Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Diskusní fórum o seriálu Kriminálka Kolín - Uvítání

Uvítání
WebmasterAutor: Webmaster
Datum: 08. 02. 2006, 13:58:58

Vítám vás na stránkách věnovaných seriálu Kriminálka Kolín.

Odpovědět

Re: Uvítání
no imageAutor: blauanarchist
Datum: 07. 10. 2007, 20:34:33

To je příjemné překvapení, že je ještě někdo v ČR asi podobně šílený do toho seriálu. Taky naprosto nechápu proč tento kultovní seriál neustále stahují z programu. Je ale možné, že to je proto, že je v každém díle nějaký homosexuál a někdo třeba na ně tlačí. Jinak fakt nevím. Já zbožňuji Falka (Dirka Martense). Koho ty? Asi Juppa, ne? Taky je dobrý.
A vůbec, celý seriál je super. Určitě mnohéééém lepší než nějaké americké s....y. Tak něco napiš, proč máš sk kölsch rád(a)? Čau!

Odpovědět

Re: Re: Uvítání
WebmasterAutor: Webmaster
Datum: 07. 10. 2007, 21:49:33

Ahoj, taky nechápu, proč Prima dělá takové čachry s tímhle seriálem. Z hlavních hrdinů mi přijde nejzajimavější Klaus
(Christian Maria Goebel) - takový protipól k Juppovi - klidný, rozvážný v chování, stálý ve vztazích. Vůbec všichni jsou dobré postavičky - hodně zajimavá je taky ta patoložka, má správně černý smysl pro humor.

Jana (Webmaster)

Odpovědět

Re: Re: Re: Uvítání
no imageAutor: blauanarchist
Datum: 09. 10. 2007, 13:29:12

Čau Jani,
vlastně jsem ani nečekala, že mi někdo odpoví. Je vidět, že z nějakého důvodu tady u nás moc fanoušků asi není, nebo stejně jako já nevěděli o českých stránkách. Bohužel už ani na stranách německých fanoušků není nic nového. I když už jsem ten seriál viděla tolikrát, pořád mi to připadá geniální. Prostě super. Škoda, že už to nenatáčejí a zajímalo by mně, jestli u nás někdy dají tu šestou řadu. Já mám nejraději Falka. Byl skvělý i v seriálu Klinika Berlin střed, ale v sk Kölsch je daleko lepší. Zajímavé je, že to vždycky už od roku 2005 začnou dávat na obrazovky (vždy v tu dobu dávají i Vraždy v Midsomeru) a pak to zruší a začnou Vyvolení. V r. 2005 běžela 5. řada v létě ve středu večer a začali Vyvolení a už to dál neběželo. V době, než začali Vyvolení 2 dávali Kriminálku Kolín odpoledne (ale jen první tři řady) a ačkoli to nijak nekolidovalo, prostě to stáhli. No a letos v létě dali jen čtvrtou řadu dopoledne. Tak to vypadá, že jestli budou pokračovat, tak to bude někdy nad ránem. Jsou to magoři. Čau! B.

Odpovědět


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace