Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Kriminálka Anděl

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Kriminálka Anděl.
První třináctidílnou řadu natočila TV Nova v roce 2008 ve spolupráci se slovenskou produkční společností.
Druhá šestnáctidílná řada natočila TV Nova již samostatně v roce 2009. Bližší informace v článku na Idnes.cz - Stropnický a Frej se sešli v pitevně. Na natáčení dalších dílů Kriminálky Anděl.
Třetí řada se začíná natáčet v dubnu 2010. Bližší informace v článku na kriminalka.nova.cz - V třetí řadě Kriminálky Anděl bude hrát Ivana Chýlková.

Tento kriminální seriál z prostředí Prahy byl inspirován skutečnými případy.

První řada seriálu byla v premiéře vysílána od 1.9.2008 do 1.12.2008 každé pondělí mimo 17.11.2008 ve 20.00 na TV Nova.
Šest premiérových dílů druhé řady bylo premiérově vysíláno od 8.3.2010 do 19.4.2010 každé pondělí večer na TV Nova.
26.4.2010 a 3.5.2010 byly opakovány dva díly první řady, opět každé pondělí večer na TV Nova.
Pokračování premiéry druhé řady probíhalo od 21.3.2011 do 30.5.2011 každé pondělí večer na TV Nova.
Premiéra třetí řady probíhala od 6.2.2012 do 28.5.2012 každé pondělí večer na TV Nova.
Vybrané díly z druhé řady byly opakovány od 4.6.2012 do 27.8.2012 každé pondělí večer na TV Nova.

Prvních devět dílů seriálu bylo opakováno od 7.1.2013 do 18.2.2013 každé pondělí večer na TV Nova. 17.1.2013 a 24.1.2013 byl opakován i ve čtvrtek večer na TV Nova.

Od 24.6.2013 do 21.8.2013 pokračovalo přerušené opakování seriálu každé pondělí a středu večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

První řada byla opakována od od 6.1.2014 do 17.2.2014 každé pondělí a středu večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

Třetí řada byla opakována od 19.2.2014 do 26.5.2014 nejprve každé pondělí a středu večer na TV Nova, od 3.3.2014 jen každé pondělí večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

Druhá řada byla je opakována od 2.6.2014 do 18.8.2014 každé pondělí večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

Premiéra čtvrté řady probíhala od 31.8.2014 do 14.12.2014 každou neděli večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne na TV Nova.

Třetí řada byla opakována od 22.6.2015 do 12.8.2015 každé pondělí a středu večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

Vybrané díly z druhé řady byly opakovány 17.8.2015 do 19.8.2015 v pondělí a středu večer na TV Nova, každý díl byl opakován následující den dopoledne TV Nova.

Seriál byl opakován od počátku do desátého dílu třetí řady od 8.5.2016 do 3.8.2016 nejprve každou neděli večer na TV Nova, vysílány byly dva díly po sobě, opakovány byly v pondělí a úterý dopoledne na TV Nova, od 21.6.2016 byl opakován i v úterý večer, díl byl opakován v pátek dopoledne na TV Nova.
Vybrané díly z třetí řady a pět dílů ze čtvrté řady byly opakovány od 17.10.2016 do 12.12.2016 každé pondělí večer na TV Nova, opakovány byly následující den dopoledne TV Nova.

Seriál byl opakován od začátku od 8.5.2017 do 27.11.2017 každé pondělí večer na TV Nova, díly byly opakovány následující pondělí dopoledne na TV Nova, od 19.6.2017 byl opakován v pondělí večer jeden díl a v neděli večer dva díly na TV Nova, díly byly opakovány v pondělí, středu a čtvrtek dopoledne, od 21.8.2017 byl seriál opakován v pondělí večer na TV Nova, díly byly opakovány v neděli večer.

První čtyři díly seriálu byly opakovány od 8.1.2018 do 29.1.2018 každé pondělí večer na TV Nova.
Opakování pokračovalo od 4.6.2018 do 19.11.2018 každé pondělí večer na TV Nova, díly byly opakovány v úterý dopoledne.
Od 18.6.2018 opakování probíhalo od pondělí do čtvrtka večer na TV Nova, díly byly opakovány další den dopoledne.
Od 27.8.2018 do 19.11.2018 byl seriál opakován v pondělí večer na TV Nova.

Dramaturg Tomáš Feřtek se k němu vyjádřil takto:

Seriál KRIMINÁLKA ANDĚL přináší na obrazovky nový typ kriminální série. Zúčastníme se profesionálně vedeného pátrání po pachatelích nejzávažnějších trestných činů, sexuálně motivovaných nebo úkladných vražd a loupežných přepadení.
Svět policistů na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl je drsnější a méně starosvětský, než bývalo zvykem v českých detektivkách. Filmařské pojetí pracuje s moderními a překvapivými obrazovými postupy. Praha je tu těkavé, rychlé a temné město, v jehož záhybech se odehrávají věci, které obvykle přehlížíme.
Seriál bude mít třináct dílů a každá epizoda (55 min) přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Pracuje na nich tým kriminalistů, kam kromě šéfa Milana Horáka (Miloslav Mejzlík), nejstaršího a nejzkušenějšího Ivana Tomečka (Martin Stropnický), patří nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Ruda Uhlíř (Michal Novotný) a forenzní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Soukromé životy hrdinů se tu odrážejí jen v druhém plánu.
Kriminálka Anděl chce být sérií přímočarých kriminálních příběhů, které by nekopírovaly schéma vyprávění amerických krimiseriálů typu Kriminálka Las Vegas, jež jsou založené především na moderních technologiích a výrazné stylizaci. Podobnost názvu je spíš lehkou ironií. Častěji než sofistikovaně získané pachové či genetické stopy, slouží v našich podmínkách detektivům postřeh a zkušenost. Proto je pojetí tohoto seriálu mnohem realističtější a bližší skutečné policejní praxi. Při scénáristické přípravě jsme vycházeli ze zkušeností slovenské produkční společnosti DNA, která pro TV NOVA seriál natáčí, a má za sebou úspěšnou dokumentární sérii o největších kriminálních případech Slovenska a rovněž seriál Mesto tieňov jehož je Kriminálka Anděl remake - má ty samé postavy, řeší se ty samé případy přemístěné do Prahy.

Kriminálka Anděl - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Mesto tieňov - informace o seriálu Mesto tieňov na ČSFD.CZ
Mesto tieňov - Markíza - informace o seriálu Mesto tieňov na oficiálních stránkách televize Markíza

Kriminálka Anděl - stránky o seriálu na stránkách TV Nova.

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (TV seriál) - informace o dalším seriálu, který natočila rovněž firma DNA

Tvůrci
Obsazení
Charakteristiky hlavních postav
Názvy epizod
Obsah epizod

Tvůrci:

Výkonný producent Tibora Tepperová
Dramaturgie Tomáš Feřtek
Režie Peter Bebjak, Robo Šveda, Gejza Dezorz
Kamera Martin Žiaran, Tomáš Zednikovič
Scénář Petr Hudský, Stano Dančiak ml., Roman Olekšák, Zuzana Križková, Juraj Rayman, David Musil
Vedoucí produkce Natália Guzikiewiczová

Hrají:

Martin Stropnický Ivan Tomeček
David Švehlík Tomáš Benkovský
Marek Taclík Oliver Hajn
Ladislav Frej Karel Benkovský
Helena Dvořáková Jana Chládková
Michal Novotný Ruda Uhlíř
Miloslav Mejzlík Milan Horák
Jakub Prachař
Jiří Čapka
Marie Spurná
Jan Skopeček
Jaromír Meduna
Jana Břežková
Otakar Brousek ml.
Igor Chmela
Magdalena Zimová
Kristýna Frejová
Magdalena Sidonová
Jaroslav Plesl
Kryštof Rímský
Martin Hofman
Vladislav Beneš
Daniel Rous
Marcel Vašinka
Lenka Zahradnická
Otmar Brancuzský
Martina Hudečková
Regina Řandová
Hana Seidlová

Charakteristiky hlavních postav:

Ivan Tomeček (48) – Ostřílený kriminalista, který už v životě leccos zažil. Charismatický, rozhodný, přemýšlivý. Lehký despota, když se dostane pod tlak. To pak rozdá úkoly a když je někdo nesplní, tak se naštve. Jinak je ale kliďas. V krizi dokáže být dynamický – umí dobře běhat, střílet, rychle se rozhodovat. Někdy se už cítí unavený, ale řídit malý tým, za který je schopen nést zodpovědnost a který jej bez mrknutí oka respektuje, ho baví. Když mu osud nabízel šanci dělat šéfa oddělení, rozhodl se pro praktickou práci v terénu.

Tomáš Benkovský (28) – Je sice v téhle jednotce nový, ale své zkušenosti má. Po škole absolvoval dvě zahraniční stáže a policejní praxi na severu Čech, což nebyla špatná praxe. Má postřeh i cílevědomost, jen je vždycky neumí dát najevo tak, aby si toho ostatní všimli, a zároveň to nepůsobilo příliš ambiciózně. Ale nastoupit do oddělení, kde dělá váš otec, to vůbec není jednoduchý začátek. To je pak vaše cesta k uznání od kolegů docela trnitá.

Oliver Hajn (35) – dvakrát rozvedený rejpal s dobře proříznutými ústy. Za slupkou šprýmaře od přírody se skrývá drsný chlápek. Je bystrý, rozhodný, lehce cynický a občas i jemně pohrdavý, což vždy zakryje svým typickým humorem. Má dobrou intuici, ale je tak trochu flink, přesto se mu daří. Na oddělení je už pět let. Rád se dívá na fotbal, zná všechny karetní hry a umí hrát kulečník. Spolupracovníci mu někdy říkají Olí, což ho dost štve.

Jana Chládková (27) – psycholožka oddělení. Rozplétá psychologické linky případu, řeší případnou nevraživost v týmu. V práci profesionál, v osobním životě plachá. Velmi chytrá, schopná, moderní, mladá hezká žena, silná osobnost. Snad právě proto muži kolem ní zapomínají, že je žena. Tomáš ji někdy pozve na horostěnu, protože jeho Lucka neleze. Oliver má k jejich „vztahu“ často uštěpačné poznámky: „To je neskutečný. Zval jsem ji na Spartu a nešla, a ty ji vezmeš na skobu a hned s tebou jde.“

Ruda Uhlíř (25) – Kriminalista od počítače a telefonu, který ven z kanceláře prakticky nevychází, a je to na něm vidět. Dokáže ale vyhledat vše potřebné. Najde i nemožné věci, logicky propojí a vyhledá nepropojitelné. Počítač je jeho druhé já: vymýšlí nestandardní postupy, vyšťárá neskutečné věci. Ve svém volném čase je profesionální hráč počítačových her, třetí nejlepší na světě v Doomu. Je pohodlný, zabydlený ve virtuálním prostředí, protože reálný svět je zbytečně složitý.

Milan Horák (52) – Šéf všech oddělení kriminálky – trochu politik, protože musí řešit různé tlaky různých skupin, přesto respektovaný, zkušený, protřelý. O něco málo starší než Ivan Tomeček, dříve spolu pracovali v týmu na podobných pozicích. Po Listopadu se vyšvihl na vedoucí místo díky tomu, že Ivan dělat „nahoře“ nechtěl, i když na to měl větší předpoklady, což Horák sám nejlépe ví. Ivana si váží a zajímá ho jeho názor. Často mu však nerozumí, protože je už vzdálený od reálné práce dnešní policie. Postupem času se z Horáka stal typ salónního policisty, jehož práce je zejména scházet se s politiky a jinými vlivnými lidmi a lobbovat za věci týkající se policie.

Karel Benkovský (65) – patolog. Studovat medicínu šel kvůli přání rodičů, ale už na škole říkal, že půjde jedině k mrtvolám, aby nikomu nemohl ublížit. Patolog a soudní lékař je však excelentní. Neznámým lidem připadá, jako by byl permanentně naštvaný na svět kolem sebe a uznával jen svou práci. Ve skutečnosti však dokáže být milým gentlemanským společníkem, který ženě podrží dveře a pomůže jí do kabátu. Nemá rád Horáka, v jeho očích prospěchář, který odstavil schopnějšího Ivana (i když ví, že to tak úplně nebylo). Žije sám, manželka zemřela na rakovinu, zbyl mu syn Tomáš, tomu někdy snaží neuměle sdělit životní pravdy, o které však Tomáš nestojí.

Názvy dílů:
1. řada  
1anotaceZáchvěv lidskostiČSFD.CZVoyo.cz  8.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.25)    
2anotaceBezdomovciČSFD.CZVoyo.cz15.   1. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.30)    
3anotaceChladnokrevněČSFD.CZVoyo.cz22.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.30)    
4anotaceMrtvý v hoteluČSFD.CZVoyo.cz29.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.25)   opakování:  4.   2. 2018 (TV NOVA 04.25 ‑ 05.20)
5anotaceSmrtelný žertČSFD.CZVoyo.cz  4.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:  5.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
6anotaceÚmyslné nehodyČSFD.CZVoyo.cz11.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:12.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
7anotaceČarodějniceČSFD.CZVoyo.cz18.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:19.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
8anotaceStaré vraždyČSFD.CZVoyo.cz19.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:20.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
9anotaceBaba na zabitíČSFD.CZVoyo.cz20.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:21.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
10anotaceLoupežČSFD.CZVoyo.cz21.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:22.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
11anotaceManželský kosočtverecČSFD.CZVoyo.cz25.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:26.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
12anotacePosedlostČSFD.CZVoyo.cz26.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:27.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
13anotaceKorunní princČSFD.CZVoyo.cz27.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:28.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)
2. řada  
14anotaceMinuta tichaČSFD.CZVoyo.cz28.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:29.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)
15anotaceLidská skládačkaČSFD.CZVoyo.cz  2.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  3.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
16anotaceLegionářČSFD.CZVoyo.cz  3.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  4.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
17anotaceMiluj bližního svéhoČSFD.CZVoyo.cz  4.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)    
18anotaceNenávistČSFD.CZVoyo.cz  5.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)    
19anotaceOtázka víryČSFD.CZVoyo.cz  9.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:10.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
20anotaceKlášterní tajemstvíČSFD.CZVoyo.cz10.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:11.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
21anotaceŠvýcarský řezČSFD.CZVoyo.cz11.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:12.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
22anotaceVesnická baladaČSFD.CZVoyo.cz12.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:13.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 10.55)
23anotaceZastavárníkČSFD.CZVoyo.cz16.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:17.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
24anotaceBalkánská stopaČSFD.CZVoyo.cz17.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:18.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
25anotaceBaronkaČSFD.CZVoyo.cz18.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:19.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
26anotacePistoleČSFD.CZVoyo.cz19.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:20.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
27anotacePodrazČSFD.CZVoyo.cz23.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:24.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
28anotaceMessengerČSFD.CZVoyo.cz24.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:25.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
29anotaceSlušný chlapecČSFD.CZVoyo.cz25.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:26.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
3. řada  
30anotacePomstaČSFD.CZ 26.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:27.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
31anotaceČerný mušketýrČSFD.CZ 30.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:31.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
32anotacePohřbená zaživaČSFD.CZ 31.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  1.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
33anotaceNoční taxiČSFD.CZ   1.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  2.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
34anotaceKlíčČSFD.CZ   2.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  3.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
35anotaceO mrtvých jen dobřeČSFD.CZ   6.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  7.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
36anotaceHlavákČSFD.CZ   7.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:  8.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
37anotaceOko za okoČSFD.CZ   8.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40)   opakování:  9.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)
38anotacePanenkaČSFD.CZ   9.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:10.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
39anotaceZámekČSFD.CZ 13.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:14.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
40anotaceNehodaČSFD.CZ 14.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:15.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
41anotaceTajné pohřbyČSFD.CZ 15.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:16.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
42anotaceKláraČSFD.CZ 16.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30)   opakování:17.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)
43anotaceOsmé nebeČSFD.CZ 20.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40)   opakování:21.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)
44anotaceKrása bolíČSFD.CZ 20.   8. 2018 (TV NOVA 21.40 ‑ 23.00)   opakování:22.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
45anotacePasťákČSFD.CZ 21.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   opakování:23.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)
4. řada  
46anotaceÚnosČSFD.CZ 22.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40)   opakování:24.   8. 2018 (TV NOVA 09.40 ‑ 11.00)
47anotaceBláznivá smrtČSFD.CZ 22.   8. 2018 (TV NOVA 21.40 ‑ 23.05)    
48anotaceDáma na kolejíchČSFD.CZ 23.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40)    
49anotaceJachtklubČSFD.CZ 27.   8. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)    
50anotaceKrev a benzínČSFD.CZ   3.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)    
51anotaceZvěřinecČSFD.CZ 10.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35)   opakování:16.   9. 2018 (TV NOVA 04.00 ‑ 05.15)
52anotaceZátiší s vraždouČSFD.CZ 17.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35)   opakování:23.   9. 2018 (TV NOVA 04.00 ‑ 05.10)
53anotaceMiseČSFD.CZ 24.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.40)   opakování:  1. 10. 2018 (TV NOVA 02.10 ‑ 03.10)
54anotaceSmrt v láhviČSFD.CZ   1. 10. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)    
55anotaceBoxerČSFD.CZ   8. 10. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)   opakování:14. 10. 2018 (TV NOVA 02.50 ‑ 04.15)
56anotaceSprejeřiČSFD.CZ 15. 10. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.50)   opakování:21. 10. 2018 (TV NOVA 04.10 ‑ 05.10)
57anotaceSekretářČSFD.CZ 22. 10. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.45)   opakování:28. 10. 2018 (TV NOVA 04.10 ‑ 05.10)
58anotaceLetištěČSFD.CZ 29. 10. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.40)   opakování:  4. 11. 2018 (TV NOVA 04.05 ‑ 05.00)
59anotaceSlečna smrtČSFD.CZ   5. 11. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)    
60anotaceSkleníkČSFD.CZ 12. 11. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.45)    
61anotaceBoj o loděČSFD.CZ 19. 11. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35)    

Již dostupné anotace:

1. díl (1. řada, 1. díl) -   8.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.25)   Na seznam všech dílů
Záchvěv lidskosti Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Neznámí vrazi postříleli ve velkoskladu na okraji Prahy čtyři lidi. Co se té noci stalo, že se rozhodli ušetřit dítě?
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, J. Skopeček, L. Jurek, K. Rímský, P. Boublík, V. Čapka, M. Spurná, N. Řehořová... Režie: R. Šveda

Ve velkoskladu květinářské firmy postříleli dva zakuklení vrazi majitele firmy, jeho účetní a jeho syna se ženou. Z místa činu navíc záhadně zmizí nemluvně, dítě mladého páru. Podezření padne na zadluženého bratra majitele, který, jak během pátrání detektivové zjistí, byl na místě činu. Jsou tu ale další stopy...

2. díl (1. řada, 2. díl) - 15.   1. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.30)   Na seznam všech dílů
Bezdomovci Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Jsou lidé, o něž se nikdo nezajímá. Žijí ve světě jiných pravidel, kde pátrání po sadistickém vrahovi může přinést šokující odhalení.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, O. Brancuzský, H. Seidlová, L. Noha, P. Varga, H. Bor, M. Gulyáš, M. Slaný, V. T. Gottwald, M. Žáková... Režie: P. Bebjak

Bezdomovec Jurčo se dožaduje v kanceláři kriminálky, aby vyšetřili případ jeho oběšeného psa. Policisté ho odmítnou, ale za dva týdny najdou samotného Jurča oběšeného, ale visícího hlavou dolů. Pátrání v komunitě bezdomovců prokáže, že se tu lidé něčeho bojí. Dalšího bezdomovce, který se s policisty bavil, v noci kdosi upálí. Způsob zločinu ukazuje na mimořádně brutálního vraha...

3. díl (1. řada, 3. díl) - 22.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.30)   Na seznam všech dílů
Chladnokrevně Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Vražda bez emocí může být součástí promyšlené obchodní strategie. Jen si musíte umět správně vybrat lidi, kteří do toho půjdou s vámi.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, K. Frejová, I. Chmela, P. Šimčík, M. Sidonová, J. Břežková, J. Meduna, R. Slovák... Režie: R. Šveda

Spoutané tělo nalezené náhodně v rybníce na okraji Prahy patří podnikateli Hrubešovi. Záznam z ornitologické kamery navede policisty na manželský pár Stehlíkových. On je zjevný domácí násilník, ona submisivní a týraná. Zabili Hrubeše? Jestli ano, proč?

4. díl (1. řada, 4. díl) - 29.   1. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.25), opakování:   4.   2. 2018 (TV NOVA 04.25 ‑ 05.20)   Na seznam všech dílů
Mrtvý v hotelu Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Život vašeho dospívajícího dítěte možná skrývá tajemství, o nichž nemáte tušení. A na pomoc může být už pozdě.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, O. Brousek ml., O. Hajlich, R. Řandová, K. Zima, P. Novotný, K. Smržová, R. Prokopová, M. Kupčo... Režie: R. Šveda

Život vašeho dospívajícího dítěte možná skrývá tajemství, o nichž nemáte tušení. A na pomoc může být už pozdě. Premiérová řada kriminálního seriálu z prostředí Prahy. Policista Ivan Tomeček pozná v mrtvém chlapci na dvorku malého smíchovského hotelu syna svého bývalého spolužáka. Není jasné, jestli šlo o vraždu či sebevraždu. Pátrání navíc komplikuje Lukášův otec, jenž pátrá po vlastní linii...

Hrají: Martin Stropnický, David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný, Ladislav Frej, Otakar Brousek ml., Oldřich Hajlich, Regina Řandová, Karel Zima, Pavel Novotný, Kateřina Smržová, Renata Prokopová, Michal Kupčo a další, režie: Róbert Šveda.

5. díl (1. řada, 5. díl) -   4.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování:   5.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Smrtelný žert Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
O drogách a penězích se nežertuje. Ten, kdo to udělá, riskuje smrtelné následky.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, K. Cibulková, M. Hofman, V. Petrová, J. Hájek, Z. Hruška, D. Hrubá, I. Hrbáč... Režie: P. Bebjak

Drogového dealera Sváťu kdosi neznámý přepadl doma, zbil, spoutal a udusil ho igelitovým pytlíkem přivázaným na hlavu. Zároveň se ztratilo půl miliónu, který kromě policie hledají i Sváťovi „nadřízení“. Policistům se podaří zadržet několik podezřelých a dealerů, vyslýchají i ženu – Helenu Lomnickou, kterou kvůli Sváťovi kdysi vyhodili ze zaměstnání, ale žádná ze stop nikam nevede...

6. díl (1. řada, 6. díl) - 11.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 12.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Úmyslné nehody Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Hranice mezi zločincem a obětí bývá nečekaně tenká. Kdo znal slabá místa všech ostatních a neváhal jich využít?
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, V. Beneš, D. Rous, S. Vrbická, R. Říčař, M. Sluková, L. Zahradnická, A. Szabová... Režie: R. Šveda

Na okraji města je nalezeno tělo dívky sražené při autonehodě. Ambiciózní Julie pracovala v právnické firmě a udržovala vztahy s více muži. Policisté se zaměří na tři z nich. Mladíka Hájka, s nímž chodila, podnikatele Roháče, jenž ji vydržoval a lokálního politika Petráka, u něhož byla zaměstnaná. Roháče kdosi zabije při další fingované nehodě a detektivové zjistí překvapivou věc...

7. díl (1. řada, 7. díl) - 18.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 19.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Čarodějnice Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Den po noci hořících ohňů vynesl na světlo hádky, krev a tělo neznámé dívky. Ale hledejte vraha mezi venkovskými chasníky a piknikujícími chataři.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, P. Batěk, P. Batěk, J. Holík, V. Mareš, K. Dubovicová, M. Švácha, D. Svoboda, B. Holíček, M. Janouš, E. Kodešová... Režie: R. Šveda

Po oslavách Čarodějnic je u příměstské chatařské oblasti nalezeno potlučené tělo dívky v bezvědomí. Není jasné, jestli šlo nehodu či zločin, navíc vyšetřovat kohokoli po tak bujaré noci je mimořádně obtížné.

8. díl (1. řada, 8. díl) - 19.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 20.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Staré vraždy Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Tu první zabil před pěti lety. Tu druhou o rok později. Kolik jich pak ještě bylo? A jak najít vraha, který pečlivě váží každý krok a dbá na svou dobrou pověst.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzík, K. Špráchalová, M. Stránský, V. Dvořák, J. Tvrdík, R. Filásková, N. Divíšková, S. Matula, P. Nakládalová... Režie: R. Šveda

Tu první zabil před pěti lety. Tu druhou o rok později. Kolik jich pak ještě bylo? A jak najít vraha, který pečlivě váží každý krok a dbá na svou dobrou pověst.

9. díl (1. řada, 9. díl) - 20.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 21.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Baba na zabití Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Panovačné ženy vztek a nenávist přitahují. Jako by si neuvědomovaly, že odplata jednou přijít musí.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, L. Veselý, L. Ondřej, K. Dušková, V. Peterková, J. A. Duchoslav, J. Pohan, A. Krejčíková, I. Pazderková, R. Mrázik, R. Čtvrtlík... Režie: G. Dezorz

Paní Lerausová, jíž patří malé starožitnictví, je starší protivná a panovačná žena. Když je nalezeno její brutálně pobodané tělo, je podezřelých hned několik. Může být vrahem někdo z rodiny, kterou po léta terorizovala? Někdo ze sousedů, s nimiž se hádala, či obchodních partnerů, které brala na hůl?

10. díl (1. řada, 10. díl) - 21.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 22.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Loupež Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Proč musel při loupeži na poště zemřít místní policista? Malé město je svět, kterému není snadné porozumět. Hrdinové i zbabělci se tu skrývají pod nečekanou maskou.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, J. Zapletal, M. Kavan, M. Veliký, P. Vondra, V. Svoboda, N. Lichý, M. Zimová, M. Hudečková, G. Vodrážková, P. Trník... Režie: G. Dezorz

Při loupeži na venkovské poště je zabit policista. je to citlivá záležitost, proto je povolána pražská kriminálka, aby případ vyšetřila. Spolupráce s místními policisty ale vázne, protože ti jsou, jako ostatně celé městečko, přesvědčení, že loupežnou vraždu spáchal už jednou odsouzený David Sýkora, kterého nedávno pustili z vězení. Vyšetřování ale ukáže, že šlo o léčku, kterou na něj někdo nastražil...

11. díl (1. řada, 11. díl) - 25.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 26.   6. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Manželský kosočtverec Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Je téměř jisté, že jeden z těch čtyř je vrah. Ale kdo je vlastně oběť? A kdo jen nastrčená loutka?
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, V. Liška, P. Řezníček, J. Bernášková, S. Schuller, K. Ženková, I. Krolová, M. Durnová, O. Kavan, F. Staněk, E. Režnarová... Režie: P. Bebjak

Je téměř jisté, že jeden z těch čtyř je vrah. Ale kdo je vlastně oběť? A kdo jen nastrčená loutka?
Když rozverná trojice najde po mejdanu na hausboatu v koupelně zabitého majitele lodi Bruna, není to zas tak velké překvapení. Povoláním soukromý detektiv, který s cizími informacemi zachází dosti ledabyle, navíc proutník. Pátrání odhalí poněkud nečekaný vztahový čtyřúhelník. Tři muži, jeden z nich Bruno, okolo Simony, manželky spolumajitele obchodní firmy. Obratná manipulátorka dokázala muže poštvat proti sobě tak, aby jeden z nich zabil Bruna a vinu se pokusil svalit na jejího manžela. I když nakonec detektivové pochopí, jak to ve skutečnosti bylo, na usvědčení Simony nemají dost důkazů.

12. díl (1. řada, 12. díl) - 26.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 27.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Posedlost Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Kdo se pomstil mladé lékařce? Byla její smrt náhoda, záměr, afekt? Těch mužů kolem ní je až příliš mnoho.
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, L. Hrušovský, R. Stanke, L. Trojan, L. Smadiš, M. Šoposká, P. Pěknic, Z. Onufráková, J. Vápeník, M. Hruška, D. Gudabová... Režie: P. Bebjak

Zastřelená mladá lékařka, jejíž tělo bylo nalezeno v noci v parku, žila v nepříliš spokojeném manželství a udržovala intimní vztah s jedním kolegou z práce. Aby bylo možné usvědčit vraha, je třeba získat i svědectví muže, který byl spatřen nedaleko místa činu. Ten patří do komunity provozující „městskou akrobacii“ – freerun. Pátrání po svědkovi se nakonec ukáže jako správná stopa.

13. díl (1. řada, 13. díl) - 27.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 28.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Korunní princ Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Do našeho malého světa jako by pistolníci a vendeta nepatřili. Proč sem tedy přijel korunní princ mafiánské rodiny? Jen proto, aby tu našel smrt?
Nový český kriminální seriál z prostředí Prahy (2008).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, L. Hrušovský, J. Mottl, M. Večerka, D. Zábranská, M. Ludvíková, V. Dyk, R. Teprt, I. Semrádová, B. Mošnová, A. Palko... Režie: R. Šveda

Dvě mrtvoly, jedna mužská, druhá ženská, nalezené kdesi na pražské periferii, vedou na první pohled k podezření, že šlo o mafiána na výletě, který byl zabit i s prostitutkou, kterou si najal. Policisté zjistí, že šlo o „korunního prince“ mocné bratislavské mafiánské rodiny, proto přijíždí pomoci s vyšetřováním i slovenský kriminalista. Vyřizovaly si tu účty slovenské gangy?

14. díl (2. řada, 1. díl) - 28.   6. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 29.   6. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Minuta ticha Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Dvě ženy, které zemřely za podobných okolností pouhé tři dny po sobě, jsou možná obětí stejného vraha. Ale je to tak doopravdy? Detektivové Kriminálky Anděl řeší případ, jehož vyšetřování jim komplikuje bývalý kolega kriminalista, otec jedné z obětí.
Nové díly českého kriminálního seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, P. Meissel, J. Vlasák, R. Fiala, V. Tichánková, M. Haroková, J. Vlach... Režie: J. Chlumský

Detektivové Kriminálky Anděl řeší nečekaně komplikovaný případ. Pouhé tři dny po sobě jsou zavražděny na okraji Prahy dvě ženy. U jedné z nich není pochyb. Stala se obětí sexuálního násilníka. Tělo druhé zmizelo, ale stopy na místě činu naznačují, že jde pravděpodobně o stejného pachatele. Případ je o to složitější, že otec první oběti je bývalý kriminalista, který se rozhodne vraha vypátrat a potrestat sám. Manžel druhé je zase neurotik, jenž má pocit, že se policie při objasnění vraždy jeho ženy málo snaží. Rozlišit, kdo ze svědků i podezřelých chce kriminalistům pomoci a kdo jen rafinovaně zametá stopy, není vůbec jednoduché. Pátrání nás zavede do podivně přestavovaného penzionu, který ukrývá nečekané tajemství, i do podzemních šachet v Prokopském údolí, v nichž jde policistům o život. A rozluštění tohoto rébusu vyžaduje od detektivů nejen postřeh a schopnost dedukce, ale i slušnou dávku odvahy.

15. díl (2. řada, 2. díl) -   2.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   3.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Lidská skládačka Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Části mužského těla, které byly nalezeny na různých místech Prahy, zavedly detektivy do azylového domu plného žen, které by si rády vyřídily účty s bývalými partnery, kteří jim ztrpčují život. Vraždila některá z nich? Nebo části lidské skládačky patří jinému zámožnému muži, jenž opustil manželku bez rozloučení?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, P. Tomicová, P. Hřebíčková, K. Cibulková, H. Igonda - Ševčíková, M. Holubcová, L. Krobotová, A. Elsnerová a další. Režie D. Wlodarzyk

Na skládce komunálního odpadu je nalezena lidská ruka. Je jasné, že nejde jen o nehodu. Kdosi odsekl s odbornou erudicí konce prstů neznámého, aby nebylo možné ho identifikovat podle otisků prstů. Police hledá mezi pohřešovanými, ale těch, kteří by připadali v úvahu jako možná oběť, je hned několik. Kriminalisté se vydají po jejich stopách. Skupina žen v azylovém domě představuje klubko hořkých osudů, u nichž by se nikdo nedivil, kdyby vyústily ve mstu za ponížení a domácí násilí. Nebo patří nalezená ruka zámožnému muži, jehož manželka nedokáže vysvětlit, kam její manžel před třemi nedělemi zmizel? Hádanku vyřeší nejen nález další části těla, ale i zjištění, že jeden ze svědků našel jednoduchý způsob, jak policii vodit za nos. A nebýt náhody a schopnosti kriminalistů kombinovat zdánlivě nesouvisející indicie, nepodařilo by se tento drastický zločin odhalit vůbec.

16. díl (2. řada, 3. díl) -   3.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   4.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Legionář Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Komu patří kostra nalezená ve starém hrobě na Malvazinkách? Kdo vystřelil sedm kulek, které roztříštily žebra a lebku sotva dvacetiletého mladíka? Je vůbec možné vypátrat pachatele deset let starého zločinu?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, T. Dastlík, M. Němec, J. Plouhar, M. Učík, T. Hálová, M. Šplechtová, M. Babuský, Z. Dolanský... Režie: I. Pokorný

Komu patří kostra nalezená ve starém hrobě na Malvazinkách? Kdo vystřelil sedm kulek, které roztříštily žebra a lebku sotva dvacetiletého mladíka? Je vůbec možné vypátrat pachatele deset let starého zločinu?

17. díl (2. řada, 4. díl) -   4.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Miluj bližního svého Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Sebevražda starého muže přivádí detektivy na stopu rozsáhlého zneužívání důvěřivých seniorů. Byla smrt některých z nich opravdu náhodná, nebo šlo o sérii rafinovaných vražd? A co je třeba udělat, aby bylo možné usvědčit pachatele, který nejspíš zabíjí s laskavým úsměvem?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, J. Tesařová, V. Škultéty, V. Žehrová, M. Eliášová, J. Štrébl, N. Drabiščáková, D. Klapka, J. Vychodilová... Režie: I. Pokorný

Sebevražda starého muže přivádí detektivy na stopu rozsáhlého zneužívání důvěřivých seniorů. Byla smrt některých z nich opravdu náhodná, nebo šlo o sérii rafinovaných vražd? A co je třeba udělat, aby bylo možné usvědčit pachatele, který nejspíš zabíjí s laskavým úsměvem?

18. díl (2. řada, 5. díl) -   5.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nenávist Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Dvě noční přepadení jako by nic nespojovalo. Při prvním z nich byl pobodán podnikatel s realitami, při druhém o dva dny později na stejném místě kdosi neznámý podřízl hrdlo barovému povaleči. Co měli ti dva společného? A kdo je neznámá dívka, která zločin nejspíš viděla, ale svou totožnost před policií tají?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, K. Lukešová, F. Jančík, Z. Pantůček, T. Sýkora, T. Hofová, J. Jankovský, J. Teplý ml., E. Nádaždyová, R. Novák st.... Režie: J. Chlumský

Dvě noční přepadení před jednou lepší restaurací jako by na první pohled nic nespojovalo. První z nich, při němž byl pobodán podnikatel s realitami, napadený přežil a teď zpytuje svědomí, komu a kdy ublížil. Při druhém přepadení o dva dny později na stejném místě kdosi neznámý podřízl hrdlo barovému povaleči. Co měli ti dva společného? A kdo je neznámá dívka, která zločin nejspíš viděla, ale svou totožnost před policií tají?

19. díl (2. řada, 6. díl) -   9.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 10.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Otázka víry Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Mrtvola dívky nalezená mezi hroby na hřbitově vypadala tak klidně a vyrovnaně, jako by zpěvačka zdejšího farního sboru smrt přijala dobrovolně. Ale na jejím těle chybí část oblečení, kdosi ji uškrtil a v nepoužívané márnici zůstaly stopy po černém vosku a zvířecí krvi. Šlo o černou mši s lidskou obětí, nebo je třeba hledat vraha jinde než mezi satanisty?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, J. Novotný, M. Doubravová, M. Pechlát, J. Vrána, J. Brich, J. Hofman, M. Vedral... Režie: D. Wlodarzyk

Mrtvola šestnáctileté dívky nalezené mezi hroby na hřbitově na okraji Prahy vypadala tak klidně, spořádaně a vyrovnaně, jako by zpěvačka zdejšího farního sboru smrt přijala dobrovolně. Ale na jejím těle chybí část oblečení, kdosi ji uškrtil a pár metrů od ní, v nepoužívané márnici, zůstaly stopy po černém vosku a zvířecí krvi. Šlo o černou mši s lidskou obětí, nebo je třeba hledat vraha jinde než mezi satanisty?

20. díl (2. řada, 7. díl) - 10.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 11.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Klášterní tajemství Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Motiv vraždy v zámecké kapli, kde zkouší soubor provozující starou hudbu, je na první pohled jasný. Krádež uměleckých památek. Jen je během vyšetřování stále méně jasné, jestli uškrcený šéf kurzu byl opravdu jen obětí, nebo naopak součástí sítě obchodníků s uměním. A je třeba hledat pachatele jen mezi účastníky kurzu, nebo přišel vrah tu noc zvenčí?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, J. Hána, S. Krupanská, T. Petřík, K. Cibulková, R. Přibil, T. Průchová, L. Veliká, J. Matásek. Režie: I. Pokorný

Motiv vraždy v zámecké kapli, kde zkouší soubor provozující starou hudbu, je na první pohled jasný. Krádež uměleckých památek. Jen je během vyšetřování stále méně jasné, jestli uškrcený šéf kurzu byl opravdu jen obětí, nebo naopak součástí sítě obchodníků s uměním. A je třeba hledat pachatele jen mezi účastníky kurzu, nebo přišel vrah tu noc zvenčí?

21. díl (2. řada, 8. díl) - 11.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 12.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Švýcarský řez Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Dívka, kterou kriminalisté nalezli utopenou nedaleko smíchovské náplavky, před třemi dny porodila. Spáchala v těžké životní situaci sebevraždu, nebo se někdo chtěl zbavit jí i dítěte? Pátrání brzy odhalí několik lidí, kteří se okolo mrtvé v poslední době pohybovali, ale vypátrat, kdo je vrah, kdo jen pasivní svědek zločinu a kdo je podezříván neprávem, nebude vůbec jednoduché.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, R. Schwab, M. Finger, L. Benešová, E. Lehotská, K. Frýdecká, B. Poláková a K. Brtníková. Režie: I. Pokorný

Dívka, kterou kriminalisté nalezli utopenou nedaleko smíchovské náplavky, před třemi dny porodila. Spáchala v těžké životní situaci sebevraždu, nebo se někdo chtěl zbavit jí i dítěte? Pátrání brzy odhalí několik lidí, kteří se okolo mrtvé v poslední době pohybovali, ale vypátrat, kdo je vrah, kdo jen pasivní svědek zločinu a kdo je podezříván neprávem, nebude vůbec jednoduché.

22. díl (2. řada, 9. díl) - 12.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 13.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Vesnická balada Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Vesnická balada. Mikrosvět vesnice na kraji Prahy, kde se srážejí povahy starousedlíků a nových obyvatel z luxusní čtvrti. Konflikt vrcholí vraždou starostky v noci po hasičské zábavě. Je to následek obyčejné opilecké rvačky nebo tu jde o pozemky a velké peníze? Jenže tahle vražda není první ani poslední a vztahy, závisti a vášně, které musejí detektivové vzít v úvahu, sahají do minulosti.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, P. Špalková, J. Racek, M. Zounar, O. Rošetzký, M. Preiss, K. Burianová, M. Dadák, S. Babčáková, C. Götz. Režie: J. Chlumský

Sebevražda starého muže přivádí detektivy na stopu rozsáhlého zneužívání důvěřivých seniorů. Byla smrt některých z nich opravdu náhodná, nebo šlo o sérii rafinovaných vražd? A co je třeba udělat, aby bylo možné usvědčit pachatele, který nejspíš zabíjí s laskavým úsměvem?

23. díl (2. řada, 10. díl) - 16.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 17.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Zastavárník Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Když noční hlídka volá detektivy k vraždě zastavárníka, kterého zabili kvůli několika starožitným kouskům, zdá se, že je to případ, který se dá vyřešit za pár hodin. Stačí obejít známé firmy v okolí. Stopy ale naznačují, že pozadí zločinu je mnohem komplikovanější a proti policistům stojí mocnější protivník, než je pouliční zlodějíček vykrádající bazary.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, F. Blažek, V. Fridrich, E. Pospíšilová, H. Krtičková, M. Ronec, A. Postler, L. Šplíchal... Režie: I. Pokorný

Když noční hlídka volá detektivy k vraždě zastavárníka, kterého zabili kvůli několika starožitným kouskům, zdá se, že je to případ, který se dá vyřešit za pár hodin. Stačí obejít známé firmy v okolí. Stopy ale naznačují, že pozadí zločinu je mnohem komplikovanější a proti policistům stojí mocnější protivník, než je pouliční zlodějíček vykrádající bazary.

24. díl (2. řada, 11. díl) - 17.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 18.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Balkánská stopa Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Dívka, kterou někdo utloukl nedaleko benzinové pumpy u dálnice, přijela do Prahy odkudsi z turecké Riviery. Byla její smrt náhoda, nebo souvisí s latentní agresivitou Čechů, kteří jsou nevraživí vůči většině cizinců z východu? Detektivové odkrývají pravidla, která platí ve světě řidičů kamionů.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, J. Dolanský, J. Schwarz, O. Tesař, P. Florián, Z. Žák, H. Dytrtová, D. Posekaná, H. Brabcová, Z. Stavná... Režie: I. Pokorný

Dívka, kterou někdo utloukl nedaleko benzinové pumpy u dálnice, přijela do Prahy odkudsi z turecké Riviery. Byla její smrt náhoda, nebo souvisí s latentní agresivitou Čechů, kteří jsou nevraživí vůči většině cizinců z východu? Detektivové odkrývají pravidla, která platí ve světě řidičů kamionů. Český kriminální seriál z prostředí Prahy.

25. díl (2. řada, 12. díl) - 18.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 19.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Baronka Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Mrtvá žena utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů pohybujících se okolo jezdecké stáje. Policisté ale narážejí na uzavřenost prostředí a velmi konzervativní představy, co lze a nelze prozradit o životě mladé dámy z aristokratické rodiny.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, T. Turek, I. Máchová, V. Gutov, M. Pavlata, T. Pavelka, Z. Maryška, K. Maděričová, Z. Sajfertová, P. Vrběcký... Režie: I. Pokorný

Mrtvá žena, utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy, je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů, pohybujících se okolo jezdecké stáje. Policisté ale narážejí na uzavřenost prostředí a velmi konzervativní představy, co lze a nelze prozradit o životě mladé dámy z aristokratické rodiny.

26. díl (2. řada, 13. díl) - 19.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 20.   7. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Pistole Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen Inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, T. Vilišová, M. Havelka, H. Čermák, M. Kavan, N. Vicenová, P. Červinka, R. Vejdovec, E. Stárková... Režie: I. Pokorný

Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu.

27. díl (2. řada, 14. díl) - 23.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 24.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Podraz Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Jedna z žen, kterým neznámý zloděj odcizil ve fitcentru bankovní karty a vybral jim konta, je druhý den nalezena mrtvá u pražské výpadovky. Jak pachatel získal hesla k bankovním kartám? Kde je další žena, která také patřila mezi okradené, ale nyní je nezvěstná? Jde o další oběť? Tenhle zločin se ale nakonec ukáže mnohem rafinovanější, než se na první pohled zdálo.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, T. Helšusová, S. Jachnická, G. Mikulková, R. Žák, V. Konečná, I. Jiřík, Z. Vencl... Režie: D. Wlodarczyk

Jedna z žen, kterým neznámý zloděj odcizil ve fitcentru bankovní karty a vybral jim konta, je druhý den nalezena mrtvá u pražské výpadovky. Jak zloděj získal hesla k bankovním kartám? Kde je další z žen, která také patřila k okradeným, ale nyní je nezvěstná? Jde o další oběť? Nakonec vyjde najevo, že je tento zločin mnohem rafinovanější, než se na první pohled zdálo.

28. díl (2. řada, 15. díl) - 24.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 25.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Messenger Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
V ulicích Prahy je unesen poslíček na kole i s pytlem plným zásilek. Šlo o jeho osobu, nebo měl někdo zájem získat něco z toho, co přepravoval? Je nutné jednat rychle, každá hodina snižuje šanci, že messengera najdou ještě živého. Stopy vedou k velkým stavebním firmám i ke kšeftařům s kradenými auty, ale na konci čeká na detektivy nečekané rozuzlení.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, L. Jůza, V. Nejedlý, T. Měcháček, J. Plodková, V. Kubánková, V. Kratina, V. Zawadská, L. Hejlík, L. Jiřík... Režie: J. Chlumský

V ulicích Prahy je unesen poslíček na kole i s pytlem plným zásilek. Šlo o jeho osobu, nebo měl někdo zájem získat něco z toho, co přepravoval? Je nutné jednat rychle, každá hodina snižuje šanci, že messengera najdou ještě živého. Stopy vedou k velkým stavebním firmám i ke kšeftařům s kradenými auty, ale na konci čeká na detektivy nečekané rozuzlení.

29. díl (2. řada, 16. díl) - 25.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 26.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Slušný chlapec Odkaz na ČSFD.CZ Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Kluk, kterého kdosi na noční zastávce ve rvačce srazil pod kola autobusu, byl prototyp skauta a studenta, co se ve volném čase věnuje postiženým. Porvala se s ním partička místních povalečů, kterým šlo o peníze? Pátrání po důvodech vraždy ale odhalují stále nečekanější souvislosti a přivádějí detektivy k odhalení byznysu s lidským soucitem.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, R. Novák, M. Hanuš, J. Wiesner, M. Sitta, V. Helšus, D. Marková, Š. Kavanová, M. Sobotka... Režie: D. Wlodarczyk

Kluk, kterého kdosi na noční zastávce ve rvačce srazil pod kola autobusu, byl prototyp skauta a studenta, co se ve volném čase věnuje postiženým. Porvala se s ním partička místních povalečů, kterým šlo o peníze? Pátrání po důvodech vraždy ale odhalují stále nečekanější souvislosti a přivádějí detektivy k odhalení byznysu s lidským soucitem.

30. díl (3. řada, 1. díl) - 26.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 27.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Pomsta Odkaz na ČSFD.CZ
Střelba na záchodcích lepšího podniku skončila mrtvým synem podnikatele, který ovládá pražskou taxislužbu. Šlo o pomstu jeho konkurenta, nebo je síť kšeftů, služeb a protislužeb, odplat a nenávistí mnohem komplikovanější? V pátrání nastane nečekaný zvrat, počet oběti konfliktu narůstá. Dramatický příběh prvního dílu třetí řady Kriminálky Anděl změní jejich hrdinům mnoho v jejich pracovních životech.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy.
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, M. Táborský, P. Gajdoš, V. Zavřel, K. Rímský, D. Urban... Režie: I. Pokorný

V přestřelce na toaletách lepšího podniku byl usmrcen syn podnikatele, který ovládá pražskou taxislužbu. Šlo o pomstu jeho konkurenta, nebo je síť kšeftů, služeb a protislužeb, odplat a nenávistí mnohem komplikovanější? V pátrání nastane nečekaný zvrat, počet obětí konfliktu narůstá. Dramatický příběh prvního dílu třetí řady Kriminálky Anděl změní jejich hrdinům mnoho v jejich pracovních životech.

31. díl (3. řada, 2. díl) - 30.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 31.   7. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Černý mušketýr Odkaz na ČSFD.CZ
Pražské Záběhlice vypadají jako vzor starosvětského poklidu i s partičkou štamgastů, kteří se scházejí na šipkový turnaj v místní hospodě. Podivná sebevražda starého lichváře ale odstartuje sérii konfliktů a násilí, při níž se ukáže, že za fasádou spořádanosti dřímají mnohem dravější finanční podnikatelé, ale také staré dluhy a nevyřízené účty. A tak procházejí dávná a zdánlivě nezlomná přátelství zásadní zkouškou.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, I. Bareš, K. Krejčí, F. Čapka, T. Bambušek, J. Čenský... Režie: I. Pokorný

Pražské Záběhlice vypadají jako vzor starosvětského poklidu i s partičkou štamgastů, kteří se scházejí na šipkový turnaj v místní hospodě. Podivná sebevražda starého lichváře ale odstartuje sérii konfliktů a násilí, při níž se ukáže, že za fasádou spořádanosti dřímají mnohem dravější finanční podnikatelé, ale také staré dluhy a nevyřízené účty. A tak procházejí dávná a zdánlivě nezlomná přátelství zásadní zkouškou.

32. díl (3. řada, 3. díl) - 31.   7. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   1.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Pohřbená zaživa Odkaz na ČSFD.CZ
Prodavačku v pobočce mobilního operátora najde ráno její kolegyně udušenou v trezoru. Není to poprvé, co tuto prodejnu navštívili zloději, jenže tentokrát narazili na mnohem dokonalejší sejf. Byl milión v nedobytné pokladně skutečně příčinou brutálního pohřbení zaživa, nebo mají detektivové hledat podezřelé i ve spleti osobních vztahů lidí na prodejně. A jaký zdánlivě nenápadný detail prozradí vraha?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, H. Vágnerová, L. Příkazský, J. Hájek, M. Menšíková, R. Kalvoda... Režie: I. Pokorný

Prodavačku v pobočce mobilního operátora najde ráno její kolegyně udušenou v trezoru. Není to poprvé, co tuto prodejnu navštívili zloději, jenže tentokrát narazili na mnohem dokonalejší sejf. Byl milión v nedobytné pokladně skutečně příčinou brutálního pohřbení zaživa, nebo mají detektivové hledat podezřelé i ve spleti osobních vztahů lidí na prodejně. A jaký zdánlivě nenápadný detail prozradí vraha?

33. díl (3. řada, 4. díl) -   1.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   2.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Noční taxi Odkaz na ČSFD.CZ
Vražda taxikáře, kterého našli s rozbitou hlavou a ukradenou tržbou pod viaduktem na Žižkově, zprvu vypadá jako banální loupežný mord. Ale už první kolečko výslechu svědků ukáže, že také mohlo jít o rafinovanou léčku, do níž se postupně zaplétají mnohem větší ryby z pražského podsvětí. Obchodníci s kradenými auty i pašeráci nelegálního alkoholu. V malém hotelu v okrajové vilové čtvrti tenhle překvapivý příběh v noci před vraždou začal.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, Z. Fric, A. Rusevová, J. Dulava, O. Navrátil, M. Štípková... Režie: I. Pokorný

Vražda taxikáře, kterého našli s rozbitou hlavou a ukradenou tržbou pod viaduktem na Žižkově, zprvu vypadá jako banální případ. Ale už první kolečko výslechů svědků ukáže, že také mohlo jít o rafinovanou léčku, do níž se postupně zaplétají mnohem větší ryby z pražského podsvětí. Obchodníci s kradenými i auty i pašeráci nelegálního alkoholu. V malém hotelu v okrajové vilové čtvrti tento překvapivý příběh v noci před vraždou začal.

34. díl (3. řada, 5. díl) -   2.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   3.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Klíč Odkaz na ČSFD.CZ
Vykradený sklad samoobsluhy, odkud zmizelo několik beden alkoholu, a zástupkyně šéfa rozdrcená pod paletou zboží. Partička výrostků okrádající na sídlišti kolemjdoucí není nejspíš bez viny, ale důvod k vraždě je třeba hledat v nelegálních kšeftech, na nichž je založena práce vedoucího supermarketu velkého řetězce. Detektivové nahlížejí do metod, jak zamaskovat rozkradené zboží a hledají, kdo měl důvod zabít ženu, která na podvod přišla.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, R. Jašków, M. Enčev, J. Plesl, J. Boušková, J. Vlach... Režie: I. Pokorný

Vykradený sklad samoobsluhy, odkud zmizelo několik beden alkoholu, a zástupkyně šéfa rozdrcená pod paletou zboží. Partička výrostků okrádající na okolním sídlišti kolemjdoucí není nejspíš bez viny, ale důvod k vraždě je třeba hledat v nelegálních kšeftech, na nichž je založena práce vedoucího supermarketu velkého řetězce. Detektivové nahlížejí do metod, jak zamaskovat rozkradené zboží a hledají, kdo měl důvod zabít ženu, která na podvod přišla.

35. díl (3. řada, 6. díl) -   6.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   7.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
O mrtvých jen dobře Odkaz na ČSFD.CZ
Muž v dokonalém obleku, kterého kdosi zastřelil po honičce v pražském lesoparku, je známý chirurg a také trochu svůdce žen. I proto je těch, kteří by mohli mít důvod pomstít se lékařské celebritě, překvapivě mnoho. Ale ještě nečekanější je postupné odkrývání tajného života muže, který mistrně ovládal svůj veřejný obraz. Zvlášť, když má skrytého příznivce, který se snaží i po jeho smrti legendu udržovat.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, V. Neužil, M. Tannerová, D. Edwards, V. Polívka, M. Merunka... Režie: J. Chlumský

Muž v dokonalém obleku, kterého kdosi zastřelil po honičce v pražském lesoparku, je známý chirurg a také trochu svůdce žen. I proto je těch, kteří by mohli mít důvod pomstít se lékařské celebritě, překvapivě mnoho. Ale ještě nečekanější je postupné odkrývání tajného života muže, který mistrně ovládal svůj veřejný obraz. Zvlášť, když má skrytého příznivce, který se snaží i po jeho smrti legendu udržovat.

36. díl (3. řada, 7. díl) -   7.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování:   8.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Hlavák Odkaz na ČSFD.CZ
Kluk zastřelený výstřelem do týla v parku u pražského hlavního nádraží patřil do komunity mladých prostitutů. Proč se tímhle způsobem živil syn z rodiny úspěšného politika? Proč tvrdil svým rodičům, že žije v zahraničí? Snaha objasnit příčinu jeho smrti vede detektivy stále hlouběji do zákulisí sexuálního byznysu, kde jsou role jasně rozdělené na ty, kdo se stali dobrovolnými otroky, a ty, kteří je bezohledně zneužívají, aniž by se jich dotkli.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, L. Županič, Z. Junák, R. Kuchař, L. Nešleha, H. Čočková... Režie: J. Chlumský

Chlapec usmrcený výstřelem do týla v parku u pražského hlavního nádraží patřil do komunity mladých prostitutů. Proč se tímto způsobem živil syn z rodiny úspěšného politika? A proč tvrdil svým rodičům, že žije v zahraničí? Snaha objasnit příčinu jeho smrti přivádí detektivy stále hlouběji do zákulisí sexuálního byznysu, kde jsou role jasně rozdělené na ty, kdo se stali dobrovolnými otroky, a ty, kteří je bezohledně zneužívají, aniž by se jich dotkli.

37. díl (3. řada, 8. díl) -   8.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40), opakování:   9.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Oko za oko Odkaz na ČSFD.CZ
Identifikovat spálené tělo muže nalezené v Michelském háji je pro detektivy snazší, než pak rozplést důvody, proč byl zabit tak brutálně. Nezdárný syn z podnikatelské rodiny měl nepřátel dost. Jen je třeba objasnit, zda vrazi jsou profesionálové z podsvětí, kteří se chtěli nelítostně pomstít, nebo se naopak někdo snažil ohněm zahladit stopy po náhodném zabití. Rozluštění přinese videonahrávka zločinu, z níž je ale jasné, že tahle oběť nemusí být poslední.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, D. Syslová, P. Lněnička, A. Šišková, P. Nesvačilová, P. Bureš... Režie: J. Chlumský

Identifikovat spálené tělo muže nalezené v Michelském háji je pro detektivy snazší, než pak rozplést důvody, proč byl zabit tak brutálně. Nezdárný syn z podnikatelské rodiny měl nepřátel dost. Jen je třeba objasnit, zda vrazi jsou profesionálové z podsvětí, kteří se chtěli nelítostně pomstít, nebo se naopak někdo snažil ohněm zahladit stopy po náhodném zabití. Rozluštění přinese videonahrávka zločinu, z níž je ale jasné, že tahle oběť nemusí být poslední.

38. díl (3. řada, 9. díl) -   9.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 10.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Panenka Odkaz na ČSFD.CZ
Šestnáctiletá dívka, kterou našli na stavbě sídliště pod okny bytu, kam se měl za pár měsíců stěhovat její rozvádějící se otec, provozovala závodní aerobic. Šlo jen o nehodu, nebo o následek rodičovských hádek a přetahování o děti? Stejně tak je ale možné, že je třeba se blíž podívat na poměry uvnitř sportovního klubu, kde se srážejí rodičovské ambice a metody vrcholového sportu s fyzickými možnostmi dospívajících holek.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, K. Pollertová, E. Jenický, Z. Slavíková, V. Jílek, A. Cónová... Režie: J. Chlumský

Šestnáctiletá dívka byla nalezena mrtvá na stavbě sídliště pod okny bytu, kam se měl za pár měsíců stěhovat její rozvádějící se otec. Šlo pouze o nehodu, nebo o následek rodičovských hádek? Dívka se intenzivně věnovala závodnímu aerobicu. Je tedy nezbytné se blíž podívat i na poměry uvnitř sportovního klubu, kde se srážejí rodičovské ambice a metody vrcholového sportu s fyzickými možnostmi dospívajících holek.

39. díl (3. řada, 10. díl) - 13.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 14.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Zámek Odkaz na ČSFD.CZ
Ženu, která pracovala v patentní kanceláři, někdo zavraždil údery do hlavy přímo na dvoře domu, kde bydlela. Je prakticky jisté, že zločin souvisel s její prací, při níž se běžně rozhoduje o desetimilionových částkách. Navíc ona uměla v téhle branži chodit a využívat slabých míst svých klientů. Jeden z nich, vynálezce originálního zamykacího systému, sedí už několik let ve vězení, protože zastřelil muže, který ho vydíral. Opakuje se dávná historie?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, R. Slovák, K. Melíšková, V. Knopp, E. Lecchiová, T. Sagher, M. Zahálka... Režie: J. Chlumský

Ženu, která pracovala v patentní kanceláři, někdo zavraždil údery do hlavy přímo na dvoře domu, kde bydlela. Je prakticky jisté, že zločin souvisel s její prací, při níž se běžně rozhoduje o desetimilionových částkách. Navíc uměla v téhle branži chodit a využívat slabých míst svých klientů. Jeden z nich, vynálezce originálního zamykacího systému, sedí už několik let ve vězení, protože zastřelil muže, který ho vydíral. Opakuje se dávná historie?

40. díl (3. řada, 11. díl) - 14.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 15.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Nehoda Odkaz na ČSFD.CZ
Auto se dvěma mrtvými nalezené v lesní strži už po prvním ohledání vykazuje znaky fingované nehody, která měla zahladit stopy po dvojnásobné vraždě. K ní došlo v nepříliš vzdálené rekreační chatě, kde bydlel rozvedený muž se svou novou partnerkou. Vyřídil si s ním účty bývalý kamarád, s nímž se nepohodl kvůli podnikání, nebo manželka, kterou rozvodová situace přivedla do ekonomických potíží? A jsou ti dva jediní mrtví v tomhle případu?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, P. Lustigová, O. Brandcuzský, A. Proshek, Z. Poulová... Režie: J. Chlumský

Auto se dvěma mrtvými, nalezené v lesní strži, už po prvním ohledání vykazuje znaky fingované nehody, která měla zahladit stopy po dvojnásobné vraždě. K té došlo v rekreační chatě, kde bydlel rozvedený muž se svou novou partnerkou. Vyřídil si s ním účty bývalý kamarád, s nímž se nepohodl kvůli podnikání nebo manželka, kterou rozvodová situace přivedla do ekonomických potíží? A jsou ti dva jediní mrtví v tomto případu?

41. díl (3. řada, 12. díl) - 15.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 16.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Tajné pohřby Odkaz na ČSFD.CZ
Při pohřbu na Olšanských hřbitovech si všimnou pozůstalí, že v jámě, kam se hrobníci chystají spustit rakev, už jedno nepříliš dobře zakopané tělo leží. Odhalili detektivové způsob, jakým se kdosi po léta zbavuje nepohodlných mrtvol? Pátrání mezi pohřešovanými naznačuje, že to tak opravdu bude, ale je zvláštní, že kruh potenciálně podezřelých se stále úžeji svírá okolo samotného hřbitova a jeho zaměstnanců.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, L. Novotný, I. Jirešová, P. Kříž, P. Vodička, E. Režnarová... Režie: J. Chlumský

Při pohřbu na Olšanských hřbitovech si všimnou pozůstalí, že v jámě, kam se hrobníci chystají spustit rakev, už jedno nepříliš dobře zakopané tělo leží. Odhalili detektivové způsob, jakým se kdosi po léta zbavuje nepohodlných mrtvol? Pátrání mezi pohřešovanými naznačuje, že to tak opravdu bude, ale je zvláštní, že kruh potenciálně podezřelých se stále úžeji svírá okolo samotného hřbitova a jeho zaměstnanců.

42. díl (3. řada, 13. díl) - 16.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.30), opakování: 17.   8. 2018 (TV NOVA 09.50 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Klára Odkaz na ČSFD.CZ
Sedmnáctiletá Klára je nezvladatelná a agresivní puberťačka, na kterou si bezradný otec pro jistotu najal bodyguarda, aby nezpůsobila nějaký další průšvih. Po pouhém týdnu jsou ale Klářiny rodiče nalezeni ve svém bytě zastřelení, domácí trezor někdo vyloupil. Šlo o náhodnou loupež, nebo mají detektivové hledat pachatele mezi podivnými Klářinými kamarády? Ale dá se věřit tomu, že by si dcera objednala vraždu nepohodlných rodičů?
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, T. Voříšková, P. Kafková, T. Jirman, T. Valík, Š. Benoni... Režie: J. Chlumský

Sedmnáctiletá Klára je nezvladatelná a agresivní puberťačka, na kterou si bezradný otec pro jistotu najal bodyguarda, aby nezpůsobila další průšvih. Po pouhém týdnu jsou ale oba rodiče nalezeni ve svém bytě zastřelení, domácí trezor někdo vyloupil. Šlo o náhodnou loupež nebo mají detektivové hledat pachatele mezi podivnými Klářinými kamarády? Dá se věřit tomu, že by si dcera objednala vraždu nepohodlných rodičů?

43. díl (3. řada, 14. díl) - 20.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40), opakování: 21.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Osmé nebe Odkaz na ČSFD.CZ
Transsexuál uškrcený v garderobiérně baru, kde se provozuje travesti show, byl tak trochu ztracená existence. Navíc vyšetřovat vraždu mezi muži, kteří žárlí jeden na druhého, všichni mají něco společného s drogami, vydíráním, nelegálními kšefty a prostitucí, to není nic záviděníhodného. Detektivům ale napomůže fakt, že v tomhle prostředí se všichni znají, každý na někoho něco ví a tak trochu šmírovat a donášet na druhé tu patří k bontonu.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, I. Chýlková, R. Štolpa, D. Bambas, Z. Hruška, L. Pečenka, M. Čapka... Režie: J. Chlumský

V baru, kde se provozuje travesti show, je nalezen uškrcený transsexuál. Byl tak trochu ztracená existence. Vyšetřovat vraždu mezi muži, kteří žárlí jeden na druhého, všichni mají něco společného s drogami, vydíráním, nelegálními kšefty a prostitucí, není nic záviděníhodného. Detektivům ale pomůže fakt, že v tomto prostředí se všichni znají, každý na někoho něco ví, šmírovat a donášet na druhé tu patří k bontonu.

44. díl (3. řada, 15. díl) - 20.   8. 2018 (TV NOVA 21.40 ‑ 23.00), opakování: 22.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Krása bolí Odkaz na ČSFD.CZ
Série bizarních vražd, které se odehrávají už několik let na území Čech a Slovenska, má další oběť. Takzvaný vakuový vrah zabíjí klientky kosmetických klinik a po smrti je balí do fólie a aranžuje jako motýlí kokon. První česká oběť nese všechny tyto znaky, proto se rozbíhá pátrání po člověku, který se velmi pravděpodobně pohybuje v těsné blízkosti kliniky a je téměř jisté, že s umanutou pečlivostí připravuje další vraždu.
Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, P. Varga, V. Vašák, M. Kobrová, T. Trapl, L. Belašková... Režie: I. Pokorný

Série bizarních vražd, které se odehrávají už několik let na území Čech a Slovenska, má další oběť. Takzvaný vakuový vrah zabíjí klientky kosmetických klinik, po smrti je balí do fólie a aranžuje jako motýlí kokon. První česká oběť nese všechny tyto znaky, proto se rozbíhá pátrání po člověku, který se velmi pravděpodobně pohybuje v těsné blízkosti kliniky a je téměř jisté, že s umanutou pečlivostí připravuje další vraždu.

45. díl (3. řada, 16. díl) - 21.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.35), opakování: 23.   8. 2018 (TV NOVA 09.45 ‑ 10.55)   Na seznam všech dílů
Pasťák Odkaz na ČSFD.CZ
Žena zastřelená nedaleko hlavního nádraží, její syn v diagnostickém ústavu, manžeI na služební cestě, neznámý muž, s nímž se scházela, důkazy o plánech do budoucna, které před manželem tajila. To je mapa případu, který řeší detektivové kriminálky Anděl. Pouhý den po vraždě syn z diagnostického ústavu uteče. Dá se to považovat za přiznání, nebo je uzel nenávistí v noblesní rodině pražských advokátů mnohem složitější a překvapivější?
Závěr třetí řady krimiseriálu ČR (2010).
Hrají: M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, C. Mayerová, F. Němec, M. Myšička, K. Kikinčuková, P. Vršek, J. Hájek

Žena zastřelená nedaleko hlavního nádraží, její syn v diagnostickém ústavu, manžel na služební cestě, neznámý muž, s nímž se scházela, důkazy o plánech do budoucna, které před manželem tajila. To je mapa případu, který řeší detektivové Kriminálky Anděl. Pouhý den po vraždě syn z diagnostického ústavu uteče. Dá se to považovat za přiznání, nebo je uzel nenávistí v noblesní rodině pražských advokátů mnohem složitější a překvapivější?

46. díl (4. řada, 1. díl) - 22.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40), opakování: 24.   8. 2018 (TV NOVA 09.40 ‑ 11.00)   Na seznam všech dílů
Únos Odkaz na ČSFD.CZ
Kriminalistka Jana Chládková, která ve službě zastřelila na ulici feťáka, je unesena. Kolegové, posílení o novou mladou kriminalistku Lídu Rysovou, řeší, kdo se jí mohl pomstít. Většina stop vede k letniční náboženské sektě...
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi v úspěšném seriálu Televize Nova (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský a J. Fuit

Ředitelka Kopecká odešla a na její místo se chystá Ivan Tomeček. Na doporučení Jany, která po narození svého syna Ludvíka uvažuje o mateřské, přijme novou kriminalistku Lídu Rysovou. Jana a Lída se společně stěhují do policejního bytu. Nedlouho poté je Jana unesena. Zároveň je v domě nalezena mrtvá důchodkyně. Kolegové řeší, kdo se jí mohl mstít. Z jakého důvodu byla zabita i stará paní? Předpokládají, že to souvisí se smrtí feťáka, kterého ve službě zastřelila. Při pátrání ale narazí na sektu, kam chodí někteří z podezřelých...

47. díl (4. řada, 2. díl) - 22.   8. 2018 (TV NOVA 21.40 ‑ 23.05)   Na seznam všech dílů
Bláznivá smrt Odkaz na ČSFD.CZ
Důchodkyně, kterou naleznou sousedé ve sklepě smíchovského domu, se zdá být druhou obětí slabomyslného vraha. Poslední vyšetřování Ivana Tomečka, který po něm má odejít na policejní prezidium, ale nakonec ukáže, že za oběma vraždami je někdo jiný.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi(2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie J. Fuit.

Změny v týmu kriminalistů pokračují. Ivan Tomeček se šéfem kriminálky nestal, je povýšen na plukovníka a odchází na policejní prezidium. Všichni očekávají, že na jeho místo nastoupí Tomáš Benkovský. Nejprve ale musí proběhnout výběrové řízení. Toho se kromě Tomáše a Olivera Hajna zúčastní i známá kariéristka z vedlejšího oddělení Věra Beránková. K všeobecnému překvapení zvítězí Oliver, který konkurz nebral vůbec vážně a nemá šéfovské ambice. Aby mohl vykonávat tuto funkci, musí si doplnit vzdělání a ukončit vysokou školu. Místo šéfa kriminálky po Kopecké zůstává zatím neobsazeno. Vyšetřovatelé jsou zavoláni k případu mrtvé důchodkyně, která byla sousedy objevena ve sklepě smíchovského domu. Je zřejmě druhou ob ětí slabomyslného vraha. Ten zabíjel už před půl rokem a od té doby je v léčebně. Nedávno se tu ale znovu ukázal. Přišel na návštěvu za svým bratrancem, u něhož dřív bydlel. Vyšetřování odhaluje spletité sousedské vztahy i dávné křivdy, aby se nakonec ukázalo, že ani za jednou z vražd není onen duševně chorý muž.

48. díl (4. řada, 3. díl) - 23.   8. 2018 (TV NOVA 20.20 ‑ 21.40)   Na seznam všech dílů
Dáma na kolejích Odkaz na ČSFD.CZ
Na rychlíkové trati je nalezena mrtvola mladé ženy. Přejel ji vlak, ale na trať ji někdo shodil už omámenou. Vyšetřování ukáže, že měla podstrčené doklady; měla zakrýt další vraždu a rozsáhlý podvod s majetkem a penězi.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

Mrtvola mladé ženy nalezená na rychlíkové trati patří manželce hochštaplera, který má problémy se zákonem. Ženu přejel vlak, ale na trať ji někdo shodil už omámenou. Kriminalisté prověřují alibi manžela. Zjistí ale, že byl v nemocnici. O den později je nalezena matka zabité ženy, podezřelý muž má opět dokonalé alibi a tým se ocitá v situaci, kdy netuší, kam nasměrovat svou pozornost. Vyšetřovacímu týmu pomohou až výsledky vyšetření DNA, které prokážou, že mrtvola na trati nebyla manželka hochštaplera, ale jí podobná dívka s podstrčenými doklady... Změny v týmu kriminalistů se uzavřou. Oliver sice zůstává šéfem pátrací skupiny místo Ivana, ale po Kopecké se stává šéfovou kriminálky kariéristka Věra Beránková.

49. díl (4. řada, 4. díl) - 27.   8. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)   Na seznam všech dílů
Jachtklub Odkaz na ČSFD.CZ
U opuštěné lodi na řece je nalezena utopená elitní jachtařka. Její tělo nese stopy násilí. Podezření padne jak na členy jachtklubu, tak na nedaleké obyvatele hausbótů nebo mladého alternativce, který tady dealuje trávu. Vyšetřování se ale nakonec stočí jiným směrem.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

U opuštěné lodi na řece je nalezena utopená elitní jachtařka. Zmizela předchozí noc po bouřlivém večírku a její tělo nese stopy násilí. Detektivové zjistí, že v domovském jachtklubu byla pro svou konfliktní povahu velmi neoblíbená. Podezření padne jak na členy jachtklubu, tak na nedaleké hausbotisty a mladého alternativce, který tady dealuje trávu. Vyšetřování se ale nakonec stočí ke dvěma policistům říční policie, kteří se s jachtařkou dostávali opakovaně do konfliktu... Nová ambiciózní šéfová Věra Beránková prosazuje v týmu svou vedoucí pozici. Moc se jí to nedaří, je sice právnička, ale nemá kriminalistickou praxi. Zná dobře zákony, ale nedokáže jednat s lidmi. Jana pomáhá Oliverovi se studiem a ten se jí na oplátku snaží najít tatínka pro jejího syna Ludvíka.

50. díl (4. řada, 5. díl) -   3.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)   Na seznam všech dílů
Krev a benzín Odkaz na ČSFD.CZ
Když je nalezena mrtvola majitele autopůjčovny v kufru jednoho z jeho luxusních automobilů, zdá se, že policisté nebudou mít složitou práci. Přístup do půjčovny a k vozům je přece jen omezený. Jak se ale ukáže, všechno je trochu komplikovanější, než se zpočátku zdálo...
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Právník a pravidelný zákazník autopůjčovny si půjčí vůz s překvapivým nákladem. V kufru objeví mrtvolu majitele. Policejní vyšetřování je vedeno dvěma směry. Jedním podezřelým je bývalý spolumajitel, kterého se zavražděný zbavil proti jeho vůli, druhým pak mladý mechanik, který zřejmě ví o podivných machinacích s prodejem vozů. Nakonec se ale ukáže, že vrahem je někdo třetí...

51. díl (4. řada, 6. díl) - 10.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35), opakování: 16.   9. 2018 (TV NOVA 04.00 ‑ 05.15)   Na seznam všech dílů
Zvěřinec Odkaz na ČSFD.CZ
V laboratoři vědeckého ústavu je nalezena otrávená mladá vědkyně, o níž se ucházeli bývalý i současný ředitel. Zdejší atmosféra plná osobních nenávistí vede k úvahám, že zabíjeli ředitelé, nebo ošetřovatelka pokusných myší. Stopa nakonec vede tam, kam bychom to nečekali.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Mladá žena je nalezena otrávená v laboratoři vědeckého ústavu. Šlo o zdejší vědeckou "hvězdu", o níž se ucházeli bývalý i současný ředitel. Ti dva se pochopitelně nemají rádi. Zdejší atmosféra je dosti bizarní, plná osobních nenávistí. Zabíjela ošetřovatelka pokusných myší, nebo někdo z blízkých otrávené vědkyně? Tomášovi se líbí Lída a on jí také, jiskří to mezi nimi. Lída před Tomášem něco tají. Nejde jen o migrénu, kterou Lída občas trpí. K té se Tomášovi nakonec přizná a Tomáš ji prostřednictvím svého otce bývalého patologa kriminálky MUDr. Benkovského pomůže. Lída ale skrývá i něco jiného ze své minulosti.

52. díl (4. řada, 7. díl) - 17.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35), opakování: 23.   9. 2018 (TV NOVA 04.00 ‑ 05.10)   Na seznam všech dílů
Zátiší s vraždou Odkaz na ČSFD.CZ
V příměstském lese se najdou pozůstatky mrtvého těla. Kriminalisté záhy objeví propojení se staršími vraždami, které má svědomí již odsouzený sériový vrah. Co ukáže další vyšetřování?
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

V příměstském lese se najdou pozůstatky mrtvého těla. Kriminalisté je považují za další oběť usvědčeného sériového vraha Pícky. Do vyšetřování se ale připlete matka jedné z jeho dřívějších obětí, která kriminalisty přesvědčuje, že její dceru zabil někdo jiný. Kriminalisté jí zpočátku nevěří, postupně ale docházejí k tomu, že měla pravdu. Poslední nalezené lidské pozůstatky detektivové identifikují jako místní podnikatelku Storoženkovou a následně zjistí, že sériový vrah na ně nastražil rafinovanou past. Beránková je dál nepříjemná úřednice. Oliver nabídne Janě, že jí večer pohlídá Ludvíka a ona může zatím na rande s dalším nápadníkem, kterého jí z řad policie vybral. Oliver se zatím bude učit. Místo toho se pak s Ludvíkem dívají na fotbal. Tomáš zjišťuje, že tajemná minulost Lídy nějak souvisí s Norskem.

53. díl (4. řada, 8. díl) - 24.   9. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.40), opakování:   1. 10. 2018 (TV NOVA 02.10 ‑ 03.10)   Na seznam všech dílů
Mise Odkaz na ČSFD.CZ
Těsně před odletem na vojenskou misi je zabit jeden z válečných veteránů. Někdo vhodil do výtahu, kterým jede, ruční granát. Na vyšetřování je velmi málo času a práce s drsnými vojáky vůbec nebude jednoduchá...
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Několik desítek hodin před odletem na vojenskou misi je zabit jeden z válečných veteránů. Někdo vhodil do výtahu, kterým jel, ruční granát. Vyšetřování musí být rychlé, jednotka odlétá. Musí být také korektní, proto se ho, vedle málo zkušené Beránkové, výjimečně ujme její nynější nadřízený z policejního prezidia, zkušený Ivan Tomeček. Kriminalisté postupně odhalují obchod se surovým opiem, do něhož se několik vojáků zapletlo. Lída se Tomášovi přizná, že je v Norsku vdaná. Odjíždí se tam rozvést. Tomáš něco takového nečekal, neví, co si o tom má myslet.

54. díl (4. řada, 9. díl) -   1. 10. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)   Na seznam všech dílů
Smrt v láhvi Odkaz na ČSFD.CZ
Požár bývalého lihovaru by byl jen požárem, pokud by se v ohni nenašlo mrtvé tělo šíbra, který měl objekt v pronájmu. K překvapení policistů se ukáže, že muž neuhořel, ale utopil se. Aby policisté objasnili tenhle zvláštní případ, musí nejprve zjistit, co se v opuštěných budovách vlastně provozovalo za byznys.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

V bývalém lihovaru hoří. Nejde o velký požár, zlikviduje ho syn muže, který měl objekt v pronájmu. Ke svému zděšení ale v ohni najde otcovo mrtvé tělo. Patologa při pitvě čeká ale překvapení - muž neuhořel, ale utopil se. V jeho krvi je také nalezen velký obsah alkoholu. Policisté prověřují, co se v lihovaru vlastně dělo. Lída nechce po rozvodu v Norsku chlapy chvíli ani vidět. Tomáš by si však o jejich vzájemných sympatiích rád promluvil. Lída to odmítá.

55. díl (4. řada, 10. díl) -   8. 10. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45), opakování: 14. 10. 2018 (TV NOVA 02.50 ‑ 04.15)   Na seznam všech dílů
Boxer Odkaz na ČSFD.CZ
Pátrání po příčinách náhlé smrti boxera Milana Máchy dovede vyšetřovate k podvodům, které se dějí kolem boxerských zápasů. Kdo by mohl mít prospěch ze smrti úspěšného sportovce?
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

Pátrání po příčinách smrti boxera Milana Máchy, který zemře na alergický záchvat druhý den po zápase, přivede policisty na stopu podvodníků, kteří zneužívají sázky v malém oblastním profesionálním ringu. Kdo by však mohl mít prospěch ze smrti úspěšného sportovce? Oliver, který si dodělává vysokou školu, musí uprostřed případu odjet na zkoušku do Havířova. Beránková proto doplní vyšetřovací tým o Rudu, který jinak moc do terénu nechodí. Nezkušený vyšetřovatel má zpočátku problémy, ale nakonec se osvědčí jako plnohodnotný člen týmu.

56. díl (4. řada, 11. díl) - 15. 10. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.50), opakování: 21. 10. 2018 (TV NOVA 04.10 ‑ 05.10)   Na seznam všech dílů
Sprejeři Odkaz na ČSFD.CZ
V nádražním depu, kam se občas vloupají sprejeři, je v jednom z vagónů nalezen ubodaný Viktor Sedlák, uznávaný výtvarník. Mezi podezřelé patří chlapi ze strážní služby, sprejeři, žijící v nedalekém squatu i skupina výtvarníků, mezi které Viktor patřil...
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

V nádražním depu, kam se občas vloupají sprejeři, je nalezen ubodaný Viktor Sedlák, uznávaný výtvarník, který s kluky chodil na sprejerské akce. Vyšetřování odhaluje postupně všechny podezřelé. Za vraždou Viktora může být i nevraživost mezi výtvarníky, které autoritářsky vede Filip Valtr, nebo je to odplata za porušení pravidel sprejerské komunity, která žije v nedalekém squatu.

57. díl (4. řada, 12. díl) - 22. 10. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.45), opakování: 28. 10. 2018 (TV NOVA 04.10 ‑ 05.10)   Na seznam všech dílů
Sekretář Odkaz na ČSFD.CZ
Sekretář fotbalového klubu Rapid Žižkov Ondřej Šturma je zastřelen střelou z kuše. Podezřelí jsou skalní fanoušci, majitel klubu i jeden z bossů fotbalové mafie. Ti všichni mají motiv... co ukáže vyšetřování?
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Fuit

Sekretář známého fotbalového klubu Rapid Ondřej Šturma je nalezen mrtvý před garážemi po zásahu střelou z kuše. Podezřelí jsou fanoušci klubu, kteří mu vyčítají prodej nejlepšího hráče, majitel klubu Petr Kervitzer, s jehož ženou měl vztah, a boss fotbalové mafie Josef Posel. Oliver, patřící mezi skalní fanoušky Rapidu, se s nimi po zápase opil. Poprali se s fanoušky jiného fotbalového klubu a jeden z nich Olivera obvinil z ublížení na zdraví. Oliver je postaven mimo službu. Nemůže oficiálně vyšetřovat vraždu Šturmy, dělá to tajně, přímo mezi fanoušky, a o to větší má zásluhu na vyřešení případu.

58. díl (4. řada, 13. díl) - 29. 10. 2018 (TV NOVA 21.15 ‑ 22.40), opakování:   4. 11. 2018 (TV NOVA 04.05 ‑ 05.00)   Na seznam všech dílů
Letiště Odkaz na ČSFD.CZ
Nevlastní syn správce malého sportovního letiště je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s dlouhodobými spory mezi piloty z bývalého Svazarmu a lidmi z firmy na adrenalinové zážitky. Propletenec vztahů nakonec vede k další vraždě...
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. Propletenec vztahů zavede vyšetřovatele k další vraždě sportovního instruktora ze zážitkové firmy, kterému se neotevře padák. Věra Beránková odlétá na pracovní víkend do Říma a Jana má narozeniny, na kterých se sejdou všichni kriminalisté, včetně bývalého šéfa Ivana Tomečka. Ten se mimořádně ujme vyšetřování místo Beránkové. Kriminalistům tentokrát aktivně pomáhá i znalec prostředí, patolog Emil Mach. Ivan nechce, aby se o jeho záskoku vědělo na prezidiu, a Beránková si tak připisuje další úspěšně vyřešený případ.

59. díl (4. řada, 14. díl) -   5. 11. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.45)   Na seznam všech dílů
Slečna smrt Odkaz na ČSFD.CZ
Na zpustlém hřbitově je nalezena zardoušená dívka. Pátrání v kruhu lidí, zabývajících se spiritismem a okultními praktikami, přivádí vyšetřovatele mezi ty, kteří si z nejrůznějších důvodů přejí zemřít a využívají služby tajemné bytosti, která si říká Slečna Smrt.
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Na zpustlém hřbitově je nalezena zardoušená dívka Alena Táborská. Kriminalisté prověřují bezdomovce, který na hřbitově přespává, a členy soukromé bezpečnostní služby, která tu hlídá. Zásadní změna v pátrání nastane ve chvíli, kdy patolog najde pod dívčiným jazykem starou řeckou minci. Vyšetřování se postupně zaměří na okruh lidí zabývajících se spiritismem. V jejich středu stojí Evžen Lenc, který pořádá seance zabývající se rozmluvami se záhrobím. Na nich se Alena seznámila s hudebníkem Josefem Michekem. Vyšetřovatelé nacházejí další oběti, které v nedávné minulosti měly pod jazykem řeckou minci. Všichni si z nejrůznějších důvodů přáli zemřít a využívali k tomu služby tajemné bytosti, která si ří ká Slečna Smrt.

60. díl (4. řada, 15. díl) - 12. 11. 2018 (TV NOVA 21.25 ‑ 22.45)   Na seznam všech dílů
Skleník Odkaz na ČSFD.CZ
V tropickém skleníku botanické zahrady je vykopána mrtvola vietnamské ženy. Souvisí snad ženina smrt se vzácnou rostlinou, kterou ředitel zahrady propašoval právě z Vietnamu?
Nová řada kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

V tropickém skleníku botanické zahrady je vykopána mrtvola ženy z Vietnamu. Nález je výzvou pro patologa Macha, protože tropický skleník je pro rozklad netypické prostředí. Podezřelým je mimo jiné i ředitel botanické zahrady, profesor Krátký, který před lety z Vietnamu propašoval vzácný cykas, pro jehož záchranu neváhá překračovat hranice zákona. Správný směr vyšetřování dostane ve chvíli, kdy Mach stanoví překvapivou dobu smrti oběti. Podezřelým se tak stane syn profesora Krátkého, který v botanické zahradě krade vzácné rostliny, ale i profesorova vietnamská asistentka Lan. Oliver se připravuje na poslední zkoušku prvního ročníku. Lan mu poradí, jak si zlepšit paměť, a Oliver se chce před atraktivní dívkou blýsknout dobrým výsledkem.

61. díl (4. řada, 16. díl) - 19. 11. 2018 (TV NOVA 21.20 ‑ 22.35)   Na seznam všech dílů
Boj o lodě Odkaz na ČSFD.CZ
Na nábřeží je nalezen barman jedné z výletních lodí. Vyšetřování přivede kriminalisty do prostředí tvrdého konkurenčního boje o zákazníky v lukrativním turistickém průmyslu...
Závěr čtvrté řady kriminálních případů inspirovaných skutečnými událostmi (2014).
Hrají: M. Taclík, D. Švehlík, J. Pidrmanová, H. Dvořáková, M. Novotný, Z. Adamovská, M. Stropnický, M. Hofmann a další. Režie: J. Chlumský

Na vltavském nábřeží je nalezen barman jedné z výletních lodí. Někdo věděl, že má slabé srdce, a usmrtil ho elektrickým výbojem paralyzéru. Za vraždou zjevně stojí souboj dvou firem vlastnících výletní lodě na Vltavě. Ty se přetahují o zakázky v lukrativním turistickém průmyslu. Beránková chce, aby Ruda chodil víc do terénu, proto musí v nadcházejících zkouškách fyzické zdatnosti obstát lépe než minule. Ujmou se ho doktor Mach i Lída, každý ho trénuje po svém.

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Některé české seriályPoslední modifikace 27.12.2018, 17:50:04

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace