Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka krimiserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Irene Huss

Dobrý den, vítejte na stránce věnované kriminální sérii Irene Huss (Irene Huss: Tatuerad torso).
Tato švédská filmová série se natáčela v letech od roku 2007-2008 na motivy knih, jejichž autorkou je Helene Turstenová. Knihy vyšly i v češtině, jejich vydavatelem je nakladatelství Motto.
Seriál byl v premiéře vysílán od 1.11.2009 do 21.11.2009 každou sobotu a neděli odpoledne na TV Barrandov. Každý díl byl v noci opakován.

Seriál byl opakován od 30.6.2011 do 4.8.2011 každý čtvrtek večer na TV Barrandov.

Seriál byl opakován od 16.4.2012 do 24.4.2012 každý všední den brzo odpoledne na TV Barrandov.

Premiéra druhé řady probíhala od 25.6.2014 do 30.7.2014 každou středu pozdě v noci na TV Barrandov.

Seriál byl opakován od 9.11.2014 do 1.2.2015 každou neděli pozdě v noci na TV Barrandov.

Irene Huss - informace o seriálu na ČSFD.CZ
Angela Kovacs - Informace v angličtině o představitelce hlavní role na Imdb.com

Irene Huss - TV Barrandov - informace v češtině na stránkách TV Barrandov

Turstenová Helene v nakladatelství Motto - informace o románech, které byly předlouhou pro filmovou sérii

Irene Huss - informace o seriálu ve švédštině
DasErste.de - Irene Huss, Kripo Göteborg - informace o seriálu v němčině

Irene Huss je bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčátek a hlavně detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy. Kromě své práce vede Irene normální život. Její manžel je úspěšný šéfkuchař, který se mimo práci stará o celou domácnost!

Obsazení
Názvy epizod
Obsah epizod

Hrají:

Angela Kovacs - Irene Huss
Mikaela Knapp - Jenny Huss
Reuben Sallmander - Krister Huss
Felicia Löwerdahl - Katarina Huss
Lars Brandeby - Sven Andersson
Eric Ericson - Fredrik Stridh
Claus Gerving - Peter Möller
Emma Swenninger - Birgitta Moberg
Fredrik Hammar - Basta
Anders Heinrichsen - Emil Bentzén
Bjarne Henriksen - Jens Metz
Junix Inocian - Tom Tanaka
Emil Klingvall - Henning Oppdahl
Anki Lidén - Yvonne Stridner
Jenny Lindqvist - Isabell
Evalena Ljung-Kjellberg - Monika Lind
Dag Malmberg - Jonny
Lars Bjarke - dánský raper Biker

Názvy dílů:
1. řada  
1anotaceDračí tetování(Tatuerad torso)ČSFD.CZIMDB10. 11. 2014 (Barrandov 01.50 ‑ 03.40)    
2anotacePorcelánový koník z dynastie Tchang(Den krossade tanghästen)ČSFD.CZIMDB17. 11. 2014 (Barrandov 01.55 ‑ 03.35)    
3anotaceNoční vizita(Eldsdansen)ČSFD.CZIMDB24. 11. 2014 (Barrandov 01.55 ‑ 03.40)    
4anotaceSkleněný ďábel(Nattrond)ČSFD.CZIMDB  1. 12. 2014 (Barrandov 01.50 ‑ 03.30)    
5anotaceOhnivý tanec(Glasdjävulen)ČSFD.CZIMDB  8. 12. 2014 (Barrandov 02.15 ‑ 04.00)    
6anotaceZlaté tele(Guldkalven)ČSFD.CZIMDB15. 12. 2014 (Barrandov 01.35 ‑ 03.25)    
2. řada  
7anotace (Den som vakar i mörkret)ČSFD.CZIMDB22. 12. 2014 (Barrandov 01.40 ‑ 03.20)    
8anotace (Det lömska nätet)ČSFD.CZIMDB  5.   1. 2015 (Barrandov 01.10 ‑ 02.40)    
9anotace (En man med litet ansikte)ČSFD.CZIMDB12.   1. 2015 (Barrandov 01.20 ‑ 03.00)    
10anotace (Tystnadens cirkel)ČSFD.CZIMDB19.   1. 2015 (Barrandov 01.35 ‑ 03.20)    
11anotace (I skydd av skuggorna)ČSFD.CZIMDB26.   1. 2015 (Barrandov 01.55 ‑ 04.05)    
12anotace (Jagat vittne)ČSFD.CZIMDB  2.   2. 2015 (Barrandov 02.15 ‑ 04.00)    

Již dostupné anotace:

1. díl (1. řada, 1. díl) - 10. 11. 2014 (Barrandov 01.50 ‑ 03.40)   Na seznam všech dílů
Dračí tetování (Tatuerad torso) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovacs, L. Brandeby, M. Knapp, A. Lidén, J. Lindqvist a další. Režie: M. Asphaug

Na břehu moře nedaleko Göteborgu je nalezeno torzo lidského těla, které má na rameni zvláštní tetování. Ukáže se, že podobný případ řešili před nedávnem policisté v Kodani. Irena Hussová odjede do Kodaně a narazí tam na stopu, která ji dovede až k vrahovi. Je jím asistent japonského majitele “dračího obchodu“ Toma Tanaky, Emil. Souběžně Irena pátrá po ztracené dceři své kamarádky a objeví ji v jednom „eskortním klubu“ v Kodani. Druhý den ji ale najdou zavražděnou stejným způsobem, jakým byly provedeny předchozí vraždy – jde o varování Ireně, aby si dala pozor. Irena mezitím vypátrá adresu Emila a vyrazí tam se svým kolegou Jonym, v bytě ho ale naleznou už mrtvého. Z videokazet, které si z bytu odnesou, rozpoznají, kde se vraždy a čtvrcení těl udály. Mezitím kolegové ve Švédsku provedli prohlídku bytu oběti s tetováním v Goteborgu a našli tam průkaz do sauna klubu. To je dovede až ke druhému pachateli hrůzných vražd – je jím asistent patoložky z göteborgské nemocnice Sebastian Martinsson. Ve chvíli, kdy už o něm vědí, Sebastian unese dceru Ireny a chystá se ji zabít a zřejmě i rozčtvrtit jako předchozí oběti. Naštěstí do hry vstoupí Tom Tanaka a Ireninu dceru zachrání.

2. díl (1. řada, 2. díl) - 17. 11. 2014 (Barrandov 01.55 ‑ 03.35)   Na seznam všech dílů
Porcelánový koník z dynastie Tchang (Den krossade tanghästen) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovacs, L. Brandeby, M. Knapp, A. Lidén, E. Swenninger a další. Režie: M. Asphaug

Na taxík se zřítí tělo Richarda von Knechta, bohatého švédského obchodníka. Irena Hussová a její tým záležitost vyšetřují jako vraždu, vyslechnou jeho syna Henrika, jeho snachu Charlotte a jeho manželku Sylvii. Zdá se, že všichni mají alibi. Mezitím se Irena dozvídá, že její dcera Jenny začala chodit s mladíkem, který svým oblečením a chováním dává najevo příslušnost k neonacistům. Spolu s manželem Kristerem se s dcerou snaží promluvit, ale marně. V průběhu vyšetřování vybuchne kancelář ležící o patro níž pod kanceláří Richarda von Knechta – měl ji pronajatou fotograf Bobo Torsson, už dříve zapletený do obchodování s drogami. Při jeho sledování odhalí Irena a Fredrik místo, kde se schází skupina motorkářů, která vydírá Henrika. Ti je však uvidí a Irenu a Fredrika zbijí. Naštěstí přijedou posily a oba zachrání. Zanedlouho je zavražděn Bobo Torsson – někdo vyhodí do vzduchu jeho auto. Irena zjistí, že Henrikovo alibi není tak jisté a dojde k závěru, že otce i Boba zavraždil on. Jenny se rozejde s přítelem a celá rodina si oddechne.

3. díl (1. řada, 3. díl) - 24. 11. 2014 (Barrandov 01.55 ‑ 03.40)   Na seznam všech dílů
Noční vizita (Eldsdansen) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovacs, L. Brandeby, M. Knapp, A. Lidén, E. Swenninger a další. Režie: A. Engström

Primář Sverker Löwander najde uprostřed noci na schodišti mrtvou svoji zdravotní sestru. Jediný svědek tvrdí, že v noci po chodbě procházela sestra Tekla, čemuž policejní inspektorka Irena Hussová nemůže uvěřit – sestra Tekla se v nemocnici oběsila před čtyřiceti lety. Aby pochopila, co se vlastně stalo, musí Irena a její kolegové otevřít archívy a zapátrat v minulosti a rozmotat složité nitky osudů lidí pracujících v nemocnici. Ten, k němuž zdánlivě vedou důkazy – údržbář Folke Bengtsson - se nakonec ukáže jako nevinný a Irena s nasazením vlastního života odhalí, že vraždu sestry i její kolegyně má na svědomí primář nemocnice a jeho žena. V soukromém životě Irena bojuje s nedostatkem času na svoje manželství s Kristerem.

4. díl (1. řada, 4. díl) -   1. 12. 2014 (Barrandov 01.50 ‑ 03.30)   Na seznam všech dílů
Skleněný ďábel (Nattrond) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovács, L. Brandeby, R. Sallmander, D. Malmberg, E. Ericson a další. Režie A. Moberg

Inspektorka Irena Hussová a její tým z göteborské kriminálky řeší případ trojnásobné vraždy. Mladý učitel Jacob a jeho rodiče Sten a Elsa byli zavražděni. Na místě činu se najdou krví načmárané pentagramy, které naznačují, že vrah mohl mít něco společného se satanisty. Jedinou pozůstalou je jejich dcera Rebeka, počítačová konzultantka, žijící ve Stockholmu, trpí však psychickými problémy a téměř není schopna vypovídat. Irena pátrá po satanistech, přitom se sama stává součástí magických rituálů, postupně ale zjišťuje, že tato stopa je falešná. Ukáže se, že Rebeka na podzim pracovala se svým kolegou na zakázce pro organizace Zachraňte děti a našla, že mezi pedofily, po nichž pátrali, jsou i její otec a bratr. Rebečin kolega nemohl sledovat její psychické trápení a vzal spravedlnost do svých rukou. Irena vyslechne jeho doznání a pochopí, že hodlá zabít sebe i Rebeku. Tu se podaří zachránit, Kristián se však zastřelí.

5. díl (1. řada, 5. díl) -   8. 12. 2014 (Barrandov 02.15 ‑ 04.00)   Na seznam všech dílů
Ohnivý tanec (Glasdjävulen) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovács, L. Brandeby, R. Sallmander, M. Knapp, A. Lidén a další. Režie M. Ausphaug

Kriminalistka Irena Hussová se zapojí do vyšetřování série požárů, když při posledním z nich uhoří majitel domu. Případ se podobá tomu, který Irena vyšetřovala před patnácti lety. Brzy zjistí, že všechny požáry mají jeden společný prvek – hoří vždy v budově s popisným číslem devět. Mezitím na malém ostrově kousek od Göteborgu dojde k vraždě staré paní a krátce na to k vraždě učitelky baletu. Ukáže se, že požáry a obě vraždy spolu souvisí, a je zde spojitost i s oním patnáct let starým případem. Ohně zapaloval Frej, tehdy osmiletý chlapec, dnes tanečník připravující se na vystoupení ve vlastní choreografii nazvané „Ohnivý tanec“. Vraždy má na svědomí jeho matka, která tak chtěla synovo žhářství zakrýt. Hon policie na Freje skončí tragicky. Další rovinou filmu je rodinný život Ireny – na oslavě „noci čarodějnic“ u přátel se ukáže, že dcera Ireny Katarina šikanovala spolu s dalšími spolužačkami Emmu, dceru Ireniny přítelkyně. Irena řeší s dcerou nastalou situaci, dospěje však k závěru, že to Katarina musí napravit sama.

6. díl (1. řada, 6. díl) - 15. 12. 2014 (Barrandov 01.35 ‑ 03.25)   Na seznam všech dílů
Zlaté tele (Guldkalven) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v judu, nyní matka dvojčátek - to je detektivní inspektorka Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2007).
Hrají: A. Kovács, Z. Bajkai, R. Sallmander, J. Blomqvist, E. Bolin a další. Režie A. Moberg

V kufru auta je nalezen zastřelený muž s uštípnutými čtyřmi prsty na jedné ruce. Ukáže se, že to byl Filip Bergman zvaný ”Zlaté tele”, akcionář firmy Cyberdealer specializující se na hraní pokeru on-line. Firma velmi rychle po uvedení na burzu přinesla svým majitelům milionový zisk, ale pak zkrachovala. Další akcionář Bonetti je zanedlouho také nalezen mrtvý. Zbývá ještě Sana Keglerová, pokus o zastřelení přežije, ale další hrozby ji ještě čekají. Irena Hussová s týmem goteborských kriminalistů se snaží zjistit, kdo je pachatel oněch dvou vražd. Ukáže se, že stopa vede až k mafii z USA, která investovala do firmy Cyberdealer těsně před jejím krachem 250 milionů a nyní se chce pomstít. Její prodlouženou rukou ve Švédsku je Stefan Wermling, přítel Sany. Hrozby tedy pocházejí od něho, nakonec ale umírá a Sana je zachráněna. V soukromém životě se Irena trápí záchvaty žárlivosti – je přesvědčena, že Krister je jí nevěrný. Je to ale planý poplach a všechno je ve skutečnosti jinak.

7. díl (2. řada, 1. díl) - 22. 12. 2014 (Barrandov 01.40 ‑ 03.20)   Na seznam všech dílů
(Den som vakar i mörkret) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčat a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Inspektorka Irena Hussová z göteborgské kriminálky řeší případ rituálních vražd starších žen, uškrcených a zakopených v hrobech označených kamínky, každá má u sebe nějaký svůj oblíbený předmět - například květinu. Vrah je tzv. "dellusional stalker", muž fixovaný na mrtvou matku, který své oběti, matce fyzicky podobné, sleduje, sdílí jejich zájmy a snaží se jim přiblížit, a pak je vraždí. Daniel Börjesson je muž vynikající inteligence a nezanechává po sobě stopy - naopak dokáže polici zmást falešnými. Irena si je ale jistá, že je vrah - a on to dobře ví, a tak nakonec sleduje ji, a Irena musí zevšech sil bojovat o svůj život.

8. díl (2. řada, 2. díl) -   5.   1. 2015 (Barrandov 01.10 ‑ 02.40)   Na seznam všech dílů
(Det lömska nätet) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčat a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Na chatu řádí úchylný vrah, který se seznamuje s velmi mladými dívkami. Dá si s nimi schůzku, unese je v dodávce a na odlehlém místě mučí, přitom filmuje a pak zavraždí. Čtrnáctiletou Mou najde policie ještě živou, ale umírá inspektorce Irene Hussové v náručí. Vzápětí vrah udeří znovu, třetí dívku zachrání jen to, že ji sestra, která o vraždách četla v novinách, na poslední chvíli zabrání nastoupit k vrahovi do dodávky. Další obětí se málem stane policejní volavka - Ireně Hussové se ale podaří vraha - nenápadného průvodčího z vlaku - zneškodnit - málem přitom přijde ale sama o život.

9. díl (2. řada, 3. díl) - 12.   1. 2015 (Barrandov 01.20 ‑ 03.00)   Na seznam všech dílů
(En man med litet ansikte) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčátek a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Honička za ukradeným BMW, které navíc srazilo a usmrtilo chodce, končí hrůzným nálezem - v opuštěné loděnici objeví policie tělo mladičké dívky, vlastně dítěte, asi desetileté, které nese stopy trvalého sexuálního zneužívání a injekčních vpichů - dívka brala, nebo spíš dostávala heroin. Policie pátrá po zlodějích, kteří zabili člověka, a k tomu ještě rozkrývá síť obchodu s bílým masem - s mladičkými děvčaty z Východu. Irena Hussová je při pátrání postřelena, ale nakonec se případ podaří vyřešit a zachránit další dívku - která vlastně zachrání život Ireně, když svého pasáka, který odzbrojenou Irenu chce zabít, zastřelí.

10. díl (2. řada, 4. díl) - 19.   1. 2015 (Barrandov 01.35 ‑ 03.20)   Na seznam všech dílů
(Tystnadens cirkel) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčat a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Inspektorka Irena Hussová z göteborgské kriminálky řeší případ rituálních vražd starších žen, uškrcených a zakopených v hrobech označených kamínky, každá má u sebe nějaký svůj oblíbený předmět - například květinu. Vrah je tzv. "dellusional stalker", muž fixovaný na mrtvou matku, který své oběti, matce fyzicky podobné, sleduje, sdílí jejich zájmy a snaží se jim přiblížit, a pak je vraždí. Daniel Börjesson je muž vynikající inteligence a nezanechává po sobě stopy - naopak dokáže polici zmást falešnými. Irena si je ale jistá, že je vrah - a on to dobře ví, a tak nakonec sleduje ji, a Irena musí ze všech sil bojovat o svůj život.

11. díl (2. řada, 5. díl) - 26.   1. 2015 (Barrandov 01.55 ‑ 04.05)   Na seznam všech dílů
(I skydd av skuggorna) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčat a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss ve švédském krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Inspektorka Irena Hussová z göteborgské kriminálky řeší případ rituálních vražd starších žen, uškrcených a zakopených v hrobech označených kamínky, každá má u sebe nějaký svůj oblíbený předmět - například květinu. Vrah je tzv. "dellusional stalker", muž fixovaný na mrtvou matku, který své oběti, matce fyzicky podobné, sleduje, sdílí jejich zájmy a snaží se jim přiblížit, a pak je vraždí. Daniel Börjesson je muž vynikající inteligence a nezanechává po sobě stopy - naopak dokáže polici zmást falešnými. Irena si je ale jistá, že je vrah - a on to dobře ví, a tak nakonec sleduje ji, a Irena musí zevšech sil bojovat o svůj život.Když je zavražděn obchodník s realitami Roger Larsson, má policie podezření hraničící s jistotou, že je za tím vydírání. Sleduje partu gangsterů, která je zapletena do hazardu a obchodu s drogami, ale podezřelí neustále unikají, jako by o každé akci policie předem věděli. Navíc se do jejich spárů dostává i Irenin manžel Krister - jeho společník Olla totiž vyděračům dluží. Olla se před nimi neúspěšně pokusí utéct, ti ho ale zavraždí, a dluh pak vymáhají po Kristerovi. Irena už ví, že gangstery řídí obchodník s uměním Danny Mara, ale nic mu nemůže dokázat - Mara má na policii svůj zdroj: policista z protinarkotického Persson ho o všech krocích policie informuje. Když je Persson zatčen, Irena se rozhodne k zoufalému kroku - řekne Marovi, že s ním bude spolupracovat, pokud nechá její rodinu na pokoji. Mara ale odmítne. Všechno tentokrát vyřeší Marova švagrová, která vyhodí vilu, kde mají gangsteři schůzku, do povětří. Sama při tom zahyne.

12. díl (2. řada, 6. díl) -   2.   2. 2015 (Barrandov 02.15 ‑ 04.00)   Na seznam všech dílů
(Jagat vittne) Odkaz na ČSFD.CZ Odkaz na IMDB.COM
Bývalá šampiónka v džudu, matka dvojčat a detektivní inspektorka oddělení pro násilné kriminální činy, to je Irene Huss v závěrečném díle švédského krimi seriálu (2011).
Hrají A. Kovacs, L. Brandeby, D. Malmberg, F. Löwerdahl, E. Ericson a další

Inspektorka Irena Hussová z göteborgské kriminálky řeší případ rituálních vražd starších žen, uškrcených a zakopených v hrobech označených kamínky, každá má u sebe nějaký svůj oblíbený předmět - například květinu. Vrah je tzv. "dellusional stalker", muž fixovaný na mrtvou matku, který své oběti, matce fyzicky podobné, sleduje, sdílí jejich zájmy a snaží se jim přiblížit, a pak je vraždí. Daniel Börjesson je muž vynikající inteligence a nezanechává po sobě stopy - naopak dokáže polici zmást falešnými. Irena si je ale jistá, že je vrah - a on to dobře ví, a tak nakonec sleduje ji, a Irena musí zevšech sil bojovat o svůj život.Ve vodě je nalezeno mrtvé tělo mladé ženy, nevypadá jako Švédka. Jedin ou stopou je snubní prsten, ten ale patří jiné ženě, která je naživu! Disa Högbergová navíc tvrdí, že o ztrátě prstenu ani nevěděla. Vzápětí je ale v noci na parkovišti zavražděn její manžel, Patrik Högberg. Záznam z bezpečnostní kamery ukáže, že vražda měla svědka, raněného muže s rukou v sádře, evidentně cizince, který se skrýval za parkujícími auty. Pátrání postupně odkrývá smutný příběh - zavražděná patřila ke skupině ilegálních přistěhovalců, kteří načerno pracovali na vrakovišti, a byla Patrikovou milenkou. Když je Disa přistihla u nich v domě, pokusila se utéct oknem, ale vypadla a zranila se. Disa bezmocnou ženu chladnokrevně ubila k smrti. Patrika pak zabil muž, se kterým krásná Leyla chodila předtím, stejně tak životem doplatí i svědek, který vraždu na parkovišti viděl, a dokonce je postřelena i Irenina mladá kolegyně Elin.

Kontakt: krimiserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: krimiserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na krimiserialy.juk.cz


Poslední modifikace 27.12.2018, 17:50:04

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace