saša Rašilov. V prvních dílech hrál českého kriminalistu Matěj Hádek, který se tentokrát v příběhu neobjeví. Dále hrají: Marko Igonda, Martin Mňahončák, Rebeka Poláková, Milan Lasica, Tibor Babarcai, Milan Kňažko, Linda Rybová nebo Jan Kanyza. Za kamerou stojí Tomáš Juríček.

Díly druhé řady seriálu Kriminálka Staré město natáčel realizační štáb v česko-slovenské koprodukci letos v létě především v ulicích Bratislavy, Prahy a Brna. Tvůrci však využili vizuálně exkluzivní místa i v jiných lokalitách, v druhém dílu např. překrásných prostor bývalého kláštera v Beladicích u Nitry.

První dny natáčení seriálu Kriminálka Staré Město II. komplikovaly povodně, které postihly letos v létě Prahu. I přes evakuaci Janáčkova nábřeží, natočili na tomto místě filmaři všechny naplánované scény. Jedinečnou pražskou lokací, kterou režisér Ján Sebechlebský v seriálu skvěle využil, je budova bývalé Živnobanky v ulici Na Příkopech. V současnosti nejsou tyto prostory přístupné veřejnosti a právě proto jsou záběry zde pořízené výjimečné. Diváci uvidí bezpečnostní trezory i impozantní uměleckou výzdobu někdejšího finančního ústavu.

Jednotlivé obrazy a scény seriálu Kriminálka Staré Město natáčeli filmaři na téměř 80 místech v ČR a SR.

Praha přivítala štáb Kriminálky Staré Město v období červnových povodní. Filmaři zde strávili deset dní a zejména začátek natáčení neměli jednoduchý. Pro obyvatele Janáčkova nábřeží zcela jistě nutnost evakuace nebyla příjemnou událostí, naopak ale tvůrcům seriálu prázdný prostor vyhovoval. Natáčení na zatopené Císařské louce museli přece jen kvůli vysoké hladině Vltavy o pár dni posunout, stejně tak i na Kampě.

Velká část závěrečného dílu se odehrává v prostorách zchátralého klášteru v obci Hubice na Žitnom ostrove. V závěrečných scénách účinkují i skuteční příslušníci Pohotovostního policejního útvaru. Druhá řada seriálu Kriminálka Staré město vznikla ve společné česko-slovenské koprodukci, kterou pro Českou televizi realizovala Tvůrčí producentská skupina Davida Ziegelbauera.

Tvůrci
Obsazení

Tvůrci:

námět Dominik Dán
scénář Alex Koenigsmark
dramaturg Jan Otčenášek
šéfdramaturg ČT Ivan Hubač
kamera Petr Kelíšek
režie Ján Sebechlebský
produkce ČT Matěj Stehlík, Marie Rosenthalová
šéfproducent ČT Jaroslav Kučera
produkce STV Ivan Kauzlarič, Samuel Vojtek, Mária Vaneková, Vladimír Bednár, Tomáš Zechel
Artproducent Trigon Production Petr Jaroš
Producent Trigon Production Patrik Pašš

Hrají:

Zuzana Fialová - Zuzana Krauzová, kriminalistka
Matěj Hádek - Andy Němec, kriminalista
Milan Lasica - Podplukovník Baron, suspendovaný poradce Zuzany
Emília Vášáryová - Mária, Zuzanina matka
Jiří Štěpnička - Ondruš, Zuzanin otec
Jiří Langmajer - Pepa
Tibor Babarcai - Adam Krauz
Marko Igonda - Vlado Krauz
Marián Slovák - Major Krupa
Boris Farkaš - Stano
Peter Šimun - Ivan Obuch
Tatiana Pauhofová - Iveta Balló
Alexander Bárta - Miloš Briezka
Dušan Lenci - Quido
Oldřich Vlach - Mareček
Danica Jurčová - Beáta
Michal Štěrba - Svatý
Marta Richterová - Agáta
Matyás Dráfi - Szabó
Zdeněk Maryška - Státní prokurátor
Matúš Krátky - Policajt
František Výrostko - Provozní
Michal Ďuriš - Šéfkuchař
Jakub Rybárik - Slávo
Marián Mitaš - Dušan
Ingrid Filanová - Alena Krupová
Ján Koleník    
Slávka Halčáková    
Ľubo Roman    
Marián Geišberg    
Filip Tůma    
Ladislav Chudík    
Štefan Kvietik    
Květa Fialová    

Názvy dílů:
1. řada  
1anotacePřípad petrolejového princeČSFD.CZ16.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
2anotacePřípad vysmátého mužeČSFD.CZ23.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
3anotacePřípad zlaté smrtiČSFD.CZ30.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
4anotacePřípad červeného hadaČSFD.CZ  6.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
5anotacePřípad tančícího fantomaČSFD.CZ13.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
6anotacePřípad ztraceného synaČSFD.CZ20.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
7anotacePřípad zamčeného kostelaČSFD.CZ27.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
2. řada  
8anotace ČSFD.CZ18.   6. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
9anotace ČSFD.CZ25.   6. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
10anotace ČSFD.CZ  2.   7. 2018 (ČT 1 20.10 ‑ 21.10)
11anotace ČSFD.CZ  9.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)
12anotace ČSFD.CZ16.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 20.55)
13anotace ČSFD.CZ23.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)

Již dostupné anotace:

1. díl (1. řada, 1. díl) - 16.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ petrolejového prince Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, T. Pauhofová a další. Scénář A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera P. Kelíšek. Režie J. Sebechlebský

V prvním díle se celý tým bratislavské kriminálky ponoří do zpočátku velmi jednoduché vraždy pumpaře, napadeného drogově závislým člověkem. Jenomže zdánlivě jasná a přímočará vražda se pořádně zkomplikuje a výsledek vyšetřování odhalí něco zcela jiného, než bylo možné na počátku očekávat.

2. díl (1. řada, 2. díl) - 23.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ vysmátého muže Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, J. Štěpnička, J. Langmajer, T. Pauhofová, O. Vlach... Scénář: A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera: P. Kelíšek. Režie: J. Sebechlebský

Další příběh slovenské kriminalistky Zuzany a jejího českého parťáka Andyho se točí kolem Zuzanina českého otce, žijícího v Praze. Vyprávění začíná nenápadně, Zuzaninou soukromou návštěvou u dědečka svého syna, ale nečekaně nabere kriminální tempo. Zuzanin otec, již mnoho let rozvedený s její matkou a dnes majitel velké detektivní agentury v Praze, se stane podezřelým ze spolupráce s „velkou rybou“ českého finančního zločinu. Podezřelý milionář, spojený s mezinárodní mafií, prchá přes Slovensko dál na východ a Zuzaniným neoficiálním, ale o to složitějším úkolem je svému obviněnému otci pomoci. Spolu s trochu tajemným otcovým českým přítelem Pepou, parťákem Andym a jeho výzkumem bratislavského světa mezinárodního zločinu to nakonec dokáže a s přivřenýma očima svých nadřízených pomůže otci v jeho nelehké situaci.
V příběhu se setkáme s dalšími důležitými slovenskými i českými postavami seriálu, například se Zuzaniným rozvedeným manželem hercem Vladem či s českým docentem Marečkem, pracujícím na bratislavské kriminálce a přezdívaným Magor. Galerii postav a postaviček česko-slovenského seriálu se rozhojňuje i o mafiánské typy, se kterými přijdou do styku i obyčejní kriminalisté z Bratislavského Starého Města.

3. díl (1. řada, 3. díl) - 30.   5. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ zlaté smrti Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, T. Pauhofová, O. Vlach, M. Igonda, M. Slovák a další. Scénář A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera P. Kelíšek. Režie J. Sebechlebský

Tentokrát se nám otevírá ryze bratislavský příběh, plný jedinečné atmosféry Starého Města a jeho rázovitých postav a postaviček. Slovenská kriminalistka Zuzana a její český parťák Andy dostanou zdánlivě jednoduchý úkol: objasnit smrt starého zlatníka. Jednoduchý úkol však nevychází, k pachateli nevede žádné vodítko, stopy jsou k ničemu, ani vražda není vraždou, smrt ve skutečnosti způsobila nešťastná náhoda. Ale je tu mrtvý člověk a zlato, ukradené z jeho krámku uprostřed Starého Města. Podplukovník Baron, moudře cynický kriminalista na penzi, bývalý nadřízený a dnes jakýsi duchovní rádce mladé kriminalistky Zuzany, první upozorní na fenomén náhody v objasňování zločinu. A skutečně, nakonec je to přes všechny zkušenosti kriminalistů a prostředky moderní kriminalistiky naprosto nečekaná, nepravděpodobná, za vlasy přitažená náhoda, která vede k odhalení pachatelů a vyřešení celého z počátku tak jednoduchého a poté mimořádně beznadějného případu. A nejen tohoto, je tu ještě paralelní případ zavražděného kocoura, který je sám vrahem andulky - i ten je nakonec vyřešen, i když milosrdně utajen před tváří Starého Města?

4. díl (1. řada, 4. díl) -   6.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ červeného hada Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, T. Pauhofová, O. Vlach, M. Igonda, D. Jurčová, M. Slovák... Scénář: A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera: P. Kelíšek. Režie: J. Sebechlebský

Případ, v němž slovenská kriminalistka Zuzana a její český parťák Andy z kriminálky Staré Město pronikají do nejvyšších pater společnosti, do samotných vládních kruhů. A platí, že čím výše, tím je to složitější, nejasnější a nebezpečnější. O to více, že tentokrát je vyšetřování na samé hranici legality a Zuzana, spolu s bezohlednou bulvární novinářkou Sabinou, o své vůli proniknou do míst, kde jde o život. Červený had, vhozený do auta, je jen temnou výstrahou, že současný svět není jednoduchý, že v něm dobro a zlo nejsou čítankově odděleny, a že se syny ministrů a jejich aférami si není radno zahrávat. Případ, odehrávající se v Bratislavě i Praze, je zvláštní i tím, že v něm ani tak nejde o jeho jasné kriminalistické vyřešení, jako spíše o poznání, které přináší Zuzanin přítel a duchovní rádce, poněkud cynický kriminalista na penzi Baron - jen jedna věc na světě je černobílá, a to je šachovnice. Všechno a všichni se časem vybarví. Ostatně role starého, moudrého a více než zkušeného muže je v tomto příběhu velmi složitá?

5. díl (1. řada, 5. díl) - 13.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ tančícího fantoma Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, T. Pauhofová, O. Vlach, M. Igonda, M. Slovák... Scénář: A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera: P. Kelíšek. Režie: J. Sebechlebský

Přepadení a znásilnění mladých dívek hned několikrát za sebou, to jsou kruté činy, které dovedou vyděsit celé město. Pachatel, vybavený maskou ďábla, je pro Kriminálku Staré město velkým problémem, uniká jim z běžného způsobu vyšetřování jako skutečný fantom. Zuzanu Krausovou a jejího přítele penzistu plukovníka Barona řešení napadne takřka souběžně. Řešení nebezpečné, ale jediné, které může vést k cíli. Nadřízení se pojmu „volavka“ dlouho brání, ale nakonec pod tlakem beznadějné a stále se zhoršující situace povolí. Zuzana vede tým, který se snaží sledovat kolegyni Ivetu v roli mladé dívky - volavky na všech místech, kde se fantom objevuje. A po několika beznadějných pokusech, kdy se zdá, že fantom unikne i z této pasti, se unaveným kriminalistům podaří vyřešit svůj naléhavý problém, který straší město. Neobejde se to bez problémů a selhání, ale vyjde to. Pro Zuzanu Krausovou má tento případ zvláštní osobní, až hororový význam - totiž když zjistí, jak blízko byl její vlastní malý syn nepochopitelnému sadistickému zločinci.

6. díl (1. řada, 6. díl) - 20.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ ztraceného syna Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v novém česko-slovenském koprodukčním seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, V. Kratina, T. Pauhofová, Z. Žák, M. Igonda, M. Slovák... Scénář: A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera: P. Kelíšek. Režie: J. Sebechlebský

V Bratislavě žije a pracuje mnoho Čechů, a jednomu z nich, bohatému obchodníkovi Zedníčkovi, unesou mladšího syna. Pro kriminalistku Zuzanu Krausovou a jejího parťáka Andyho Němce je to zajímavý případ se složitými motivy - to mají oba rádi. Oba Zedníčkovi synové jsou již Slováci, starší je seriozní student, mladší má poněkud komplikovanější povahu. Zkušení kriminalisté vědí, že únos souvisí s výkupným a umějí se k takovému případu profesionálně postavit. Připraví past, přemluví nervózního otce ke spolupráci - a past sklapne naprázdno. Musí připravit další, a to už je mnohem těžší, únosci jsou varování a otec uneseného mladíka odmítá další spolupráci s policií, raději chce zaplatit. Nakonec je to Zuzanin půvab, co přinutí elegantního, zkušeného a ženským půvabům přístupného muže souhlasit s dalším pokusem - i toto se může stát při vyšetřování zločinu. Druhý pokus vyjde, ale způsobem, který nikdo nečekal a který vůbec nikoho nepotěšil. Kriminalisté znají taková hořká vítězství, v našem případě je poznává i otec uneseného syna.

7. díl (1. řada, 7. díl) - 27.   6. 2013 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Případ zamčeného kostela Odkaz na ČSFD.CZ
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v závěrečném dílu nového česko-slovenského seriálu.
Hrají: Z. Fialová, M. Hádek, M. Lasica, E. Vášáryová, T. Pauhofová, L. Haverle, O. Vlach, M. Igonda, M. Slovák... Scénář: A. Koenigsmark a D. Dán. Kamera: P. Kelíšek. Režie: J. Sebechlebský

I v čase vánočním se páchají zločiny. Speciálnímu případu současného barbarství, totiž krádeži uměleckého díla v kostele, se nevyhnou ani slovenská kriminalistka Zuzana a její český partner Andy. Případy, jako je ten náš, končí velmi často a velmi rychle zmizením uměleckého díla někde v cizině, o to rychlejší a náročnější musí být práce kriminalistů. Ti naši schopně a kompetentně vyrazí po stopách a dostanou se takřka až k samému vyřešení krádeže v kostele, kriminalista Andy kvůli této krádeži dokonce riskuje svou profesi i pověst - aby nakonec narazili na známou pravdu, že peníze a konexe někdy mívají někdy větší moc než odhalená pravda a uskutečněná spravedlnost. To je hořký pocit, který může vést k resignaci. Uchrání před ním jen vědomí, že většina kriminálních případů skončí ve jménu pravdy a spravedlnosti a že práce kriminalistů přes všechny prohry přece jen znamená skutečnou pomoc pro lidi. Tak ostatně skončí i ten druhý, menší kriminální příběh tohoto dílu, objev vánočních jesliček, v nichž místo dřevěného Ježíška leží živé, nedávno narozené miminko. A ještě o něčem dnešní díl vypráví: Vánoce jsou čas nejen krásný, ale také mimořádně náročný a složitý. Nejen v pátrání po zločincích, ale i po svých vlastních citech a vztazích.

8. díl (2. řada, 1. díl) - 18.   6. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Únosem dcery vlivného soudce zanechá chladnokrevná ruka podsvětí svůj první vzkaz Zuzaně Fialové a Sašovi Rašilovovi v rolích vyšetřovatelů druhé řady úspěšného seriálu.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Langmajer, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

Příběh začíná na železniční stanici v Bratislavě objevením mrtvoly muže ve vagónu vlaku z Prahy. Hned v úvodu je tedy patrný přesah případu do Čech. Při zjišťování totožnosti zemřelého vyjde najevo, že v tomto případě jde o něco víc, než jen o obyčejnou vraždu

9. díl (2. řada, 2. díl) - 25.   6. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Zuzana Fialová a Saša Rašilov v rolích detektivů pokračují ve vyšetřování komplikovaného případu pohřešovaných žen.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Langmajer, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

Tragická tečka minulého dílu nakopne Zuzanu k extrémnímu soustředění. Díky tomu se jí vyjasňují důležité souvislosti mezi případy a přichází tak na stopu lidem, kteří by spolu neměli mít nic společného. Bývalý detektiv ve výslužbě Starý, který byl Zuzaninou velkou oporou už při řešení případů v první řadě seriálu, přivede vyšetřovatelku k informacím objasňujícím pravou identitu zdánlivě velmi čestného a úspěšného podnikatele ve zdravotnictví.

10. díl (2. řada, 3. díl) -   2.   7. 2018 (ČT 1 20.10 ‑ 21.10)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Zuzana Fialová a Saša Rašilov v rolích detektivů pokračují ve vyšetřování komplikovaného případu pohřešovaných žen.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Langmajer, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

Vyšetřování podivně propojených vražd a únosů mladých dívek tentokrát zavede policisty do lékařského prostředí. Mezi tím se snaží vyřešit hádanku, jakou roli hraje v případu mocný multimilionář Norbert Nociar, který si vyšetřovatele zve na audience do svého zámku. Do případu aktivně vstupuje šéf pražské kriminálky, který vyšetřování záměrně zdržuje. Pohřeb kolegy se pro hlavní hrdinku stane málem osudným. Běžná cesta z Prahy do Bratislavy se v tomto dílu promění v boj o život.

11. díl (2. řada, 4. díl) -   9.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Zuzana Fialová a Saša Rašilov v rolích detektivů pokračují ve vyšetřování komplikovaného případu pohřešovaných žen.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Langmajer, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

Vyšetřování případu se stále více zamotává. Důkazy, které se podaří kriminalistům získat, svědčí o tom, že události spojené s případem nejsou omezeny pouze na ČR a Slovensko. Zločin se posouvá do dalšího evropského státu. Zuzaně stěžují její nadřízení pátrání a to ji vede k domněnce, že někdo vysoce postavený zločince kryje.

12. díl (2. řada, 5. díl) - 16.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 20.55)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Zuzana Fialová a Saša Rašilov v rolích detektivů pokračují ve vyšetřování komplikovaného případu pohřešovaných žen.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Langmajer, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

Hlavní hrdinka Zuzana Krausová (Z. Fialová) společně s kolegou Stránským (S. Rašilov ml.) cestují do Prahy, kam je zavede stopa z posledního únosu dvou dívek. Policistům se při vyšetřování potvrdí podezření na propojení zločinu a nejvyšších složek české kriminálky. Soudce Březina (M. Donutil) vezme svérázným způsobem zákon do svých rukou a pokusí se dostat k informaci, kam zmizely unesené dívky, včetně jeho pohřešované dcery. Podivná hra policejních důstojníků stěžuje pátrání a komplikuje dvojici vyšetřovatelů situaci. Někdo v pozadí jim ale pomáhá a díky tomu se podaří jedním zátahem rozkrýt velkou část organizace. Včetně toho, kam a za jakým účelem byly dívky přepravovány.

13. díl (2. řada, 6. díl) - 23.   7. 2018 (ČT 1 20.00 ‑ 21.00)   Na seznam všech dílů
Odkaz na ČSFD.CZ
Závěrečný díl kriminální série. Vyšetřování únosů a vražd se chýlí ke konci, kruh kolem podezřelých se uzavírá. Policistka Krausová (Z. Fialová) se v zoufalém boji o život pokusí dopadnout hlavu celé zločinecké organizace.
Dále hrají: M. Donutil, M. Lasica, J. Kanyza, R. Poláková... Kamera: T. Juríček. Režie: J. Sebechlebský

V posledním dílu zažívá Zuzana nejen další překvapení ve vyšetřování, ale sama se dostává do centra víru zločineckých praktik a jde jí o život. Je v ohrožení kvůli zmařené operaci, kterou vede šéf pražské kriminálky. Boss zločinecké organizace se rozhodne získat její hlavu za každou cenu a začne hrát vabank. Zuzana nakonec přece jen padne do připravené léčky a její osud se ocitne v rukou únosců a kolegů policistů, kteří na druhé straně vedou závod s časem za její záchranu.

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Některé české seriály


Poslední modifikace 23.07.2018, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace